Norwegia - najbardziej zamordystyczne miejsce na świecie?

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no jak nie byli chrześcijanami jeszcze to topór im starczał coby atakować całą europe hehe
tak samo jak germanie zanim sie stali chrześcijanami rozjebali imperium rzymskie...
bo siła militarna to nie wszystko...
dla mnie kulturalny marksizm to skutek chrześciajńskiej ciotowatości...
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
no jak nie byli chrześcijanami jeszcze to topór im starczał coby atakować całą europe hehe

Piszesz o tej Szwecji co okupowała pół Rzeczpospolitej, której wojska latały po państwach niemieckich jak chciała, która była postrachem Moskwy aż do czasów Piotra Wielkiego?
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Piszesz o tej Szwecji co okupowała pół Rzeczpospolitej, której wojska latały po państwach niemieckich jak chciała, która była postrachem Moskwy aż do czasów Piotra Wielkiego?
pisałem o wikingach, jeśli chcesz poczytać co pisałem na temat tej szwecji to se przewiń troszke do góry bo wspomniałem i o tych czasach...
 

Annihilation

Well-Known Member
170
327
To nie tak.
Nie zawsze jest tak, że silniejszy wygrywa. Jak mawiał Mao Tse-tung - "milion ukłuć szpilką może i słonia powalić". Wszystko zależy od obranej strategii, obranych środków i innych okoliczności.

Dlatego wlasnie mozesz sobie ustawiac meble fenk szuji ale nie mozesz chodzic do kosciola. Maja ludzie sie klucic co do wiary Chrzescijanskiej

Juliusz Cezar wygrał z Galami nie dla tego, że był silniejszy a dla tego, że tamci byli chwilowo skłóceni ze sobą. Wiec rozbił ich po kawałku. Jednak pytanie jest takie, skąd ta wojna? Odpowiedzi należy szukać w wewnętrznych problemach Rzymu. Juliusz Cezar musiał iść na tę wojnę, bo nie miał wyjścia. Inaczej Rzym by zbankrutował. Słabszy zaatakował silniejszego i go pokonał, a zrobił i osiągnął to dlatego, bo jego strategia była napaść, a strategia Galów była pokojowa.

Spojrz na to tak, Suma sumarum Juliusz Cezar byl silniejszy dlatego ze tamci na wskutek sklucenia stali sie slabsi. xD
To jest Strategia, Marksici Kulturowi takze stosuja strategie. Chca rozbijac rodziny. Kobiety wysylac do pracy. wmawiajac im ze przeciagajac kartony w biedronce robia kariere. Powinienes to znac i napewno znasz


Chrześcijanie wygrali długoterminową strategią i bronią słabych - bronią informacyjną. Rodzima wiara przegrała, bo nie miała kontrwywiadu. Poza tym przy długotrwałej strategii, trwającej setki lat, nie odczuwa się zagrożenia. Węgrzy którzy odczuwali zagrożenie, posłali po Attylę, by ten nimi dowodził (wiarygodna poszlaka - tylko 1% Węgrów ma DNA ludu Attyli, a wszyscy mówią jego językiem). Wystarczyło kilka rajdów pod wodzą Attyli, by część Europy została wyzwolona z chrześcijaństwa, a i chrześcijaństwo dało Europie spokój na 300 lat.

Więc znów ważna jest funkcja celu i wynikająca z niej strategia, a nie sama siła.

Ale ja o tym pisalem silni wikingowie zaczeli sie modlic do Boga Chrzescijanskiego, Bo jeg Cywilizacja byla silniejsza, tu nie chodzi o sama sile piesci.
Tu nie chodzi o sama sile miecza. czy rakiety.

