1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Niemców pojebało, czy mają jakiś plan?

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Rattlesnake, 10 Wrzesień 2015.

 1. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 130
  Polubienia:
  20 363
  Jest na forum i pisał o tym Thomas Sowell.

  Jak kurwa centro-prawica?
  CDU po odejściu Kohla to generalnie lewicowe świnie.
  Merkel to sucz komunistycznych służb. Ona była funkcyjną w komunistycznej młodzieżówce.

  To jest mój punkt widzenia. Widzę konia co ciągnie wóz i piszę, że koń ciągnie wóz. Widzę zachowanie komucha i piszę co widzę.
   
  snajper i wah lubią to.
 2. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 229
  Polubienia:
  7 847
  Kolejne miasto się wkurza:  Adolf approved.
   
  snajper, wah i kr2y510 lubią to.
 3. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 873
  Rząd Światowy ściąga do okupowanych Niemiec murzynów których uczy odbywania stosunków waginalnych z Niemkami (bo przecież nie nauczy takiego obróbki skrawaniem, niech Niemiec w fabryce zapierdala na socjal dla murzyna). Wzrasta niecierpliwość planujących ostateczne rozwiązanie kwestii białej rasy. Wnioskuję to po coraz mniej subtelnych metodach jakimi się posługują, coraz większej nachalności i po wyjątkowo złośliwym doborze "amantów" (żaden drenaż mózgów, tylko ściąganie największego szlamu ludzkiego z IQ grubo poniżej 90, a nawet 80 i wpisanym do CV doświadczeniem w gapieniu się przed siebie).  Wpada facet do gabinetu dyrektora cyrku i mówi:
  - Panie, mam taki numer, że ludzie oszaleją! Będzie pan milionerem!
  Dyrektor na to:
  - Spadaj mi pan! Mam dobry program i nie potrzebuję żadnych nowych numerów.
  Facet:
  - Niech pan posłucha przez 30 sekund, na pewno pana przekonam.
  Dyrektor:
  - No dobrze, mów pan, ale szybko.
  Facet:
  - Niech pan sobie wyobrazi cały sufit cyrku obwieszony balonami. Balonami z gównem. A na arenę wjeżdżają konie. Na każdym koniu amazonka. Z łukiem. I amazonki zaczynają galopować w koło. Unoszą łuki. Zaczynają strzelać do balonów. Przebijają je po kolei a całe gówno spada na dół. Przebijają wszystkie. Na dole wszystko jest nim pokryte.
  Widzowie w gównie, arena w gównie, orkiestra w gównie, konie w gównie, amazonki w gównie...
  I wtedy wchodzę ja... Cały na biało.


  Ten ubrany na biało to oczywiście Starszy i Mądrzejszy którego program mieszania ras nie dotyczy.
   
  wah i snajper lubią to.
 4. Redrum

  Redrum Active Member

  Posty:
  674
  Polubienia:
  159
  Nie, po prostu mniej rozwinięte społeczeństwa mają gorsze instytucje, nic więcej.

  Tak, czytałem o tym w przeszłości - co niezaskakujące nie mógł poprzeć swoich tez żadnymi liczbami - więc wciąż Twoje bajania o "marksistach" dupiących czarnych są bezpodstawne.

  Hehehehe, a Hoppe był lewakiem, na szafot z nim : ~~~~~~~~~~~~~~~~~ D
  Tak, CDU to centro-prawicowa partia.

  To wyraźnie tylko i wyłącznie "Twój punkt widzenia".
  Nie ma jednak żadnego wozu.
   
 5. workingclass

  workingclass Well-Known Member

  Posty:
  1 796
  Polubienia:
  2 832
  Czy płacenie abonamentu na telewizje państwową pod przymusem jest według ciebie dobre i każdy powinien płacic nawet jeśli jej nie ogląda?
   
  inho lubi to.
 6. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 130
  Polubienia:
  20 363
  Nie mam nic przeciw.

