1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Nowe zbrodnie Andrzeja!

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez kawador, 5 Maj 2013.

1. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    4 927
    Nadzieja w tym, że będzie chciał teraz wypromować nowe nazwisko, przynajmniej w takim stopniu jak stare.

2. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 449
  3. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 507
    Wie ktoś dlaczego trzeba walczyć o prawo do zrobienia takiego filmu? Znalazłem tylko info, że netflix wykupił prawa, ale nie znalazłem od kogo.

Non Serviam lubi to.
  4. Luizy

Luizy Well-Known Member

Polubienia:
    1 572
    Może od Andrzeja?

Non Serviam i Jaranek lubią to.
  5. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    4 927
    Jakiś paszkwil na Andrzeja nakręcili:

6. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    16 758
    Właśnie obejrzeliśmy z siostrą film Utoya, 22 lipca Erika Poppe.
    Bardzo dobrze zrealizowany obraz z gatunku found footage - przypomina coś w stylu Blair Witch Project, tylko ze strzelającym Andrzejem w tle. Nazwijmy to Breivik Witcher Project.

To do czego linkuje bombardier to druga produkcja o Breiviku, ale ponoć bardziej rozmemłana. Nie widziałem jeszcze.

7. Non Serviam

Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

Polubienia:
    1 674
    W komentarzach do filmu wrzuconego przez Bomba piszą że ten twój jest lepszy bo w ogóle nie poświęca uwagi Andrzejowi a skupia się na ofiarach :(

8. FatBantha

Polubienia:
    16 758
    No. Najbardziej zabawne momenty to te, w których lewacka młodzież dostaje dysonansu poznawczego, gdy dowiaduje się, że to policjant do nich strzela (bo Andrzej, jeżeli ktoś nie pamięta, przebrał się za policmajstra). No jak to: to państwo opiekuńcze do nas strzela?

A później te rozkminy, że może to ćwiczenia albo zostali poddani próbie i to wszystko zostało zorganizowane przez macierzystą partię. LoL! No jakże to może być, że superwładza w którą wierzymy nie ma jednak wszystkiego pod kontrolą?

Andrzeja w tym filmie bardziej słychać jako bezlitosnego, zapracowanego egzekutora, niźli widać - pojawia się może w dwu scenach, ale robi to robotę, bo lepiej działa na wyobraźnię. Człowiek od razu może się zrelaksować słuchając tych huków i wystrzałów z dystansu, bo poniekąd to taki prequel Dnia Sznura. Co strzał to lewackiego pomiotu mniej... ;)

Aktorsko na pewno na plus, bo dzieciaki grające ofiary dały naprawdę radę.
    Generalnie to taka Gun Free Zone Amusement Park ride. Konwencja ganiania z kamerą po Utoyi jak dla mnie wypaliła.

Ostatnia edycja: 7 Styczeń 2019
    ernestbugaj lubi to.
  9. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    6 924
    Cytat z filmu: "Dzieci słuchajcie, w Dzielnicy Rządowej miał miejsce silny wybuch. Wiem, że wielu waszych rodziców tam pracuje". Dzieci dzwonią do rodziców z dzielnicy rządowej. Po chwili na wyspie ląduje Andrzej z rozpylaczem. Na moje oko to była właśnie Odjebka Wraz Z Potomstwem.

Nie wiedziałem, że Andrzej przedstawił się jako członek większej organizacji uprawniony do prowadzenia rokowań. Ciekawy pomysł.

Ostatnia edycja: 7 Styczeń 2019
  10. FatBantha

Polubienia:
    16 758
    Musimy więc poważnie rozważyć hipotezę o tym, że ktoś przetłumaczył posty Krzysia na norweski...

11. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    11 996
  12. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    18 575
    Bo jak na razie wschodnia Azja nie jest skażona tolerancją po marksistowskiemu i multi-kulti. Stąd fascynacja Azją, którą ja obserwuję od około ćwierć wieku. I to nie tylko wśród zamachowców, ale wśród wielu młodych ludzi. Popatrzcie sobie na dziary, jakie sobie robią. Ile tam wschodu. Po chińsku, po tajsku i w wielu innych językach Azji.

Ja raz spytałem jednego młodego gostka, co znaczy ta jego chińska dziara. Ten odpowiedział mi, że to po chińsku "honor".
    A po mandaryńsku czy po kantońsku? - dopytywałem dalej.
    - No po chińsku - odpowiedział.
    A znasz chiński?
    - Nie.
    No to skąd wiesz?
    - Bo koleś od tatuaży zna się na tym - skwitował.
    No ale patrz - męczyłem młodziaka dalej - ktoś wprowadził twojego tatuażystę w błąd i to wcale nie jest "honor". I dziarę zobaczył chiński ciepiel. Myśli że ty, tak jak on, też poszedłeś w pedały, podchodzi do ciebie i łapie za jaja. No i co wtedy?
    - Zajebie mu kurwa w ryja.

W sumie to wkręt na szybko z nudów mi się udał. ;)

wah, Non Serviam i Jaranek lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.