Ocieplanie wizerunku Adolfa Hitlera!

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
461175_174609779370952_479221389_o.jpg
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Dziś zdobyłby tytuł Europejczyka Roku...

W Niemczech, po dojściu do władzy w styczniu 1933 partia nazistowska ustanowiła ona najbardziej kompleksowy zbiór praw ochrony zwierząt w Europie. Według Kathleen Kete była to pierwsza znana historii, podjęta przez jakiś rząd próba przełamania granic pomiędzy gatunkami, odejścia od tradycyjnego podziału na ludzi i zwierzęta. Ludzie jako gatunek utracili swój nadrzędny status. Na szczycie hierarchii stanęli aryjczycy, za nimi wilki, orły, świnie, a na samym dole Żydzi, na równi ze szczurami. Kete twierdzi, że była to najgorsza możliwa odpowiedź na pytanie o to, jak powinny wyglądać stosunki pomiędzy nami a innymi gatunkami[73].


Niemieckie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, luty 1931

24 listopada 1933 wprowadzono ustawę o ochronie zwierząt – Tierschutzgesetz. Adolf Hitler zapowiedział kres okrucieństwu wobec zwierząt: „Im neuen Reich darf es keine Tierquälerei mehr geben”. („W nowej Rzeszy nie będzie więcej dopuszczalne okrucieństwo wobec zwierząt”). Po niej zostały uchwalone kolejne: 3 czerwca 1934 Reichsjagdgesetz zakazującą polowań; 1 czerwca 1935 Naturschutzgesetz, kompleksowo traktującą sprawy środowiska naturalnego. 13 listopada 1937 wprowadzono prawo regulujące transport samochodowy zwierząt, a 8 września 1938 podobne, dotyczące ich przewozu kolejowego[74]. Został określony najmniej bolesny sposób podkucia konia, a także poprawna metoda przyrządzania homara, wykluczająca ugotowanie go żywcem[73]. Niektórzy wyżsi rangą naziści, w tym Hitler, Rudolf Heß, Joseph Goebbels i Heinrich Himmler, okresowo powstrzymywali się od spożywania mięsa, choć według większości doniesień nie przestrzegali takiej diety zbyt ściśle. Nie czynili tego bynajmniej z pobudek etycznych, a raczej propagandowych bądź zdrowotnych[75].


Na krótko przed wprowadzeniem Tierschutzgesetz wiwisekcja została najpierw zakazana, a potem ograniczona. Eksperymenty na zwierzętach postrzegano jako element „żydowskiej nauki” i „internacjonalistycznej” medycyny, wskazujący na istnienie jakiegoś mechanistycznego umysłu, traktującego naturę jako coś, co należy zdominować, a nie szanować. Hermann Göring, zgodnie z życzeniem Hitlera, ustanowił zakaz wiwisekcji 16 sierpnia 1933, jednak osobisty lekarz Hitlera, doktor Theo Morell, podobno przekonał go, iż nie leżało to w interesie niemieckich badań naukowych, zwłaszcza badań obronnych[76]. W związku z tym zakaz został skorygowany trzy tygodnie później, 5 września 1933. Ustalono osiem warunków, pod którymi przeprowadzanie testów na zwierzętach było dozwolone, zalecając przy tym ograniczanie bólu i eksperymentów zbędnych[77]. Naczelne, konie, psy oraz koty zostały objęte szczególną ochroną, a pozwolenia na wykonywanie wiwisekcji miały być wydawane instytucjom, nie pojedynczym osobom[78].


https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawa_zwierząt#1933_.E2.80.93_Tierschutzgesetz
 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Czy ten pies nie podnosi nogi na siku :D?

Na szczycie hierarchii stanęli aryjczycy, za nimi wilki, orły, świnie
No patrzcie, a ponownie wilki pojawiły w Niemczech dopiero w 1998 r. A Goering sobie jeździł do Polski, by polować na wilki oraz rysie (bo w Niemczech tych już nie było :)).

