Petycja do zarządu Nowej Prawicy.

OP
OP
N

nowy.świt

Guest
Wydali swoje pieniądze ( dopłacali ze swoich) a tu JKM przerywa film, jakby znudzony, w ogóle nie docenia profesjonalizmu twórców, Wojak się wkurzył, dalej nie widzi przyszłości w takiej zacofanej partii rodem z 19 wieku.
Nie wiedziałam, że JKM nie lubi jak mu ktoś robi dobrze. Chyba przez tyle lat przyzwyczaił się do walki stricte podziemnej.

Myślę jednak Wojak nie opuści partii, KPN bardzo dużo by straciła, JKM o tym wie i nie dopuści do tego faktu.

Nie wiem co powoduje u was przekonanie, że puszczanie filmów we własnym gronie 50 osób - będących w sumie podsumowaniem własnych sukcesów Olafa Wojaka - jest nowoczesnym i profesjonalnym działaniem. - ja bym sam taki filmik zlepił w 1 dzień a oni (ponad 30 osób) robili to 3 tygodnie(?) - kompozytora przecież nie zamówili do tego - to jest wszystko z gotowych materiałów.
Też bym był znudzony, bo to było żałosne.
Oczywiście JKM-owi się oberwało za odrobinę rozsądku ...

i nie pokrył całych kosztów
"Na usilne nalegania kol.Wojaka wyraziłem zgodę na przeprowadzenie obrad w „Bristolu” (koszt ponad 5000 zł) zamiast w sali Związku Literatów Polskich (1500 zł} – przekonany argumentem, że to b. ważne dla morale Partii, że Konwent jest w reprezentacyjnym miejscu – a On osobiście pokryje ćwierć kosztów i znalazł sponsora, który opłaci jeszcze ćwierć. To był dla mnie dowód, że kol.Wojak naprawdę uważa sprawę za istotną."

I powiedz mi - gdzie masz napisane, że Wojak opłaci kolejne 5000 zł skoro czas mieli ograniczony a po 19 ich czas się kończył ?(sala była wykupiona do 19 - dlatego Korwin przerwał tą farsę)

I jeszcze raz powtarzam - 5000 zł to 350 000 ulotek A6 - kolejne 5000 zł (jakie by wydali gdyby Korwin nie przerwał tego przed 19:00) - można mieć profesjonalną stronę informacyjną - o DUŻO lepszą niż moja.
Jakie więc nowoczesne działania - litości ludzie... to jest targowisko próżności i skrajny debilizm.

Powiedzmy sobie jasno : banda sierot tam wydaje pieniądze darczyńców na swoje debilne fantazje i podbudowanie własnego ego - dlatego ta petycja jest - aby dostali kasę, ale pokazali wszystkie faktury i wpłaty - aby nie było takich przygód już
 
M

Matrix

Guest
Szykowała się partia na miarę tych europejskich z profesjonalnym PR, a pozostało jak zwykle, bez PR, z JKM bez wsparcia medialnego, była okazja, miałeś chamie złoty róg itp.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 054

pawelooss

Member
31
12
Przeczytałeś cały ten tekst?
Tak, znaleźli nawet środki pokrywające połowę tych kosztów, czyli z kasy partii poszło ewentualnie dodatkowo max 1000 zł, a nie 5000 zł.

Oni chcieli puszczać jakąś prezentacje, kiedy to celem zebrania była zmiana statusu partii - 50 osób - członków partii miało oglądać w sali wynajętej za 5000 zł - to co mogliby obejrzeć na youtube?
Te sprawy statutowe to zresztą w ogóle od początku UPR kupa śmiechu przez łzy. Cały dokument nadaje się od razu do śmieci i w sumie dobrze Józwiakowcy zrobili pozbywając się w końcu tych miliona Konwentów/Konwentykli/Rad/Ciał, których było więcej niż samych członków. Przecież tych procedur i tak nikt nie przestrzega, a JKM koniec końców arbitralnie sam deleguje ludzi na ważniejsze stanowiska. Nie mówię od razu, że to źle, tylko że dyskusje o zmianach statutu są zwyczajnie fasadowe. Takie dreptanie w miejscu dla dreptania. I jeśli już wyliczać, to TO jest właśnie wielokrotnie większym marnotrawstwem czasu niż motywacyjna prezentacja przeprowadzonych akcji i pokazywanie innym, jak się powinno działać, żeby było choć ciuteńkę bardziej profesjonalnie niż zwykle. Bo dotąd nieprzerwanie mamy wyłącznie 20-letnie dziadowanie na zasadzie: "jakoś to będzie/coś się zorganizuje".

