Nowe zbrodnie Andrzeja!

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty

WnusioPinoczeta

Dawniej "Arturek"
665
1 497
http://natemat.pl/147315,anders-bre...kladzie-karnym-czuje-sie-izolowany-i-ponizany

Anders Breivik nie ma szans na nawiązanie przyjaźni z innymi osobami osadzonymi w placówce, w której trwają próby jego resocjalizacji, gdyż norweski wymiar sprawiedliwości uznał, iż w chwili obecnej mógłby on szkodliwie na nie wpływać. Codzienne otoczenie mordercy stanowi więc tylko personel zakładu karnego. Według Breivika to jednak pogwałcenie Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. Na tej podstawie norweski terrorysta domaga się zmiany w jego traktowaniu.
 

workingclass

Well-Known Member
2 058
4 089
http://m.mojanorwegia.pl/wydarzenia/wystawa_o_sztuce_zabijania-10147.html

W sprawie wystawy wypowiedział się również adwokat reprezentujący grupę osób, które przeżyły zamach prawicowego ekstremisty, John Christian Elden. Wyraźnie podkreślił, że jest przeciwny tej wystawie. Stwierdził, że nie do pomyślenia byłaby wystawa rzeczy osobistych Osamy bin Ladena w miejscu zamachu z 11 września 2001, dlatego również idea zaprezentowania takich eksponatów w Oslo nie jest dobrym pomysłem.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 525
4 486
Andrzej idzie na studia.

"Anders Breivik, który z zimną krwią zamordował 77 osób, rozpocznie studia. „Spełnia wszystkie warunki i pomyślnie przeszedł rekrutację” - mówi rektor Uniwersytetu w Oslo.
Terrorysta został przyjęty na politologię na Uniwersytecie w Oslo. Decyzja ta oburzyła wiele osób, które zwracają uwagę, że wśród ofiar zamachowca byli przyjaciele i rodziny studentów norweskiej uczelni. Rektor Ole Petter Ottersen jednak tłumaczy, że nie mógł zmienić regulaminu placówki dla jednego kandydata, który spełnia wszystkie wymagania.
Breivik nie będzie mógł mieć bezpośredniego kontaktu z wykładowcami. Cała korespondencja będzie przekazywana przez personel więzienny."


http://wpolityce.pl/swiat/259631-an...dzie-na-studia-pomyslnie-przeszedl-rekrutacje

Po tym kierunku bezrobocie ma gwarantowane. Za to już widzę uczelniane foldery i reklamówki "Studiuj z Breivikiem. Teoria i praktyka zakładania akapu na najwyższym poziomie tylko u nas."
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Andrzej o randkowaniu w swoim manifeście:

As for girlfriends; I do get the occasional lead, or the occasional girl making a move, especially now a day as I’m fit like hell and feel great. But I’m trying to avoid relationships as it would only complicate my plans and it may jeopardize my operation. And I don’t feel comfortable manipulating girls any more into one night stands. I am not that person any more. I did screw two girls in Prague though, but that was mainly because it was a realistic chance that I would end up dead during the process of establishing a weapons connection. I won’t make any effort to try to completely justify it though. Human males are imperfect by default as they are plagued by their biological needs.
 

MartinX

Well-Known Member
345
1 183
Tak zaszczuci czytają kolejna kartkę z jego skargą, trzęsą im się ręce.... drży głos ... na czole pojawiają się krople potu. Nie wytrzymują, zabijają się, jeden po drugim by zaprotestować i jednocześnie pokazać z jakim okrutnym potworem, muszą dzielić zawodowy los. Biedni pracownicy więzienia ...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 565
Dobre. ;)
Sam dostaje też mnóstwo listów. Również od zakochanych w nim dziewcząt. O jednej pisalismy w naTemat. ”Kochany Andersie” – tak zaczyna każdy list niejaka Victoria ze Szwecji. Pisze co tydzień. Napisała już 150 listów. Zanim dotrą do Breivika strażnicy również muszą je przeczytać.

Dawno temu, gdy Timothy McVeigh wysadził budynek ATF w Oklahoma City, rzuciłem przy wódce żartem, że trzeba założyć firmę "Sperma Herosów", zajmującą się pobieraniem nasienia od herosów i inseminacją zdrowych samic. Teraz uważam całkiem poważnie, że taka firma to byłby świetny biznes.
 

WnusioPinoczeta

Dawniej "Arturek"
665
1 497
comment_7N68MlA3RLfN7trXe2I3ZjMSx0tZF5HK.jpg
 
Do góry Bottom