Podziel się zażenowaniem

Hikikomori

少し変態
538
318
Pussy. Ja na "Batman: TAS" i "Dragon Ball" (jeśli o kreskówki chodzi). Kapitan Planeta to zawsze był dla mnie eko-gej i ciota. A swoją aparycją zerżniętą z Richarda Deana Andersona obrażał MacGyvera.

To i kreskówki z Polonii 1. Tak a'propos, obejrzałem sobie ostatnio parę odcinków Kaiketsu Zorro i wygląda mi całkiem koszernie: zamaskowany bohater walczy z armią nadużywającą władzy, wchodzącą w układy z bandziorami i ściągającą bezsensownie wysokie podatki.
Macie, przycieniujcie, pewnie nie długo i tak zejdzie z Jutuba:

 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
To i kreskówki z Polonii 1. Tak a'propos, obejrzałem sobie ostatnio parę odcinków Kaiketsu Zorro i wygląda mi całkiem koszernie: zamaskowany bohater walczy z armią nadużywającą władzy, wchodzącą w układy z bandziorami i ściągającą bezsensownie wysokie podatki.
Pamiętam to!
 

MartinX

Well-Known Member
345
1 184
Tępy jak użytkownik filmweb-u nabiera tutaj zupełnie nowego znaczenia...

lewacki_serial.jpg
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
http://forsal.pl/artykuly/770119,panstwo-chcialo-udawac-ze-p...
Dodatek został wymyślony jako nowy rodzaj finansowego wsparcia najuboższych mieszkańców, którzy mają problem z regulowaniem rachunków za prąd.......
W dodatku wydanie każdej decyzji kosztuje 10 zł. Dla porównania wysokość miesięcznego dodatku wynosi 11,36 zł dla osoby samotnej, dla rodzin 2–4-osobowych – 15,77 zł, a dla większych gospodarstw – 18,93 zł.
Trzeba zapłacić opłatę skarbowa żeby dostać zasiłek energetyczny, nie wiem czy śmiać się czy płakać.
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
ja się wychowałem na "dragon ballu", "pokemonach", "rycerzach z zodiaku" i jakiś kreskówkach z satelity (łoś superktoś, woody wood pecter), a kapitana planety, w ogóle nie oglądałem.
 
OP
OP
N

nowy.świt

Guest


czas: 05:50 - jak tego populistycznego skurwysyna słucham to aż mną telepie...
 
OP
OP
N

nowy.świt

Guest
jest zbyt łagodny w stosunku do tego przerywania - dał się zdominować jak Kobieta jakiemuś śmieciowi bez mózgu, który nie potrafi nic tylko kłapać.
 
OP
OP
N

nowy.świt

Guest
Ale... łatwo krytykować Korwina w TV z pozycji postronnego widza - nie wiadomo jak TeeM byś wypadł również w starciu z takim bezczelnym skurwysynem - myślę, że jego bezczelność i demagogia na poziomie Ziętka zatkała Korwina.
 
D

Deleted member 4476

Guest

Tutaj Korwin daje radę, mnie by ta broń strasznie świerzbiła jakby mi przyszło rozmawiać z tym facetem, nawet jeśli byłby na drugim końcu Polski.
6 minuta - państwo to cywilizacja.
Od 9.30 mega lewackie alogiczne pierdololo, które miałem nieprzyjemność usłyszeć na żywo od innego lewaka.
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Dlaczego MUSI istnieć płaca minimalna? Uwaga, w zapodanym linku znajduje się spora doza lolcontentu!

http://romanwlos.wordpress.com/2011/05/12/dlaczego-musi-istniec-placa-minimalna/

Najlepszy cytacik:

Tak więc, dlaczego w ogóle musi istnieć coś takiego jak płaca minimalna??? Otóż wyjaśnię Ci to tak. Każdy pracownik szukający pracy najemnej to idiota do potęgi. Gdyby nie był idiotą, to byłby pracodawcą, który też jest idiotą, ale szuka idiotów większych od siebie, którzy będą na niego pracować.

Jeżeli już wiesz, że każdy pracownik najemny to idiota, to zgodzisz się ze Mną, że idiota nie ma zupełnie pojęcia jak wycenić swoją pracę. A bycie pracownikiem najemnym to nic innego jak bycie sprzedawcą swojej pracy, swojej wiedzy lub umiejętności.

