Podziel się zażenowaniem

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Czy ludzie robiący takie filmiki są na serio tak pojebani? Kiedyś któryś skończy z ołowiem i będzie mógł mieć pretensje tylko do siebie!

 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Ale powiedzcie co to za dowcipy, że jakiś nerd pierdzi komuś w twarz albo wyrywa bez pytania telefon z ręki? Zero żenady wobec murzynów za próbę wpierdolenia takim kolesiom. Jak się już mamy śmiać z głupoty negrów, to ten prank jest lepszy.

 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Centrum A.Smitha do zaorania! Jak widać po Gwiazdowskim, ZUS-raństwo nigdy go nie opuściło. Pan jest przeciwko ZUS? Eeee...yyyy...
Mógł na koniec wycmokać kwokę z którą gadał, bo niewiele się różnią.


Jak można ufać człowiekowi, który objął sobie ciepłą posadkę w ZUSie? Przecież było wiadomo, że on tam nic poza nachapaniem się nie zrobi.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Jak można ufać człowiekowi, który objął sobie ciepłą posadkę w ZUSie? Przecież było wiadomo, że on tam nic poza nachapaniem się nie zrobi.
O jakie nachapanie się chodzi? Bo jesli chodzi o pensje to nie brał wysokiej, a nawet kazał sobie obniżyć

Nie wiem z czego Trystero robi ten swój doktorat, ale życzę Mu serdecznie, żeby pensja w wysokości średniej krajowej, jaką pobierałem pełniąc funkcję Przewodniczącego RN ZUS, nie musiała Mu się wydawać „niemała” i żeby go było stać na to, aby obejmując jakąś funkcje publiczną mógł sobie pozwolić na to, by pensja z tego tytułu mogła zostać obniżona 5-ciokrotnie, jak to Pan Premier Marcinkiewicz zrobił na moją prośbę z moją. (Podobno tylko dlatego nie odwołali mnie przed końcem kadencji, bo nie było kandydatów na moją robotę – zwłaszcza jak nie skorzystałem z telefonu służbowego, laptopa ani nawet przysługującego moim poprzednikom samochodu służbowego z kierowcą – bo mój prywatny był lepszy).

http://gwiazdowski.blogbank.pl/2012/08/17/niektorzy-trys-kaja/
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
O jakie nachapanie się chodzi? Bo jesli chodzi o pensje to nie brał wysokiej, a nawet kazał sobie obniżyć

Nie wiem z czego Trystero robi ten swój doktorat, ale życzę Mu serdecznie, żeby pensja w wysokości średniej krajowej, jaką pobierałem pełniąc funkcję Przewodniczącego RN ZUS, nie musiała Mu się wydawać „niemała” i żeby go było stać na to, aby obejmując jakąś funkcje publiczną mógł sobie pozwolić na to, by pensja z tego tytułu mogła zostać obniżona 5-ciokrotnie, jak to Pan Premier Marcinkiewicz zrobił na moją prośbę z moją. (Podobno tylko dlatego nie odwołali mnie przed końcem kadencji, bo nie było kandydatów na moją robotę – zwłaszcza jak nie skorzystałem z telefonu służbowego, laptopa ani nawet przysługującego moim poprzednikom samochodu służbowego z kierowcą – bo mój prywatny był lepszy).

http://gwiazdowski.blogbank.pl/2012/08/17/niektorzy-trys-kaja/
Tak czy siak nie wiem na chuj on tam polazł.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
"WSA: nawet przyczepa kempingowa może być obiektem budowlanym
Przyczepa kempingowa o cechach barakowozów jest tymczasowym obiektem budowlanym."
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Białymstoku przypomniał, że w rozumieniu prawa budowlanego tymczasowym obiektem budowlanym jest obiekt przeznaczony do czasowego użytkowania w okresie krótszym od jego trwałości technicznej.
Musi on być także przewidziany do przeniesienia w inne miejsce lub rozbiórki. Jest nim także obiekt budowlany niepołączony trwale z gruntem. W szczególności cechy takie mają strzelnice, kioski uliczne, pawilony sprzedaży ulicznej i wystawowe, przekrycia namiotowe i powłoki pneumatyczne, urządzenia rozrywkowe, barakowozy, obiekty kontenerowe.
Ustawowy katalog tymczasowych obiektów budowlanych oznacza, że mogą nimi być zarówno obiekty spełniające cechy budynków, budowli, jak i obiektów małej architektury. W ocenie WSA z definicji tymczasowego obiektu budowlanego wynika, że tym, co odróżnia go od innych obiektów budowlanych, jest albo czas użytkowania, albo trwałość jego związania z gruntem.