Zgodnie z tym rozumowaniem, socjalizm i komunizm są silne, a obecny kulturowy marksizm jest najsilniejszy.
Przecież jak się poczyta historię bitew z komuchami, to w przypadku braku oddziaływania informacyjnego, nie komuchy rozwalały komuchów przy przewadze komuchów 10:1 i nawet 20:1. Więc jak przychodzi co do czego, to komuchy silne nie są. By to wyjaśnić trzeba poruszyć kwestię teorii gier. Otóż jeśli słabszy przeciwnik ma za cel podporządkowanie sobie silniejszego, a silniejszy ma za cel wyłącznie zachowanie status quo, to wcześniej czy później słabszy wygra!

Komunisci sa tak silni ze sami musieli rozebrac zwiazek radziecki. sa tak silni ze sami nie potrafia sie wyzywic.
Teraz EuroKomuchow zalewa masa cywilizacji islamskiej. bo cywilizacja unijna jest najslabsza.
Mimo lepszych karabinow. krwawi.
A no i zmienili strategie teraz nie Morduja. kiedys jak Mordowali to bylo wiadomo ze trzeba ich zniszczyc teraz lemingi z nimi klaszcza.


bzdura chrześcijaństwo to komuna i ciotyzm kulturalny, frankowie kiedy jeszcze do końca nie sciotowiecieli siłą narzucili saksończykom i fryzom chrześcijaństwo ale wikingowie stanowili problem dla chrześcijańskiego świata ciągłymi naadami, więc cichaczem im sie zaaplikowało chrześcijaństwo i wtedy wymiękli...

Byc Chrzescijaninem to jedno,
A Werzyc w Boga to drugie.

Przydal by sie do tego specjalny temat, do tej naszej Dyskusji, najfajniej by bylo zeby Admin/Mod zrobil temat i przeniosl posty. Pozdrawiam.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Kobiety wysylac do pracy. wmawiajac im ze przeciagajac kartony w biedronce robia kariere.
Mi to się wydaje, ze wiele kobiet robi te karierę w biedronce bo ich faceci bohatery męże nie umieją zapewnić im bytu na normalnym poziomie a po drugie wola przeciągać te kartony za pieniądze, niż podsuwać kapcie i gazetę fagasowi co mam pretensje ze sobie za 20 zeta sweterek na bazarku kupiła za jego kasę.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Byc Chrzescijaninem to jedno,
A Werzyc w Boga to drugie.
a co ma piernik do wiatraka? można se wierzyc w różne bogi i co z tego? dopiero skutki zasad narzucanych przez religie dają sie we znaki...
kultura nastawiania drugiego policzka, przebaczania i innych ciotowatych zwyczajów zrobiła swoje...
jak pisałem wikingowie po przyjęciu chrześcijaństwa przestali sie liczyć... przestali być zagrożeniem... tak samo inni...
germanie co imperium rzymskei rozjebali zarazili sie na miejscu chrześcijaństwem i złagodnieli po czym rozpłyneli sie w miejscowej podbitej ludności...
jedni długo przyjmowali ciotowatość inni od razu i byli ino pomiatani przez innych abo całkiem znikali...
 

Annihilation

Well-Known Member
170
327
a co ma piernik do wiatraka? można se wierzyc w różne bogi i co z tego? dopiero skutki zasad narzucanych przez religie dają sie we znaki...

To ma ze wiatrak mielil make a z maki robilismy pierniki.xD
Moneta ma dwie strony, a kij ma dwa konce, rownie dobrze mozesz przestfzegac wszystkich tych praw nie wierzac w boga, i udajac ze w niego wierzysz. Jakbys nie zauwazyl wiekszosc tych chrzescijan z kosciola, oni w boga nie wierza.
Najciekawsze jest to ze wlasnie tacy anty chrzescijanscy ludzie to jakies bydlo, najczesniej nie sa to konkretni ludzie. nie wiedza czego chca.
I nie zmienia to faktu ze pod Krzyzem wojowie podbijali tereny. Ale to nie tylko dzieki chrzescijanstu, ale ono bylo jednym puzzlem w ukladance, w mojej opini.

Mi to się wydaje, ze wiele kobiet robi te karierę w biedronce bo ich faceci bohatery męże nie umieją zapewnić im bytu na normalnym poziomie a po drugie wola przeciągać te kartony za pieniądze, niż podsuwać kapcie i gazetę fagasowi co mam pretensje ze sobie za 20 zeta sweterek na bazarku kupiła za jego kasę.