  Była. Co takiego powoduje że nią jest nadal? Wpis w wikipedii? To za kogo się uważa?
  Jeśli hersztówna tej partii jedzie na marksistowską celebrę w Ventotene, wraz z komuchem Hollandem i włoskim popaprańcem (nie wiem jak mu tam), to nie jest to nawet partia centrowa.
   
 7. Redrum

  Redrum Active Member

  Posty:
  674
  Polubienia:
  159
  Nie.

  Wszystko wymienione.

  To tak nie działa.
  Nie było żadnej marksistowskiej celebry w Ventotene.
   
 8. workingclass

  workingclass Well-Known Member

  Posty:
  1 796
  Polubienia:
  2 832
  @Redrum
  A co myślisz o podatkach?
  Czy przymusowe podatki to kradzież?
   
 9. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 130
  Polubienia:
  20 363
  Nie?
  Wybór tego miejsca, to przypadek?
  No a to?
  Co to jest, jak nie oddawanie czci trockistowskiej mendzie?
  [​IMG]

  I jeszcze trochę cytatów ze Spinellego:
  1. "Aby odpowiedzieć na nasze potrzeby, europejska rewolucja musi być socjalistyczna"
  2. "Prywatna własność ma być likwidowana, ograniczana, korygowana albo rozszerzana w zależności od sytuacji"
  Oddawanie czci skurwysynowi i tyle.
   
 10. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 873
  https://www.salon24.pl/u/alpejski/893930,chrzescijanska-partia-idealna-dla-muzulmanow
   
 11. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 229
  Polubienia:
  7 847
  Safari w Niemczech:
   
 12. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 369
  Polubienia:
  19 131
  Niemożliwe, ktoś zredpillował Krytykę Polityczną!

  Lewica otwiera oczy w kwestii muzułmańskiej imigracji… ?
  25 września 2018 Piotr Ślusarczyk
  „Krytyka Polityczna”, której część redaktorów stawiała Euroislam.pl w jednym szeregu z „ksenofobami, rasistami i obrzydliwymi islamofobami”, dziś pisze bardzo krytycznie o problemach z muzułmańską imigracją w Niemczech oraz zarzuca lewicy bezradność wobec „kwestii islamskiej”.

  Nie chciałbym ani tego, żeby ktoś strzelał do łódek z imigrantami, ani żeby ideały demokracji liberalnej ugięły się pod ciężarem islamskiego konserwatyzmu.

  Czego możemy się między innymi dowiedzieć z tekstów Urszuli Ptak oraz Ziemowita Szczerka?

