Ostateczne rozwiązanie kwestii Jezusa Chrystusa

Jezus to...

  • Komuch.

    Votes: 25 31,3%
  • Zwykła kanalia.

    Votes: 15 18,8%
  • Libertarianin.

    Votes: 15 18,8%
  • Liberał klasyczny/minarchista.

    Votes: 17 21,3%
  • Leming.

    Votes: 10 12,5%

  • Total voters
    80
D

Deleted member 4683

Guest
@ miss - jak ja cię dobrze rozumiem: "zapalczywość o dom Twój pożera mnie" albo "Obyś był zimny albo gorący!" itd. Ludziom ducha trudno wytrzymać gdy ludzie białka kpią ze świętości. Dłoń sama zaciska się w pięść. Jednak ważne żeby odciąć gniew i działać skutecznie. Skuteczność i jeszcze raz skuteczność. Natomiast wyzwiska są po prostu nieskuteczne - wbij to sobie do głowy. Wyzwiskami nikogo nie nawrócisz - najwyżej poprawisz sobie samopoczucie. A przecież tu nie chodzi o nasze samopoczucie ( ja obrońca Boga Ostatni Sprawiedliwy ! ) tylko zbawienie tych biednych matołów. "A kto nie sieje ten rozprasza" - więc wiem że wiesz co chcę Ci przekazać.
 
OP
OP
D

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Jak se przeglądam ateista.pl i te wypociny (nawet!) wolnościowych świętotoszków, to większe chamstwo leży po drugiej stronie. Jakby Szatan przez nich przemawiał. Ale tak to bywa, kiedyś chrześcijanie byli bardziej poważni. Ale księża zaczęli przemawiać głosem baranów, a barany zaczęły beeeeeeełkotać. Mszo Trydencka, wróć.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Może i to złe miejsce na ten post bo większośc tutaj pewnie uważa ludzie nieneuronormatywnych za gorszych ale myślę, i mam na to dowody, że jezus był prawdopodobnie schizofrenikiem. https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdrowie_psychiczne_Jezusa http://www.opracowanie.eu/ http://www.sfora.pl/swiat/Duchowni-Chrystus-byl-chory-psychicznie-apostolowie-tez-a46854
W końcu był/jest bogiem... alfą i omegą... więc skoro był/jest wszystkim to i chyba schizofrenikiem.... przeca to oczywiste...
 
M

marrrt

Guest
@ miss - jak ja cię dobrze rozumiem: "zapalczywość o dom Twój pożera mnie" albo "Obyś był zimny albo gorący!" itd. Ludziom ducha trudno wytrzymać gdy ludzie białka kpią ze świętości. Dłoń sama zaciska się w pięść. Jednak ważne żeby odciąć gniew i działać skutecznie. Skuteczność i jeszcze raz skuteczność..
Ciągłe chorobliwe, negowanie istnienia Boga i wyśmiewanie ludzi w NIEGO wierzacych . Z debilami i idiotami co to zamiast mózgu mają procesor y tzw pół ludzie -pół maszyny - homo-internetus -wirtualis od lat się zmagam . chorzy biedni ludzie ci ateiści Na szczeście w Polsce zdecydowana większość to osoby wierzące,
 
M

marrrt

Guest
Jak se przeglądam ateista.pl i te wypociny (nawet!) wolnościowych świętotoszków, to większe chamstwo leży po drugiej stronie. Jakby Szatan przez nich przemawiał. Ale tak to bywa, kiedyś chrześcijanie byli bardziej poważni. Ale księża zaczęli przemawiać głosem baranów, a barany zaczęły beeeeeeełkotać. Mszo Trydencka, wróć.
Szatan przez takich debili przemawia jak ty tobie juz nic nie pomoze ale moze dobry BOG sie jeszcze nad toba zlituje.Proś GO.wy ateisci teraz to odważne barany jestescie ale przed śmiercią BOGA wzywacie hipokryci!
 
OP
OP
D

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Panie Boże,
daj mi konto na forum internetowym dzisiaj,
żebym mógł wyzywać jakiegoś debila od debila,
w dzień powszedni oraz we wszelkie święta sakralne,
tak mi dopomóż Pismo Święte i baranku boży,
który gładzisz debili tego świata

amen, hipokryto
bez odbioru
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Tak wiec Gazda nie jest ateista. Jest co najwyzej satanista. W sumie to nawet jest gorsze od ateizmu... (IMHO).
Gorsze...,dlaczego?
. Wedlug wielu ksiezy (w tym Papieza) ateisci tez maja szanse na zbawienie. Ale satanisci (i gazdysci?) juz raczej nie...
Bo jeśli własnymi ustami wyznasz, że Jezus jest twoim Panem i w sercu uwierzysz, że Bóg wzbudził Go z martwych, zostaniesz zbawiony. Zaufanie w sercu prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznając to ustami, osiągasz zbawienie. (List do Rzymian 10,9-10)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 4683

Guest
libertarianin.tom napisał: Wedlug wielu ksiezy (w tym Papieza) ateisci tez maja szanse na zbawienie. Ale satanisci (i gazdysci?) juz raczej nie...


jessod: Bo jeśli własnymi ustami wyznasz
, że Jezus jest twoim Panem i w sercu uwierzysz, że Bóg wzbudził Go z martwych, zostaniesz zbawiony. Zaufanie w sercu prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznając to ustami, osiągasz zbawienie. (List do Rzymian 10,9-10)

Przecież satanista który zaczyna wyznawać Jezusa przestaje być satanistą a staje się chrześcijaninem. Czyli zbawiony zostaje jako chrześcijanin a nie jako satanista i nie ma w tym niczego dziwnego. Natomiast wątpię w możliwość zbawienia "na siłe" kogoś kto wyraźnie tego nie chce ( np. satanisty który umiera jako do końca satanista ).
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Chodziło mi ot to, że zgodnie z "List do Rzymian 10,9-10", każdy człowiek, bez względu na swoją przeszłość może dostąpić łaski Bożej, bo jest dostępna dla każdego, jeśli tylko tego pragnie, również satanista.