Co do nazistowskich praw zwierząt warto wspomnieć o zakazaniu pewnych form polowań na lisy (par force, strzelanie z koni), ale głównie dla wkurwienia potomków arystokracji.

No i naziści wykosili konkurencję w postaci podobnych organizacji praw zwierząt/ekologicznych i zdelegalizowali m.in. ruch Naturfreunde International, oficjalnie jako głoszenie haseł marksistowskich.

To samo było z wegańskimi organizacjami...
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Dobry wieczór, coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik drugiej wojny światowej w Europie to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to zachodnioeuropejskie kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli, która poparła tych kurwów karakanów ze Związku Radzieckiego to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zangozaangażowanie militarne jak moje, gdzie postawiłem mój naród, moją Rzeszę, siebie, wszystko inne i dla was tylko znaczyło te pierdolone 3 czy 4 lata zwycięstw to was powinno się jebać kurwa. Tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Związek Radziecki. Międzynarodowa finansjera żydowska was tak nie wyruchała jak wyrucha was Związek Radziecki. Kurwa. Aż wasz kukle kurwa będą swędziały. Z bólu. To jest dramat kurwa, to jest dramat że na tym antyludzkim kontynencie, w tym państwie w którym Goebbels kurwa nie był w stanie was przekonać, że Adolfa Hitlera zbeszczeszczono, że ten człowiek ma nałożonych 88 sankcji międzynarodowych, że te alianckie kurwy, powtarzam alianckie kurwy, alianckie kurwy tego człowieka oskarżały bezpodstawnie o łamanie traktatu wersalskiego, że to nie jest czymś wartym tego by pomóc temu człowiekowi opanować pół świata. Będzie was Związek Radziecki ruchał w dupe. Będzie was Związek Radziecki kurwa dymał tak jak was międzynarodowa finansjera żydowska nie dymała. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany Stalin śmieć. Zniszczy was. Komuniści, NKWD, Armia Czerwona będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Europejscy idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa tak. Wypierdole jeszcze dzisiaj, już U-Boot podstawiony, popłynę do Argentyny. I będę się z was kurwa europejskie frajery śmiał, żeście takie głupie są. Tacy kurwa debile, którzy to kurewstwo sowieckie wybrali. Nie na Hitlera, nie na Mussoliniego tylko na jakieś kurwy Amerykanów żydów w dupe jebanych kurwa. Na sowietów popierdoleńców postawili. To właśnie jest ta kurwa Europa zachodnia, przez taką kurwę Europę zachodnią, przez was kurwa chuje nic się na tym świecie nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać bo jesteście bandą światowych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście dołączyli do mnie, którzyście wspomagali mnie - dziękuję! Bo to garstka państw, garstka państw. Dzisiaj to jest 10 krajów, może 11. Wyłącz tę maszynę szyfrującą bo ci ją wyłączę na amen. Tak, tak. Tylko to się kurwa w tej kurwie Europie nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje że jesteście prymitywami. Że kurwa wasze pierdolone kolonie to jest wasz majestat, wasza godność. Robota kurwa na emigracji w USA i kredyty od żydowskich bankierów. To wy kurwa narody Europy zachodniej. Chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic. Coby. Się. A szkoda kurwa gadać. Szkoda strzępić ryja, naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci którzyście głupie kurwy wspomogli sowietów, niech was szlag trafi. Chuj warci jesteście, antyaryjczykami jesteście. Dobranoc.

źródło
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
nie lepiej zamiast maszyna szyfrująca, napisać Enigma?

zaraz, i czemu nie ma o piecykach?
W komentarzach ktoś dopisał:

"A kurwa, szkoda było 9 blitzkriegów, szkoda było bawić się w wojenki, głupia Europa głupie europejczycy kurwa was to tylko do Auschwitz zaprowadzić kurwa piecyki włączyć szkoda kurwa na was było cokolwiek wy głupie chuje wy" :)
 
Do góry Bottom