  1. Błędy polityki Angeli Merkel doprowadziły do tego, że dziś po władzę idą politycy antyimigracyjnej AfD. Publicystka pisze o populistycznych hasłach tej partii i wychwalaniu Wehrmachtu. Do tej listy należałoby tylko dorzucić nastawienie prokremlowskie jej działaczy.
  2. Niemcy już nie są krajem, który może cieszyć się stabilną sytuacją polityczną. Rzeczywiście, dzisiejszy rząd Mutti trzyma się, felietonowo to określając, na „gumce recepturce i dwóch zapałkach”.
  3. Okres rozkwitu Willkommenskultur jesienią 2015 roku był w istocie grą na emocjach społecznych. Niemcy chcieli „być w końcu dobrzy”. Ci, którzy parę lat temu gotowi byli dzielić się z azylantami własnymi pieniędzmi, czasem i umiejętnościami, dziś w dużej mierze stracili nadzieję na pomyślną integrację muzułmanów.
  4. Na fali imigranckiej bogacili się hotelarze, firmy taksówkarskie oraz powstające jak grzyby po deszczu instytucje, oferujące kursy integracyjne i językowe. Nauczycieli języka niemieckiego brano niemalże z łapanki. Do tego mogli pracować za większą stawkę.
  5. Zapowiadane ożywienie gospodarcze, którego źródłem mieli być „lekarze i informatycy” z Syrii, nie nadeszło.
  6. Środowisko imigrantów muzułmańskich jest podzielone i nastawione wrogo do Syryjczyków. Pozostali zazdroszczą im mieszkań oraz łatwiejszego dostępu do pomocy socjalnej.
  7. System azylowy nie działa jak trzeba, a cześć urzędników chętnie brała łapówki od imigrantów. Ci w zamian za łapówkę dostawiali azyl. Brema jest tutaj najlepszym przykładem. Politycy mają wątpliwości wobec aż 18 tysięcy decyzji azylowych.
  8. Osobiste spotkania z grupami imigrantów sprawiają, że niektórzy zwolennicy imigracji odwracają się od „kultury gościnności”. Urszula Ptak opisuje przypadek swojej koleżanki, której młodzi muzułmanie skopali psa, bo ten jest według nich nieczysty. Kobieta parę dni później zdeklarowała się jako zwolenniczka AfD.
  9. Młodzi muzułmanie są roszczeniowi – chcą wybudowania mostu przez Morze Śródziemne albo chociaż przywożenia imigrantów autobusami z Turcji.
  10. Niektórzy przybysze z Bliskiego Wschodu cieszą się, że przyjeżdżają do ojczyzny Hitlera, gdyż tak jak on nienawidzą Żydów.
  11. Media boją się pisać o sprawcach przestępstw, jeśli popełnił je imigrant. Swoisty „cenzorski zapis” znalazł się w kodeksie etyki dziennikarzy niemieckich.
  12. Imigrant karany wcześniej w Grecji przeszedł przez sito formalności, by we Fryburgu zgwałcić, pobić do nieprzytomności dziewczynę, oraz bezwładne ciało jeszcze żyjącej nastolatki wrzucić do rzeki. Afgańczyk udawał osobę niepełnoletnią, a po usłyszeniu wyroku powiedział: „To była tylko kobieta”.
  13. Skandal w Kandel. Piętnastolatek z Afganistanu zabił swoją rówieśniczkę, zadając jej siedem ciosów nożem. Parę dni wcześniej ojciec dziewczynki prosił policję o pomoc, gdyż jego rodzina czuła się zagrożona, bo młody Afgańczyk obrażał ich i nękał.
  14. W Berlinie jest ponad 250 szkół, które określane są mianem „punktów zapalnych”. W tych placówkach wielu uczniów nie mówi po niemiecku, a problemy rozwiązuje za pomocą pięści.

  Znakomita część tych informacji ukazała się na naszym portalu. Po paru latach lewica zaczyna przewartościowywać swoje stanowisko i stawia pytania, jak obronić liberalne, humanitarne i równościowe ideały z jednej strony przed prawicowymi populistami, z drugiej zaś przed konserwatyzmem imigrantów muzułmańskich, który gardzi kobietami, demokracją czy niewiernymi.

  Wygląda na to, że niektórzy budzą się z ideologicznego letargu i zamiast śnić dalej sen o multi-kulti przytomnie pytają, jaki lewica ma pomysł na integrację muzułmańskich imigrantów. Jeśli społeczeństwo nie udzieli odpowiedzi na to pytanie, w Europie może polać się krew. Z tą diagnozą się w pełni zgadzam.

  Nie chciałbym ani tego, żeby ktoś strzelał do łódek z imigrantami, ani żeby ideały demokracji liberalnej ugięły się pod ciężarem islamskiego konserwatyzmu.

  ————————————————————————-

  Artykuły, do których nawiązuje powyższy tekst:
  http://krytykapolityczna.pl/swiat/rachunek-strat-niemieckie-potyczki-z-uchodzcami/
  http://krytykapolityczna.pl/swiat/ue/szczerek-multikulti-lewica-migracja/  Nagroda dla rodziców studentki, zabitej przez azylanta
  [​IMG]
  25 września 2018
  Niemieccy wydawcy gazet przyznali nagrodę rodzicom zamordowanej we Freiburgu Marii Ladenburger.

  Maria Ladenburger została zgwałcona i zamordowana 16 października 2016 r. przez Afgańczyka Husseina K., który został skazany w marcu 2018 r. na dożywotnie więzienie.