Chodzilo mi o to, ze jesli ktos do konca zycia wyznaje, ze Szatan ma racje a Jezus nie to nie bedzie zbawiony. Oczywiscie jesli przed smiercia wyrzeknie sie tego pogladu to zbawiony moze byc.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Szatan ma racje
a gdzie sie wypowiada i na jakie tematy? bo jakoś nie czytałem żadnych publikacji szatana... nie znam jego poglądów... w ogóle mało o nim wiadomo, nic nie wiadomo czemu niby jest zły itd...
o jezusie wiadomo że komunistyczno hippisowski huligan...
o jahwie wiadomo że sadysta i morderca...
ale o szatanie kurwa niezbyt wiele...
 
OP
OP
D

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
o jezusie wiadomo że komunistyczno hippisowski huligan...
o jahwie wiadomo że sadysta i morderca...

Nie wierz słowu pisanemu, ani pisarzom dziejów. Mogli celowo przedstawić Jezusa/Jahwe w złym świetle. Tego pierwszego jako złodzieja i aspołecznego aseksualistę, tego drugiego jako skurwysyna nad skurwysyny i traktującego ludzi jak Kuźniar Walmarta. O ile ten drugi jest raczej fikcją od samego początku, o tyle ten pierwszy nie był aseksualistą i być może taką kanalią.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
mogli...
tak czy siak jedya dokumentacja o tych typach jest jaka jest przez co nadal nie wiem co takiego złego zrobił szatan, jakie ma poglady i czy ma racje...
 
OP
OP
D

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Ja wierzę w istnienie żydowskiej sekty, która stworzyła opowieści o cudownym nauczycielu, który nie istniał. Narodziny w dziwnych okolicznościach, cudowne ocalenie z rzezi, pobyt na pustyni, cuda, uzdrowienia, wskrzeszenia, poświęcający się bóg, zmartwychwstanie — to są wszystko stare jak świat elementy fabuły i powtarzają się w wielu mitach.
Jest jeden poważny argument za tym, że jednak Jahwe jest i czuwa. Wszystko na bazie Pisma Świętego. Otóż nie ma AKAPu, bo najprawdopodobniej jakaś siła nadprzyrodzona blokuje jego nadejście. Zamiast tego mamy socjalizm, jakieś terroryzmy i zabójczy fluor w pastach do zębów. Ten skurwysyński Jahwe ponownie zsyła na nas nieszczęścia, ale za jakie kurwa grzechy?

Jest tylko jedna niewyjaśniona kwestia, gdzie jest Jezus? Czy socjalizm to jego pomysł i on podsunął te NWO ojcu? Czy może został uwięziony przez swojego ojca, który przecież byłby w stanie to zrobić i teraz nie może temu zapobiec? Tego się chyba nie dowiemy, aczkolwiek ankieta jednogłośnie wydała na Jezusie werdykt:

polls_CommunistJesus1_0406_642486_poll_xlarge.jpeg
 
D

Deleted member 4683

Guest
Otóż nie ma AKAPu, bo najprawdopodobniej jakaś siła nadprzyrodzona blokuje jego nadejście. Zamiast tego mamy socjalizm, jakieś terroryzmy i zabójczy fluor w pastach do zębów. Ten skurwysyński Jahwe ponownie zsyła na nas nieszczęścia, ale za jakie kurwa grzechy?

Najlepiej by było, gdyby Bóg magiczną sztuczką uniemożliwił ludziom czynienie zła ? Zmienił wszystkich w libertariańskich wyznawców NAPu ? Niestety koleżko, wolność to także możność świadomego wyboru zła oraz błądzenia. To nie Jahwe zesłał ci socjalizm, terroryzm i fluor w wodzie tylko ludzie korzystający ze swojej wolności wyboru.

Teraz trochę o perspektywach. Wydaje się oczywistym, że ludzie nadal będą dokonywać złych wyborów a negatywne skutki tych złych wyborów będą się kumulować. Ostatni etap rozwoju państwa przed powtórnym przyjściem Jezusa i zagładą świata opisany w Biblii to ponumerowani ludzie ( w pewnym stopniu to już rzeczywistość ) i całkowita kontrola wszystkich transakcji ( do czego świat zmierza wielkimi krokami).
 
OP
OP
D

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
To nie Jahwe zesłał ci socjalizm, terroryzm i fluor w wodzie tylko ludzie korzystający ze swojej wolności wyboru.
Ale Jahwe stworzył ludzi. Jako wszechmogący wiedział, że będą komuszyć. Mógł stworzyć coś lepszego i mniej komuszego, ale tego nie zrobił. Więc ponosi winę za wadliwość swojego produktu. Zapewne ma Ziemię za swoją zabawkę i go to bawi, ale to akurat moja subiektywna interpretacja.
 
Do góry Bottom