Napewno masz racje, juz pisalem o tym ze z mezczyzn robisz cipki, a cipka nie wie ze kobiete trzeba utrzymac. A jak chcesz utrzymac Kobiete to PANSTWOWY ZAMORDYZM i TERRORYZM zapierdala ci hajs, wtedy kobieta w biedronce zarabia tyle ze dla przecietnego faceta wychodzi ze ona przynosi jego podatek do domu. I pracuje tak naprawde za darmo. Akurat tutaj na forum nie trzeba tlumaczyc ze wolny rynek jest lepszy od rynku zamordystycznego i kurwa jakiegos zlodziejstwa zwannym socjalem.
Moze zaloz temat w hydeparku, jakie cechy Powinna miec Kobieta Liba, niech sie forumowicze wypowiedza. Napewno bylby to bardzo ciekawy temat.

@down
nie chodzi o to ze ty robiles, ale kulturowy marksizm z nich robi, przeciez chlop nie moze byc agresywny. nie moze ryzykowac. nie moze miec karabinu bo sobie kuku zrobi. A jak rozstrzela na ulicy 100 osob, to nawet go powiesic nie mozna bo ja kto, dzieciaczka zabic?

@2down
Wlasnie i tu pojawia sie problem w bibli mozna przeczytac o falszywych prorokach nic o ksiedzu nigdy nie przeczytalem tak samo o tym ze ruchac nie moze.

@workingclass @down 4x
PYTANIE MIALO BRZMIEC JAKA LIB CHCIALBY MIEC KOBIETE z JAKIMI CECHAMI
Rozumiem ze twoja dupa moze dla kazdego rozkladac nogi? i ty bedziesz z tego faktu zadowolony bo przeciez jest Wolna xD
 
Ostatnia edycja:

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Może założę jak będzie mi się chciało i nie koniecznie w hp. I kiedy robiłem z mężczyzn cipki, ja nie muszę z nich robić sami z siebie robią cipki.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Moneta ma dwie strony, a kij ma dwa konce, rownie dobrze mozesz przestfzegac wszystkich tych praw nie wierzac w boga, i udajac ze w niego wierzysz. Jakbys nie zauwazyl wiekszosc tych chrzescijan z kosciola, oni w boga nie wierza.
no kurwa przecie pisze o byciu chrześcijaninem i stosowaniu sie do ciotowatych chrześcijańskich zasad a nie wiary w jakiegoś boga...
chrześcijaństwo jak każda inna religia czy sekta wykorzystuje jakieś tm bóstwo dla celów władzy nad ludźmi...
metodą chrześciajństwa jest zrobienie z nich ciot, lemingów, baranków bożych, a kapłani są pasterzami czyli ludzie mają być bydłem...
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
wystarczy spojżeć na te ich ryje...
A co masz do ich ryjów? ;)
IMG_3057.jpg
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
PYTANIE MIALO BRZMIEC JAKA LIB CHCIALBY MIEC KOBIETE z JAKIMI CECHAMI
Rozumiem ze twoja dupa moze dla kazdego rozkladac nogi? i ty bedziesz z tego faktu zadowolony bo przeciez jest Wolna xD

Czy musisz być taką cipką, żeby edytować posty po tym jak Ci ktoś już na nie odpowie. Co do rozkładania nóg to napisałem, o umowie miedzy libem a jego babką.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Norweska młodzież ma ciekawą tradycję - Russefeiring. Kończąc liceum zakładają śmieszne gacie i organizują szalony objazd kolorowymi autobusami.
Coś w stylu naszych rezerwistów wychodzących z wojska. Nie muszę mówić co się dzieje w czasie tych objazdów. Nie do pomyślenia w sąsiedniej Szwecji. Choć kiedyś było ciekawiej:
Over the '80s it became fairly common to rip the cargo beds off lorries and build log cabins on the frames instead. However, due to safety issues this practice was banned during the early '90s. Also regulations were introduced that required every russ vehicle to have a designated non-russ driver. This, together with the no-tolerance policy on alcohol consumption by drivers introduced in the late 90s, greatly reduced the number of accidents involving russ vehicles.
113963210.knWgDnIP.jpg

