Paweł Kukiz kandydatem na prezydenta RP

tolep

five miles out
8 556
15 443
symulacja-POLSKA-2001-tekst.jpg

 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Nie przypominaj mi. Odpały tego przychlasta przyćmiewały największe odpały Korwina czy Brauna. Jakim cudem dostał te 100 tys. podpisów?!

nikomu nie znanego pazernego na stołki Piotra Rybę.

Skoro nikt go nie zna, to skąd Tanajno wie, że jest pazerny na stołki?

A Palikot co do Kukiza ma niestety rację.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 791
8 462
Lokalny kacyk od Kukiza mówi bez ogródek, że żaden z nich nie widzi siebie TRWALE w polityce.
Ten lokalny kacyk od Kukiza Raczyński jest w polityce od 1990, ale nie widzi siebie TRWALE w polityce... żeby tak kłamać w żywe oczy to trzeba mieć tupet.

Tałajno zaczyna się podlizywać Kukizowi organizując komitety referendalne w sprawie JOW, takie komitety może organizować KAŻDY, nie jest to równoznaczne z jakąkolwiek współpracą w wyborach parlamentarnych.

11107364_950393825019948_4917371150106469601_n.jpg


EDIT
Kukiz już się kłóci ze wszystkimi:

 
Ostatnia edycja:

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Tanajno tylko do zażenowania lub ROTFLi. Przecież to patologiczny śmieszek i demokrata.
Pamiętam, jak zachowywał się na debacie prezydenckiej, nawet tam nie mógł nabrać powagi.

Przecież Tałajno w debacie oraz w różnych wypowiedziach w internecie, jeszcze parę tygodni temu wykrzykiwał że JOWY są antydemokratyczne.

A dziś czytam to:

 

tolep

five miles out
8 556
15 443
E, to jeszcze nic. W Warszawie Krzysztof Pawlak z kolegami nazywają się "Grupa Ekspercka JOW Mazowsze" czy jakoś tak podobnie.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Kolejni, byli współpracownicy Kukiza zaczynają sypać:



http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/czarno-na-bialym-jednomandatowe-ksiestwo,554180.html


Sporo też naprodukował MatkaKurka, zwłaszcza o Raczyńskim i jego świcie:

"Andrzej Górzyński – niezatapialny człowiek władzy od czasów PRL. Na początku lat 90-tych z towarzysza stał się burżuazyjnym właścicielem piekarni i fabryki paluszków. Lokalny działacz i radny miasta od kilkunastu lat. Polityczny szef Pawła Kukiza, baron Robert Raczyński, ze skorumpowanego multi-prezesa zrobił doradcę, dlatego musiał iść za ciosem i z esbeka zrobić szefa rady miasta. W 2010 roku pismo z IPN potwierdzające współpracę Górzyńskiego z SB, miało być zamachem na demokrację i rzecz jasna sam esbek padł ofiarą pomyłki, ale w roku 2014 po cichu złożone oświadczenie lustracyjne nie zawierało żadnego oburzenia, tylko suche fakty.

Andrzej Edward Górzyński, lat 69, zam. Lubin, złożył następujące oświadczenie: pracowałem, pełniłem służbę i byłem współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu przepisów powołanej ustawy."



http://kontrowersje.net/potrafisz_p...sbek_na_czele_antysystemowej_rewolucji_kukiza
 
Ostatnia edycja:

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Kolejni, byli współpracownicy Kukiza zaczynają sypać:



No proszę. Pawełek milczy lub wypina dupsko, gdy ktosik chce wspomóc w faktycznej walce w Układem lub gdy przejawia sympatie do Układu.

Wcześniejsze tego symptomy zauważyłem kiedy w sieci wywołał burze umieszczony sprzed lat kilku na youtube'ie lat film o myślistwie Kukiza. Za sam fakt wiele osób zdeklarowało się, że nie zagłosuje na Kukiza.

O ile do łowiectwa jako takiego nic nie mam i na Kukiza-myśliwego miałbym wyjebane (jak na Bronka-myśliwego), to mnie osobiście wkurwiło biadolenie Kukiza, że durne przepisy nie pozwalają mordować jastrzębia (cholernie prześladowanego za komuny do lat 70. plus dalej zabijanego mimo ochrony na papierze), pustułki i kruka, które zmniejszają drobnicę (ale zabijanie tej drobnicy do 300 sztuk na jednym polowaniu przez bandę uprzywilejowanych komuchów to oczywiście nie ma negatywnego wpływu), przez co głodujący biedaczek nie może wystrzelać więcej zajęcy i kuropatw.
10647059_873249549401246_1969122302113268125_n.jpg

I akurat w okolicach wyborów niezależny filmik sprzed kilku lat został uznany za prywatny, a komentarze były w miarę wyważone (w każdym razie nie było gigantycznego potoku szamba jak na np. LPM albo tej babki co zabiła lwa) i były te przychylne łowiectwu. I od strony Kukiza cisza, a jak coś wspomina ostatnio o swej pasji, to wybiela się mówiąc o usuwanych wnykach itp.

Nie wyobrażam sobie takiego zagrania od takiego Teda Nugenta (bo mimo czasami wg mnie gada bzdury nt. przyrody, to przynajmniej niczego nie ukrywa i zdecydowanie jest za jak najszerszym dostępem do broni).

A teraz po filmie z Izdebskim utwierdzam się w tym przekonaniu jaki to tchórzliwy i dwulicowy sam w sobie jest "naczelny antysystemowiec" i będzie blokował nieprzychylne mu treści.
 

Kenji

Member
45
104
Rozbrajająco! Bo liczy się strategia, a nie program! Zobaczymy co ten strateg wymyśli, jak referendum okaże się klapą (<20 %)

 
Do góry Bottom