Dlatego taki idiota musi mieć jakiś punkt odniesienia. Tym punktem odniesienia jest właśnie płaca minimalna.

Ja kiedyś pracowałem jako dostawca pizzy. Zarabiałem tam grosze – 5 pln za godzinę, do tego 30 groszy za każdy kilometr przejechany Moim samochodem – te 30 groszy nie pokrywały nawet kosztów benzyny za jeden kilometr. Mimo, że pracowałem tam tylko półtora miesiąca, to dołożyłem sporo do eksploatacji Mojego samochodu. Zdawałem sobie sprawę, że jestem idiotą, ale nie miałem innego wyjścia.

Jednakże spotkałem tam masę idiotów i idiotek, co wcale sobie nie zdawali sprawy z tego, że są idiotami. Np. jedna pani-emerytka pracowała tam po 12-14 godzin dziennie ciesząc się, że dostaje prawie 50 pln za dzień pracy czyli 4 pln na godzinę. Kiedy jej chciałem wytłumaczyć, że jest idiotką, bo pracuje za grosze psując rynek pracy innym, to rzekła Mi tak – …no, jo mom emerytura, to nie musza zarabiać więcej. Jest to typowy przykład idioctwa. Ta pani pracowała tam na czarno – bez żadnej umowy – podobnie jak Ja oraz wszyscy inni pracownicy.

Inny idiota-emeryt woził pizzę swoją Toyotą i cieszył się, że dostaje ponad 1,200 plnów za miesiąc roboty. Ale ten idiota nie zdawał sobie sprawy, że te 1,200 pln, to zawierało w sobie około 700 pln, które musiały być wydane na paliwo. Biorąc pod uwagę zużycie samochodu, to jego zarobek oscylował wokół zera.

Właśnie dlatego istnieje takie pojęcie jak PŁACA MINIMALNA. Właśnie po to aby idioci i idiotki mieli jakiś punkt odniesienia – coś jak zero na skali temperatur wg Celsiusa. Teraz kiedy już wiesz do czego to pojęcie służy, to ani się waż myśleć, że każdy pracownik czyli idiota dostaje co najmniej tyle ile wynosi płaca minimalna. Prawda jest taka, że istnieją pacjenci, którzy za pracę z nadgodzinami dostają nawet mniej niż jedną piątą płacy minimalnej.

Zastanawiam się, czy to nie jakaś prowokacja...
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
http://niezalezna.pl/50860-ujawniamy-zobacz-jak-monika-olejnik-doniosla-na-meza

Monika Olejnik napisała donos na swojego męża. Dowodzi tego dokument z 1979 roku. Nazywała się wtedy Monika Praczuk. Dokument znajduje się w archiwum Instytutu Pamięci Narodowej, ponieważ redaktor Olejnik zwróciła się do komunistycznych służb bezpieczeństwa o zabronienie mężowi wyjazdu zagranicę.

Zdecydowaliśmy się na publikacje dokumentu, ponieważ nie możemy przejść obojętnie wobec obłudy Moniki Olejnik, która mówi w wywiadzie dla Newsweeka m.in.:

- Przeczytałam na portalu prawicowym, że grupa współczesnych donosicieli dogrzebała się do moich dokumentów rozwodowych z czasów studiów. Towarzysz Gomułka doceniał takie zachowania. To się nadaje do Trybunału w Strasburgu. Kto im dał moje dokumenty rozwodowe? To jest skandal.

Poniżej publikujemy dokument:

Uprzejmie proszę o czasowe niewyrażanie zgody na wyjazd za granicę mojemu mężowi (...) Prośbę uzasadniam następująco:

w m-cu sierpniu br złożyłam pozew o rozwód z wyłącznej winy męża do Sądu Rejonowego do m.st. Warszawy Wydział Rodziny i Nieletnich w Warszawie.

Powodem tej decyzji było nadużywanie alkoholu i agresywne zachowanie męża w kraju i za granicą (w czasie pobytu służbowego w Czechosłowacji). Pragnę aby do czasu zakończenia rozprawy i uzyskania prawomocnego wyroku sądu mąż pozostał w kraju.

Nadmieniam, że jestem studentką V roku Wydziału Zootechniki Akademii Rolniczej w W-wie i do zakończenia studiów (dzienne) pozostaję na utrzymaniu rodziców.

<3 <3 <3 Tak bardzo chciała, aby z nią został... Prawdziwa miłość...
 
Do góry Bottom