Nowe zbrodnie Andrzeja!

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty
D

Deleted member 427

Guest
Jak wiadomo, Andrzej gnije w norweskim lochu za zbrodnie przeciwko lewicowej młodzieży, ale to nie przeszkadza mu w dalszym ciągu bulwersować międzynarodową opinię publiczną. Światło dzienne ujrzały właśnie szokujące fakty: Andrzej fałszował Wikipedię!

Norweski terrorysta mający na sumieniu 77 ofiar, zmieniał treść haseł Wikipedii przystosowując ją do swoich poglądów. Wiadomo, że Breivik fałszował hasła dotyczące postaci króla Norwegii, Sigurda I Jerozolimczyka panującego w latach 1113 do 1130 roku. [link]

I CO TERAS?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 562
A to ci chytrus. Chciał się przypodobać wyznawcom Odyna. :p
Ciekawe co jeszcze na niego znajdą. A jak nie znajdą, to co mu to przypiszą?
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 068
W hasłach Wikipedii cytujących księgę Sturlsona
Co za matołowi pozwolili pisać artykuł o Andrzeju? Mowa tu o islandzkim poecie, żyjącym w XII wieku, Snorrim Sturlsonie. Sturlson to tylko dookreślenie, a nie żadne nazwisko. Na Islandii do tej pory ludzie nie dziedziczą nazwisk! Nigdy nie używa się samego nazwiska (nie nazwiska dosłownie, tylko tego -son albo -dottir), za to często używa się tam samego imienia.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 805
Przydałby się Piłsudski, żeby wreszcie wziąć tę Wikipedię za mordę i wyregulować.
 

Caleb

The Chosen
511
271
Dwa lata temu Anders Behring Breivik mason, filosemita, osobnik pozytywnie nastawiony do gejów, wymordował 77 osób w tym 69 młodych działaczy propalestyńskiej Norweskiej Partii Pracy na Utoya i 8 osób w zamachu bombowym w Oslo.

Breivik swój rajd śmierci rozpoczął zamachem bombowym w Oslo. Zamach ten, w którym zostało zamordowanych osiem osób odwrócić miał uwagę od jego ostatecznego celu – młodych socjaldemokratów przeciwnych polityce Izraela w Palestynie.
Utoya – druga rocznica zamachu dokonanego przez masona
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 283
Dla mnie za całą akcją Breivika stał Mossad. Oni to wszystko zorganizowali, a Andrzej miał być tego twarzą. To była zemsta za norweskie wsparcie dla Palestyńczyków (jedna minister z norweskiego rządu szła ponoć nawet w propalestyńskim marszu krzycząc "Śmierć Żydom!").
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 562
Dla mnie za całą akcją Breivika stał Mossad. Oni to wszystko zorganizowali, a Andrzej miał być tego twarzą.
Moim zdaniem nie robili tego bezpośrednio. Oni po 2000 roku robili poprzez różnych internetowych krzykaczy, wściekłą nagonkę na islam. Zaraz, zaraz, a ma ktoś coś do polskich Tatarów, co się tu osiedlili 600 lat temu? Ale okazuje się, że i oni mieli być winni. Nie ważne czego winni, ale winni. Internetowa nagonka na islam, była w całości oderwana od przyczyn problemów z muzułmanami w zachodniej Europie. Było to wyciąganie wygodnych faktów, częściowo z dupy wziętych i zbijanie ich w kupę. I do tego jakaś pseudo-ideologia, bez jakiejkolwiek logiki.
Trudno określić na ile inspiracja Mossadu wpłynęła na sam czyn Breivika, a na ile wpłynęła na głoszoną przez niego ideologię.

To była zemsta za norweskie wsparcie dla Palestyńczyków (jedna minister z norweskiego rządu szła ponoć nawet w propalestyńskim marszu krzycząc "Śmierć Żydom!").
A niby czemu Norwegowie mają kochać Żydów z Izraela? To Mossad zamordował w Norwegii Palestyńczyka, który był bez żadnego związku z jakąkolwiek działalnością terrorystyczną. Co więcej, nawet gdyby był, to Izrael powinien wystąpić o ekstradycję lub ukaranie na miejscu. To Izraelskie wojsko zabijało skandynawskich wojskowych, którzy pełnili rolę obserwatorów ONZ i byli tam za zgodą Izraela. I nie rozumiem Norweskiej "prawicy", która jest pro-izraelska. To taka cwel-prawica. Ktoś ich wyruchał w dupę, a ci pałają doń miłością.
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 283
A niby czemu Norwegowie mają kochać Żydów z Izraela?

A czemu ktokolwiek miałby kochać Żydów? Kochanie Żydów to czysta głupota i frajerstwo.

To Mossad zamordował w Norwegii Palestyńczyka, który był bez żadnego związku z jakąkolwiek działalnością terrorystyczną.

Znam tę historię.

I nie rozumiem Norweskiej "prawicy", która jest pro-izraelska. To taka cwel-prawica. Ktoś ich wyruchał w dupę, a ci pałają doń miłością.

"Chanukowa prawica". "Kohnserwatyści". "Koszerwatyści". To zapewne coś jak PiS. Istnieje kilka możliwości: albo Żydzi opanowali ich struktury, albo Izrael ich finansuje, albo partia jest napakowana izraelskimi agentami.
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 115
Pewnie liczył, że załapie się na Amerykańską klasykę w Norweskim wydaniu i pójdzie sobie postrzelać do studenciaków na kampusie. Zresztą target by się zgadzał- heglujący profesorkowie i przyszli pitolodzy-kapłani lewicowego porządku ;)
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 861
25 418
A potem proponuję koniecznie jakąś socjologię i europeistykę... Zrobi niezłego butthurta demokracjofilom.
 

Hikikomori

少し変態
537
316


tumblr_lx4gg6Ftww1qb9h9jo1_400.gif
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 677
11 983
Maszerowanie jest sexi, ale bielizna musi być ze swastykami, no musi ... ;)
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 805
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
To już oficjalnie - Andrzej został humanistą:

Mężczyzna na 34 stronach napisał, iż chce teraz szerzyć swoje poglądy pokojowymi metodami. Twierdzi, że jego serce krwawi z powodu barbarzyństwa jakie popełnił 22 czerwca. Breivik określa się teraz jako „były bojownik” i zamierza dążyć do tego, „aby taka masakra już nigdy się nie powtórzyła”.

http://pikio.pl/breivik-chce-zalozyc-partie-z-wiezienia/
 
Do góry Bottom