Dobrze że odeszli niech idą do PJN.
No ja też dobrze życzę tej partii w ramach zasady: na bezrybiu i rak ryba.

Zresztą, od czasu antywolnościowej gadki o niepełnosprawnych, odkąd JKM pozrażał do siebie ostatnich jeszcze ewentualnie nieprzekonanych, KNP i tak jest spisane na straty, bo nikogo poza stałym betonem nie przyciągnie, więc nie ma się co na poważnie tym zajmować. To już większy potencjał ma Partia Libertariańska. xD
 
OP
OP
N

nowy.świt

Guest
Jak wyciągniesz mi informacje o deklaracji Wojaka która brzmi "tak zapłaciłbym kolejne 5000 zł za przeciąganie swojej prezentacji za godzinę 19-stą" - to może i twoje słowa miałby inny wydźwięk.
Ale tymczasem takiej deklaracji nie ma - skoro ze sponsorem opłacił połowę kosztów, czyli 2500 zł - raczej wysoce prawdopodobne, że te kolejne 5000 zł poszło by z kasy partyjnej.

Ale kasą innych się łatwo szasta na swoje fantazje jak widać.
 
OP
OP
N

nowy.świt

Guest
Narcystycznym bufonem bez taktu.

A podpis 1 jak był tak jest nadal - teraz wiem dlaczego libertarianie mają poniżej 1 % poparcia w PL.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 859
12 249
A dlaczego mamy tylko podpisywać petycje, nie lepiej byłoby się masowo zapisać do kanapy i ją reformować od środka? Komu Polska nie jest obojętna - migiem po legitymację do Pana Janusza, hej!
 
OP
OP
N

nowy.świt

Guest
No tego nie oczekuje raczej - aby ktoś się tak angażował..

Jednak piątak na ulotki - to nie to samo, co zapisanie się do partii - to jest tyle co nic - 1/10 zwolenników KNP daje 5 zł - masz całą Polskę zasypaną w Ulotkach - żadna inna inicjatywa wolnościowa nie ma tyle poparcia nawet w 1/20 co KNP - więc to ma sens według mnie.

A wierzę, że jak się ogłosi na co idzie kasa z wielkim rozmachem - ludzie dadzą o wiele chętniej - rozumiesz to czy nie?

i Jak już mówiłem po kilka razy - oni mają fanatyków którzy za darmo rozniosą te ulotki.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 859
12 249
Rozumiem, tylko ja nie jestem zwolennikiem kanapy i jak widzisz niewielu ich tu znajdziesz więc w sumie nie wiem o co to całe zdziwienie. Jak mają swoich "fanatyków" i innych "ultrasów" to niech oni podpisują petycje i wyskakują z kasy. Nawet jak są gimazjalistami to nic nie stoi na przeszkodzie, zawsze można starym buchnąć piątaka, a babci zabrać dowód :)
 
M

MichalD

Guest
KNP to partia wodzowska, której celem jest obsadzenie "Korwina-krula" na polskim tronie i wprowadzenie zgniłego mikke-konserwatyzmu okraszonego wolnym rynkiem. Jeśli chcemy, żeby ruch wolnościowy coś znaczył, partie tą trzeba jak najszybciej pozostawić samą sobie, odciąć się od niej i samodzielnie organizować finansowanie i struktury.
 
M

Matrix

Guest
Zgniły konserwatyzm to pojęcie oczywiście pozytywne. Najpierw był on, potem socjaliści zaczęli go modyfikować.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 859
12 249
I jedni i drudzy mówią ludziom jak mają żyć i co robić dążąc do urzeczywistnienia tych swoich fantazji poprzez narzucenie jarzma zwanego "władzą" więc nie widzę różnicy - i jedni i drudzy powinni wypierdalać, a jak nie chcą to zawisnąć.
 
M

Matrix

Guest
Najbardziej nieporadną partią jest partia KNP, czyżby wynikałoby to z jej libertarianizmu ? Nie znosi on przecież narzucania norm, każdy sobie rzepkę skrobie, nigdy nie dojdzie do władzy, robi sabotaż ( krytykę każdej obecnej władzy ), jak Wojak chciał ją ucywilizować ( zrobić podobną do innych partii) JKM to przerwał.
 
Do góry Bottom