Polska psiarnia to żenada i śmiech na sali

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 689
To są jednostkowe przypadki. NIE generalizuj.
Ogólnie Policja jest bardzo potrzeba nam.

Potrzebny nam to jest powszechny dostęp do broni a nie banda miśków z kiczowatych ubrankach co za szeryfów się udają. Jak już mówiłem policja jest ułudą bezpieczeństwa. Ja się nigdy przy psiarni nie będę czuć bezpieczni bo oni mają broń a ja nie. Im bardziej rozbrojony naród tym bardziej podatny na manipulację i niewolnictwo
 

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
Broń nie jest potrzebna, to nie dziki zachód!
Policja jest od bezpieczeństwa.
Generalnie nie chciałabym mieć myśli, że każdy może mnie zastrzelić. A w przypadku Policji mam pewność że mnie nie zastrzelą.
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
No widzisz, u mnie są psy-skurwiele które zabijają. Ufanie instytucjon rządowym to ostatnia rzecz o jakiej bym pomyślał. A raczej nie pomyślał nawet przez sekunde. Zresztą, ten kto przyjedzie na zlot, kto wie czy tego nie doswiadczy przez przypadek...
 

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 689
Broń nie jest potrzebna, to nie dziki zachód!
Policja jest od bezpieczeństwa.
Generalnie nie chciałabym mieć myśli, że każdy może mnie zastrzelić. A w przypadku Policji mam pewność że mnie nie zastrzelą.

A każdemu facetowi odetniesz kutasa bo ktoś może cię zgwałcić ? Twoje myślenie jest bardzo prymitywne, ponieważ dla swojego bezpieczeństwa chcesz ograniczać wolność innych ludzi co już kwalifikuję cię odjebki
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
Ja bym takiego cwaniaczka z brodą najpierw potraktowała gazem, a potem rozwaliła czachę pałką za takie odzywki do funkcjonariusza policji. Jednak do Policji mnie nie wezmą z wiadomych względów :)
Policjant w czasie kontroli może wydawać polecenia osobie, a osoba musi je wykonać!
 
Ostatnia edycja:

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
@tosiabunio - No nie, jednak jak mam torebkę a policjant chce mnie przeszukać, bo coś się gdzieś stało. To dam ją do przeszukania, a nie tak jak ten dziwak będę się wygłupiała i cytowała Ustawy o policji. Przecież każdy normalny policjant, widząc takiego typa, który się wykręca z okazania plecaka mogą paść podejrzenia, że np. ma tam coś nielegalnego.

Ja jestem kobieta bezkonfliktowa, chce przeszukać to niech sobie przeszuka. :)
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Czyli jednak nie zawsze należy wykonywać polecenia policjanta. A już na pewno odmowa przeszukania nie jest źródłem żadnych podejrzeń - to policjant musi podać powód przeszukania i jeśli tego nie chce zrobić, oznacza że chce przeprowadzić przeszukanie, do którego nie ma podstaw. To policjant jest osobą konfliktową, próbując dokonywać nielegalnych działań, a nie ktoś, kto im odmawia.

Mimo że jesteś bezkonfliktowa, jednak cycków nie pokażesz.
 
Do góry Bottom