Podziel się zażenowaniem

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
11210496_885433714851134_8119824712095281128_n.png
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Nie zgadzam się. 95% firm to jedno- lub kilka-osobowe działalności gospodarcze (kioski, sklepy, itd.), które nie korzystają na obecnym systemie. I te tłuki wolą głosować na Kukiza, który co prawda mówił coś o odpodatkowaniu pracy, ułatwieniach dla przedsiębiorców czy walce z biurokracją, ale nie ma co porównywać to z programem Korwina na którym najwięcej by skorzystali. Ja pierdolę, to jest ten moment, gdy uświadamiam sobie jak ludzie są beznadziejnie głupi.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Kurde, bądźmy szczerzy, przyznawanie się do JKM to w wielu kręgach jest nawet większy obciach niż głosowanie na PiS. JKM nie wstydzą się kuce i gimby, bo im obciach jest dość mało znany jeszcze. Ludzie dojrzali, z jakimś tam kręgiem znajomych i znajomości wolą "rozsądne" w mniemaniu ogółu wybory. Mam wrażenie, że JKM jest niezdolny do zrzucenia z siebie opinii oszołoma, wariata, pedofila, faszysty itd. i jego elektorat negatywny jest duży i stale rosnący. Nie mam mowy, aby lemingi kiedykolwiek przerzuciły się na JKMa. Jak im wstyd z Komoruskiego, to rzucą się na Kukiza czy innego Palikota, bo przecież nie na Dudę, i za diabła nie przejdą do obozu JKM.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Jeżeli idiota w różnym znaczeniu tego słowa, bo przecież można być idiotą w sferze np. politycznej albo w innej lub w większości. Jeżeli idiota ma mnie za oszołoma to nic w tym złego. Najwyżej zerwiemy kontakt. Zawsze mieć lepiej malutką grupkę przyjaciół niż miliona znajomych.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Na szałcie była rozmowa o emigracji. Zgrywa to się ze zdaniem Autorytetu Moralnego:

"Módlmy się, by młodzi radykałowie wyemigrowali z Polski". Prof. Czapiński chce chronić porządek
Tomasz Baliszewski
2 godziny temu
Emigracja Polaków do zamożniejszych państw przeważnie jest przedstawiana jako problem, z którym powinni się zmierzyć politycy. Dla psychologa społecznego prof. Janusza Czapińskiego emigracja młodych Polaków nie jest jednak taka zła, o ile wyjeżdżają osoby reprezentujące zagrażający porządkowi „fundamentalistyczny radykalizm”.

Przed „Polską radykalną” ostrzega w swojej kampanii prezydent Bronisław Komorowski. Teraz, w wywiadzie udzielonym „Dziennikowi Gazecie Prawnej”, temat radykalizmu podjął prof. Czapiński. Sugerowane przez niego rozwiązanie problemu wydaje się proste. Młodzi radykałowie powinni opuścić Polskę, by pozostali obywatele mogli żyć w spokoju.
– Rośnie fundamentalistyczny radykalizm w młodym pokoleniu Polaków. Módlmy się, by jak najszybciej wyemigrowali, dzięki czemu ochronimy porządek – powiedział profesor.

Kontrowersyjny apel o modlitwę polecił internautom niezrzeszony radny warszawskiego Śródmieścia Jan Śpiewak, przewodniczący stowarzyszenia Miasto jest Nasze, oceniając, że prof. Czapiński dał wyraz własnemu wyalienowaniu.Do apelu odniósł się już prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki.

Zamiast emigrować powinniśmy wystrzelić w kosmos zdradzieckie elity. Z radością zrzucę się na bilet dla prof. Czapińskiego.
— Robert Winnicki (@RobertWinnicki) maj 11, 2015
W wywiadzie udzielonym "Polsce The Times" prof. Czapiński przyznał zaś, że zdziwiło go zapowiadane przez nieoficjalne wyniki zwycięstwo Andrzeja Dudy w pierwszej turze wyborów prezydenckich.

– Najkrócej powiedziałbym, że to zwycięstwo wynika z mentalności Polaków. Duda w sondażach był niedoszacowany, ponieważ zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości, w tym także zwolennicy Andrzej Dudy, zamykali drzwi przed ankieterami, albo rzucali słuchawką, jak dzwonił ktoś z pytaniem, na kogo by zagłosowali – powiedział prof. Czapiński.

źródło: GazetaPrawna.pl

Myślę, że młodzi faktycznie powinni wyjechać, a Czapińskie niech sobie zdychają bez emerytur w swoim ukochanym porządku.
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 411
4 438
Artur Zawisza, znany ogier. W temacie:

Polski mężczyzna widzi siebie jako intelektualistę

Aż 58 proc. ankietowanych, opisując siebie, użyła określenia "intelektualista". Nigdzie na świecie ta odpowiedź nie była udzielana tak często. Polacy często mówią też, że są otwarci i życzliwi
No tak, wystarczy wyjść na ulicę, wszędzie dookoła otwarci i życzliwi intelektualiści.
Coraz częściej mężczyźni widzą kobiety jako osoby sprawujące władzę. Oni wolą być często pod władzą kobiety
Jak pięknie się to wpisuje w pewną narrację...
W badaniu Dude-ology panowie oceniali też innych panów. Polacy byli wobec nich bardzo surowi, określając ich jako ambitnych, egoistycznych karierowiczów. Zdaniem Tomasza Sobierajskiego ankietowani pokazali sprzeciw wobec wizerunku mężczyzny kreowanego w mediach. - Z tych badań wynika, że mężczyźni są ludźmi. Nie są wytworami, maszynami do zarabiania pieniędzy, nieczułymi twardzielami, do których nic nie dociera, jak próbuje się ich przedstawiać - skomentował.
Są za to często pizdami bez tożsamości. Ale przecież najważniejsze jak siebie widzą.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Ale mnie to wkurwia! Normalnie jak z JOW-ami. Co z tego, że Korwin udowodnił, skoro JOW-y i tak dobre, no nie Kukiz?
Podobnież w tym przypadku. Jakaś debilna inicjatywa dokonuje życzeniowej fuzji rzekomych antysystemowców z kretem-rozłamowcem Wilkiem. To są małe dzieci, wierzące w idoli, czary mary i św. Mikołaja. No ja pierdolę, tyle było już o Wilku, a ci dalej swoje zaklęcia oparte o myślenie magiczne. Żądajcie se dalej głupieloki!

 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Niedawno się zapisałem do tej grupy "jak bedzie w akapie" i tam Tramwajno szaleje. Największe odpały z libnetu to pikuś przy tym. Jakbym czytał 4chana dla upośledzonych. Nie wierzę, ze taki ktoś mógł zebrać 100.000 podpisów i wystartować na prezydenta.


[edit po godzinie i paru przemyśleniach]
Ale w sumie mi też by się pojebało, jakbym dostawał setkę takich wiadomości dziennie: :rolleyes:
11219076_897614000305910_2022752157334488262_n.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom