Podziel się zażenowaniem

Sputnik

Szalony naukowiec
482
2 170

omg nie moge z tą sędzią
Aukcja była na ZDJĘCIA telefonu i huj że w licytacji wyszła cena kilku stów, trzeba czytać co się kupuje! Wybiegi w strone prywatości baby typu "czemu nie pracujesz" czy komentarze o jej mężu są bez znaczenia dla sprawy.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Rzeczą, która potwornie mnie wkurwia i żenuję są te debilne typowania wyników meczów przez słonie, małpy, ośmiornice i inne żuki gnojaki. Oczywiście są to materiały w sam raz na końcówkę faktów czy innego teleekspresu. Potraficie wyobrazić sobie poziom umysłowy ludzi podniecających się czymś takim?
 
OP
OP
N

nowy.świt

Guest
Kult jednostki - pamiętam kłótnie z babcią (zatwardziały moher) moją w czasach technikum o to.

Jej argument - drze ryja że pepe jest w tv i pokazuje tłumy i jakie przyszły i pyta:

"Zobacz ile ludzi i co oni wszyscy są durni a ty jeden mądry tak?"

Wtedy zaprowadziłem ją do kompa i puściłem koncert Slipknota na stadionie (fani pomalowani - niektórzy z charakterystycznymi dla zespołu maskami) i zadałem to samo pytanie.
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Cholera, dopiero po chwili zrozumiałem, że to nie o tego chuja chodziło, tylko babcia mecz oglądała:
1320_b.jpg
 
OP
OP
N

nowy.świt

Guest


upaństwowione i się dziwią że ktoś się nie liczy ze stratami czekania w kolejce.

Obecne czasy są nudne i zjebane ale gdybym się urodził za czasów PRL- to bym chyba się powiesił.
 
OP
OP
N

nowy.świt

Guest
I co z perspektywy czasu jak się zapatrujesz na towarzystwo tych ludzi, którym to w okresie "przemiany ustrojowej" pełne półki kiełbasy i pomarańcze nie tylko w święta powsadzały całkiem łby do dupy?
Wspomnienia bledną trochę bardziej czy nie?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
że ścierwo ma czelność pokazywać swoją parszywą mordę w tv jeszcze.
On celuje w "elektorat poważny", równie smutny, nudny i bezpłciowy jak on sam. Trzeba sobie powiedzieć jasno, poważne, smutne, nudne i bezpłciowe na JKM nie zagłosują nigdy, bo ich kompleksy są silniejsze od nich samych.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
N

nowy.świt

Guest
Fajnie się zakręcił jak wytłumaczył że poparcie rośnie ale wśród niepoważnych wyborców - a potem że wcale ich nie uważa za niepoważnych, bo zapaliło mu się światełko w głowie od razu po ukończeniu tego stwierdzenia, że będzie mocny hejt za to - i zasugerował, że ci u których teraz rośnie poparcie to nie są wolnorynkowi i żałuje że wolnorynkowych wyborców nie ma - a potem zmienił szybko wątek na pokazową obronę Korwina i że ten cały atak na niego to przesada.

Gowin erudyta.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
W wyniku ostrzału izraelskiego w Strefie Gazy zginęło już ok. 70 dzieci, nie licząc innych cywilów. I te parszywe skurwysyny śmią pierdolić od lat w kółko o holokauście? Jebani hipokryci!!!
 
Do góry Bottom