http://www.buzzfeed.com/sheridanwat...tion-makes-teens-everywhere-else-l#.jubowBwB4
Russ_Buss_SBA2005.jpg

http://unusual.info/2014/05/22/russefeiring-norwegian-high-school-graduation/
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
Warto o takich rzeczach pamietac. Bo jak odwrocisz trend chlopczykow cipek na agresywnych odwaznych Mezczyzn to wolnosc przyjdzie szybciej niz myslisz.
No nie wiem. Gdyby było tak jak piszesz, to w społecznościach murzyńskich w USA, powinien już dawno urzeczywistnić się libertariański ideał. Raczej bym radził szukać skutków agresywnych postaw w występujących na świecie konfliktach zbrojnych, prześladowaniach i tym podobnych. To nie jest taka prosta sprawa. Tak samo jak bezsensowny jest pacyfizm, to tak samo bezsensowne jest gloryfikowanie agresji. Właśnie to, że w cywilizowanych społeczeństwach jest mniej agresji jest między innymi skutkiem tego, że stawały się one bardziej rynkowe. Ludzie dawno temu zaczeli handlować ze sobą, zamiast walczyć. Nie działo się to tylko we wnętrzu ich grup, ale pomimo istniejących konfliktów, zaczynali handlować na duże odległości z innymi ludami. Zamiast koncentrować się na podbojach/obronach koncentrowali się bardziej na budowaniu bogactwa w bardziej pokojowy sposób. Z czasem sukcesowi co raz rzadziej sprzyjała mentalność wojownika, a co raz bardziej handlowca czy przedsiębiorcy. Choć te ostatnie nie wyeliminowały tej pierwszej.Budowanie rynku wymaga w jakmiś stopniu przytemperowania agresji, bo inaczej pozostanie się na poziomie latających po dżungli murzynów z maczetami.Patrząc z bardziej ogólnej perspektywy na wolność niż gospodarcza, to wyzbycie się agresywnych postaw powodowało to, że ludzie nie prowadzili wojen religijnych, a przyjmowali tolerancyjne postawy itd. Kr2y510 pisał o oddziaływaniu informacyjnym. I to jest obecnie sprawa kluczowa. Tyko chodzi o to by informacji nie przeciwstawiać siły fizycznej, a informację. Ernest Gellner kiedyś napisał: „Znacznie większą wagę ma monopol na legalne nauczanie niż monopol na legalne stosowanie przemocy”. To jest jeden z mądrzejszych cytatów jaki mogę polecić. Obecnie większe znaczenie ma tzw. przemoc symboliczna niż ta fizyczna, bezpośrednia. Wolności bardziej przysłuży się nauczanie niż wojowanie. I na tym polecałbym się skupić.
Bzdura, Chrzescijanie z swoja cywilizacja potrafili przyjsc i zlapac za morde tych walecznych wikingow i podpierdalac im lby. dlatego to oni zaczeli sie modlic do Jezusa, a nie my do Thora. tak samo Slowianscy Bogowie byli slabsi, to nie oni zaczeli rytualnie palic boginie marzanne tylko my zaczelismy modlic sie do 'Jedynnego Boga" i to my mamy imiona chrzescijanskie Pawel, Piotr itd. a nie inni Stanislaw czy tam Floki.
Dlatego JEBANE lewactwo nic nie powie kiedy bedziesz chodzil do wrozki, kiedy bedziesz wierzyl w horoskopy, kiedy zaczniesz ukladac meble w fenk szuji czy jak to sie pisze. ale powiedz cos o Bibli, powiedz cos dobrego o Kosciele to jebany beda wrzeszczec ze ciemnogrod i zabobon, kiedy mowisz o Religi moich Przodkow.
No tak, właśnie dlatego stosunkowo małej grupie ludzi przeszkadzają wróżki, horoskopy czy fengshui, bo mało kto widzi zagrożenie dla siebie z ich strony. Ludzie mogą się bać chrześcijan czy muzułmanów bo obecnie, lub dawniej z ich strony wielu ludzi cierpiało. Dlatego, wolą dmuchać na zimne, co nie raz skutkuje antywolnościowymi postawami. Ja nikomu nie chcę zabraniać bycia chrześcijaniem czy muzułmanem, ale o tych religiach mam gorsze zdanie niż o miłośnikach horoskopów, wróżbictwa itp.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
"Planowany jest między innymi zakaz poruszania się tego typu autami w dniach o dużym zanieczyszczeniu powietrza i kierowcy diesli będę płacić więcej na bramkach. “Zielone” władze Oslo planują także wprowadzenie stref niskiej emisji w obrębie obwodnicy Ring 3 i czekają na zielone światło od rządu na wprowadzenie zakazu poruszania się takich samochodów po autostradach krajowych – według informacji z Rady Miata."
http://www.mojanorwegia.pl/zycie-w-...-diesel-truje-bardziej-niz-benzyna-10845.html
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wywołany do tablicy odpowiadam.