Nietrwałe związanie z gruntem jest wyróżnikiem tylko pewnej grupy tymczasowych obiektów budowlanych. W rozpoznawanej sprawie przyczepa miała dach i ściany oraz była wcześniej podłączona do mediów, natomiast nie była osadzona na fundamentach, zamiast których miała cztery osie gumowych kół podpartych na klocach drewnianych. Niewątpliwie zatem nie była trwale połączona z gruntem.

Zdaniem sądu ten właśnie element przesądza o jej tymczasowości jako obiektu budowlanego. To zaś prowadzi do wniosku, że wykonania takiego prowizorycznego obiektu podlega rygorom prawa budowlanego.
http://prawo.gazetaprawna.pl/orzecz..._kempingowa_moze_byc_obiektem_budowlanym.html
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Brak mi słów. Prawa autorskie w działaniu...

PEJA POZWAŁ STACJĘ ESKA TV!


Poznański raper domaga się przeprosin i 30 tys. zł. zadośćuczynienia.

Swoją ostatnią płytę "20/20 Evergreen", Peja chciał promować tylko za pośrednictwem Internetu, aby nie być kojarzonym z żadnym konkretnym tytułem (w radiu czy telewizji). Jeden z klipów Poznaniaka pojawił się jednak w stacji muzycznej Eska TV. Jak się okazuje, bez jego wiedzy. - Kiedy znajomy dał mi znać, że ten teledysk pokazuje Eska TV, i to jeszcze w jakiejś hiphopowej liście przebojów, zagotowała się we mnie krew - mówi raper w rozmowie z Gazetą Prawną dodając, że stacja nie występowała do niego o mozliwość publikacji nagrania.


Mecenas Zbigniew Krüger, reprezentujący Peję wyjaśnia, że stacja najzwyczajniej pobrała klip z Internetu i opublikowała go na swoich łamach. Peja i jego adwokat wnioskują o przeprosiny i odszkodowanie w wysokości 30 tys. zł.

Powodem pozwu jest nie tylko złamanie praw autorskich, ale także to, że członek zespołu Slums Attack nie chce być kojarzony ze stacją, która w swojej ramówce ma disco polo i pop. - Dodatkowo jestem pewien, że z powodu tego, że nasz teledysk pojawił się na jej antenie, spadła jego rotacja na YouTube, a więc poniosłem konkretne finansowe straty – podkreśla raper.


Inny poznański raper Paluch, także wspominał kilka miesięcy temu o podobnym problemie z tą stacją. - Dowiaduję się, że lecą moje kawałki na EskaTV, gdzie wiele wersów na mojej płycie ciśnie takim mediom jak EskaTV. I on mi mówi, że nie wiedział, że to jest na rotacji, ale później się dowiedział, że Ci goście to ściągają z Youtube i wrzucają to co jest popularne. Oni mają nawet ten klip z Guralem [Paluch ft. Gural - "Wokół mnie"], którego ja nie mam i podobno on gdzieś tam leci. Oni ukradli te klipy z Internetu i wrzucili do telewizji, to jest jakaś kurwa masakra. - mówił raper w rozmowie z poznanskirap.com.

Eska TV odmówiła komentarza na temat złożonego pozwu przez Peję.
Jak Peja np. nie będzie chciał być kojarzony z forum libertarian to jak ktoś tu wrzuci jego klip to zostanie pozwany :)

Oni ukradli te klipy z Internetu i wrzucili do telewizji, to jest jakaś kurwa masakra.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
News świeży, wszyscy o nim zaczynają trąbić. Masowy lewacki przypał z zagranicy.
To nie jest Prima Aprilis! To się dzieje naprawdę!

W Wenezueli i na Kubie umrzyk Hugo Chavez, stał się wpierw świętym, a potem bogiem! A wszystko to za sprawą czerwonej swołoczy. Przerobili modlitwę "Ojcze Nasz" na "Hugo Nasz", przy czym włażą do kościołów i się tak modlą. Hugo ma ich strzec "przed pokusami kapitalizmu i zbawić"...

0770a20a1f175000250f6a7067003990.jpg.cf.jpg

News.Yahoo! » Venezuelans offer prayers, songs for Hugo Chavez

Alex Jones, obowiązkowo "jako pierwszy" komentuje sprawę.


AFP potwierdza. Na Kubie są już przypadki cudownych uzdrowień!
Oni naprawdę wierzą, że mają do czynienia co najmniej ze świętym, jak nie z samym...


A tu komuszki CNN.


Czyżby kościół w Ameryce Łacińskiej szykował nam Czwórcę Świętą?
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Do góry Bottom