  Nagroda w wysokości 20.000 euro ma być wyrazem uznania dla postawy Friederike i Clemensa Ladenburger, rodziców Marii. Poinformował o tym Narodowy Związek Niemieckich Wydawców Gazet (BDZV). W uzasadnieniu podkreślono decyzję rodziców, którzy w reakcji na zamordowanie swojej córki przez ubiegającego się o azyl Afgańczyka utworzyli fundację dla studentów.

  Fundacja, nazwana na cześć ich córki, która angażowała się w lokalnych inicjatywach na rzecz migrantów, wspiera uczniów niepełnosprawnych, ofiary nagłych chorób i trudnych sytuacji życiowych, a także zagranicznych studentów w integracji z otoczeniem uniwersytetu we Fryburgu. „Maria studiowała medycynę pełna entuzjazmu, zaangażowania i radości życia, aby móc służyć jako lekarz swoim bliźnim” – wyjaśnili jej rodzice powód założenia t fundacji. Parę nominowały do nagrody gazety „Badische Zeitung” i „Kölner Stadt-Anzeiger”.

  Ojciec zamordowanej, prawnik, pracował dla Komisji Europejskiej w obszarze praw człowieka. Podczas pogrzebu proszono, żeby tradycyjne datki na kwiaty żałobnicy przeznaczyli na pomoc azylantom.

  Ceremonia wręczenia nagród „Obywatel Roku” odbędzie się 13 marca 2019 r. w Berlinie. Nagroda honoruje osoby, które wnoszą wyjątkowy wkład w życie społeczne. Jury składa się ze wszystkich redaktorów naczelnych wydawców będących członkami BDZV. Tylko gazety mogą składać wnioski o przyznanie tej nagrody.

  N-O-S, na podst. https://www.welt.de
  So tolerant...
   
 13. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 873
  Końcówka naprawdę mocna. Ludzie mają już tak narąbane we łbach, że najlepsze dowody nie są w stanie otworzyć im oczu. A tymczasem coś o stanowisku ONZ
  https://wolnemedia.net/dla-onz-europejski-kryzys-migracyjny-nie-istnieje/

  Ciekawe, że o tych "uchodźców" Europa nie musi się bić z USA, Japonią, Chinami itd. :). Oni ślepi są? Przecież tak jak są wojny o ropę, to powinny być wojny o murzynów, Pakistańczyków itd.
  Ciekawe też jak ten mądry pan skomentuje wędrówki ludów i upadek Rzymu albo degradację Indian w Amerykach. Nie pierwszy raz spotykam się z bezczelną argumentacją, że migracja jest dobra tak po prostu sama w sobie (bez założeń).
   
 14. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 130
  Polubienia:
  20 363
  Turcy witają Erdoğana na niemieckiej ziemi.
  Witamy w Emiracie Nowej Turcji!
  ;)
   
  wah lubi to.
 15. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 229
  Polubienia:
  7 847
 16. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 873
  Niemcy wykazują się tym samym koniunkturalizmem, oportunizmem i brakiem odwagi cywilnej jak w czasach gdy chodzili na wiece z Adolfem.

  W Berlinie wielki protest przeciw skrajnej prawicy i rasizmowi

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/W-...ciw-skrajnej-prawicy-i-rasizmowi-4166648.html

  fragmenty:
  Zwracam też uwagę jak bankier.pl należący do rodziny Bonnier (Żydzi ze Szwecji) opisał dokonany przez migrantów mord na Niemcu
  zamiast morderstwa mamy "bójkę".
  zamiast "sprawców" mamy "obwinianych"
  mamy enigmatyczne ściganie obcokrajowców
   
  wah, snajper, luke27 oraz 1 użytkownik lubi to.
 17. tomky

  tomky Well-Known Member

  Posty:
  789
  Polubienia:
  1 921
  >> Zwracam też uwagę jak bankier.pl należący do rodziny Bonnier (Żydzi ze Szwecji)
  >> opisał dokonany przez migrantów mord na Niemcu

  Zwracam też uwagę, że fantazjujesz, jest to przedruk z PAPu, identyczny art jest na Gazecie Prawnej.
  Bankier nie jest taki zły, ze względu na Kolanego, ale przedruki z PAPu to rzeczywiście często/zawsze lewackie wypociny.
   