Kr2y510 pisał o oddziaływaniu informacyjnym. I to jest obecnie sprawa kluczowa. Tyko chodzi o to by informacji nie przeciwstawiać siły fizycznej, a informację.
W ostateczności zawsze liczy się przewaga energetyczna. Jak chcesz wygrać to musisz być gotowy użyć jej w każdej chwili bez wahania. Owszem informacja jest bardzo ważna, ale bez przełożenia energetycznego jest niczym. Przykładem jest wywiad II RP. Był jednym z najlepszych na świecie i co? Polska dostała w pizdę jak mało kto.

Ernest Gellner kiedyś napisał: „Znacznie większą wagę ma monopol na legalne nauczanie niż monopol na legalne stosowanie przemocy”.
By przełamać państwowy monopol na nauczanie i informację, musisz użyć siły. Jak chcesz by to przełamanie było trwałe, musisz zniszczyć wroga totalnie. Im zniszczenie wroga będzie dokładniejsze, tym dłużej potrwa wolność.

Tako rzekłem.

Tak samo jak bezsensowny jest pacyfizm, to tak samo bezsensowne jest gloryfikowanie agresji.
Nie myl samej agresji z zasadą nieagresji (kurwa mać! "zasada nieagresji" ma pojebaną nazwę). Agresję należy czcić! Agresja w warunkach pokojowych przekłada się na kreatywność i na postęp technologiczny.

Właśnie to, że w cywilizowanych społeczeństwach jest mniej agresji jest między innymi skutkiem tego, że stawały się one bardziej rynkowe. Ludzie dawno temu zaczeli handlować ze sobą, zamiast walczyć.
Przyczyną spadku agresji były pełne basiory i tyle. Pożraty jest leniwy. Dotyczy to w takim samym stopniu i lwów i rekinów i ludzi.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
http://www.polishexpress.co.uk/wiekszym-zagrozeniem-od-islamistow-sa-zolnierze-odyna/
Vegar Martinsen z policji w Oslo twierdzi, że grupy pokroju Żołnierzy Odyna są najbardziej niepokojące. „Bardziej obawiam się tego, że to ich działania doprowadzą do niebezpiecznej sytuacji, a nie działania islamistów” – powiedział Martinsen i dodał, że nie ma na myśli terroryzmu.

Heheh jak na razie jedynym rodzimym europejskim odjebkowiczem jest Breivheart i faktycznie - jeśli białasy wezmą się za robienie dymu to może być nieciekawie, bo pewnie będą o wiele bardziej skuteczni, ale prawdopodobieństwo, że któryś z tych żołnierzy coś odjebie jest bardzo małe w porównaniu do muslimów
 
Do góry Bottom