  MaxStirner i inho lubią to.
 18. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 873
  https://en.wikipedia.org/wiki/Bonnier_Group
  https://en.wikipedia.org/wiki/Bonnier_family


  Jakby takich wypowiedzi jak u Spectre było mało (a jest tego na kilkadziesięta cytatów), to jeszcze ta strategia ewolucyjna została naukowo opisana, np. przez Kevina MacDonalda. Zatem spokojnie, Żydki wiedzą co przedrukować a czego nie. Zakładam, że w PAP jest ich tylu gdzie indziej, np. co w PiSie albo na UW, albo wśród feministek. idiotyzmem jest tłumaczenie konsekwentnego kierunku polityki demograficznej "lewactwem" które lęgnie się nie wiadomo skąd, zapewne jak morowe powietrze. To jest tak durne jak teksty o iluminatach albo Reptilianach. Jest kilku żydowskich oligarchów i oni rozdają kasę na lewaczenie. Daliby kasę na prawaczenie, to byłoby prawaczenie. Jeśli nie zrozumiesz podstawowych mechanizmów to temat faktycznie będzie się sprowadzał do tego czy Niemców pojebało.
  Szwedów pojebało, Francuzów pojebało, Polaków pojebało, Jankesów pojebało, Finów pojebało.
  Tak, nagle wszędzie ludzi pojebało, bo zarazili się lewackim powietrzem.
  W zasadzie jedynym białym krajem który nie jest pojebany na tą modłę (ale na inną) jest Izrael. I o ile takie Węgry spotykają się z ostrą krytyką UE, to Izrael czerpiący pełnym garściami ze zwiazków z UE już nie, choć tam po prostu robi się odjebki nieuzbrojonych tubylców a przechodnie potrafią tańczyć przed konającym Palestyńczykiem albo robić grilla przed więzieniem gdzie Palestyńczycy urządzili protest głodowy. Pare zdawkowych informacji i żadnych wniosków, np. sankcji. W Polsce to nawet podświetlono Pałac Kultury w barwy Izraela zaraz po masakrze w Gazie. Nie obchodzi mnie czy akurat Gronkiewicz jest Żydówką czy nie, ale władze Warszawy są żydowskie w 100%. Po prostu robią żydowską politykę jak ten bankier.pl.

  Kolany za rzadko tam pisuje aby to zaważyło na ocenie bankiera. Ja tam jeszcze zaglądam na wykresy i fora mniej popularnych spółek, ale to też za mało aby uznać ten portal za wartościowy.
   
 19. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 369
  Polubienia:
  19 131
  Żydzi dołączają do AfD. Mają dość zamiatania islamskiego antysemityzmu pod dywan.
  8 października 2018
  Niewielka grupa Żydów dołączyła do Alternatywy dla Niemiec (AfD) tworząc formację „Żydzi w AfD”, pomimo oskarżeń wobec niektórych polityków tej partii o antysemityzm.

  Powodem wsparcia Żydów dla AfD jest to, że jest ona według nich jedyną partią, która nie umniejsza roli narastającej agresji i niechęci muzułmańskich imigrantów wobec Żydów. Przeciwko tej decyzji protestowali z kolei inni Żydzi twierdząc, że ten ruch jest „niekoszerny” i wypominając antysemickie uwagi politykom skrajnej prawicy. Chodzi między innymi o sprzeciwienie się memoriałowi Holokaustu w Berlinie oraz uwagę, że Alexandra Gaulanda, że „Hitler i naziści to tylko ptasia kupa na 1000-letniej historii Niemiec”.

  Przeciwnicy AfD twierdzą, że Żydzi będą stanowili listek figowy dla anty-imigranckiej retoryki partii. „AfD jest jedyną partią, która przeciwstawia się wszelkim formom antysemityzmu. Wszystkie inne partie mówią dużo, ale mało robią przeciwko antysemityzmowi muzułmanów i skrajnej lewicy”, odpowiada Wolfgang Fuhl, Żyd i poseł AfD. (j)

  źródło: The Atlantic
   

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.