"Nędza Afryki to wina białych" - polemika z lewackim mitem

rawpra

Well-Known Member
2 743
4 911
nie pomyslales ze Polacy moga chciec swoje wlasne rzady mimo ze sa zamordystyczne? nie kazdy jest libem.

ps. bydlo ktore chce byc niewolnikami nie interesuje mnie.
no i niech sobie polaczki maja swoje zamordystyczne rządy tylko niech pozwolą innym decydować za siebie czy też chcą mieć je nad sobą. wolność jest dla wybitnych a nie dla plebsu, polecam poczytać stirnera

Żul na terenie jakiegoś właściciela z wyjścia jest w takiej samej pozycji jak jakiś inny kapitalista, który też jest gościem. Są równi, mimo różnej ilości kapitału.
żul nie obroni swojego majątku więc nie jest na równi z uzbrojonym po

potem pojawił się Attyla i też zrobił z wami porządek, ale niestety od tamtego czasu nic.
a św. Andrzej z Utoyi

może taką mają kulturę że wolą ruchać barana niż sie masturbować, widzisz w tym coś złego? w europie zoofilia też była bardzo powszechna w średniowieczu a jeszcze niedawno na wsi była powszechna w miare, gdzieś kiedyś czytałem że 20% mężczyzn wychowującech się na wsi miało kontakt seksualny ze zwierzakiem. obecnie na zachodznie zoofili nie ma za bardzo bo urbanizacja. no ale i tak sie znajdą zoofile ale oni ruchaja psy i konie bo nie maja dostepu do baranow czy krów.

. A co będzie jeśli dostanie chcicę na rzeczy sprzeczne z prawami fizyki?
anything goes jak to mawiał Feyerabend :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 386
21 947
może taką mają kulturę że wolą ruchać barana niż sie masturbować, widzisz w tym coś złego?
Nic złego w tym nie ma.
Jednak ja gardzę takim zachowaniem.

w europie zoofilia też była bardzo powszechna w średniowieczu a jeszcze niedawno na wsi była powszechna w miare, gdzieś kiedyś czytałem że 20% mężczyzn wychowującech się na wsi miało kontakt seksualny ze zwierzakiem.
Jak dorastałem to widziałem jak starszy kuzyn kolegi ruchał kozę. ;) Jak nas tylko zobaczył, to nas pogonił.
 
OP
Król Julian

Król Julian

Well-Known Member
909
1 882
Porównanie dwóch największych gospodarek Afryki oraz gospodarki Polski na przestrzeni ostatnich 50 lat

upload_2016-11-16_7-23-9.png

Widać wyraźnie jak bardzo uzależniona od ropy jest gospodarka Nigerii: po spadku jej cen w latach 80-tych, powrót do poziomu z początku tej dekady zajął Nigeryjczykom, bagatela, 23 lata. Teraz znowu pikuje w dół razem z cenami ropy. Kiepsko ma się też pod trwającymi nieprzerwanie od 1994 rządami czerwono-czarnych zjebów z ANC, gospodarka RPA. Poważny kryzys zanotowała w latach 1995-2002 (wtedy ich wyprzedziliśmy), potem faktyczna stagnacja w latach 2005-2009 i systematyczny zjazd od 2011. Także pomstując na III RP, nie zapominajmy że mogło znacznie gorzej. Mógł się nam trafić taki Jacob Zuma i podobne mu bydlaki.
 
Ostatnia edycja:
OP
Król Julian

Król Julian

Well-Known Member
909
1 882
Taka ciekawostka: podczas gdy w 1980 r. prawie każdy kraj Afryki byl zamożniejszy od Chin, tak obecnie sytuacja się praktycznie odwrócila. Biedniejsze są nawet obfitująca w ropę Libia i zaliczana niegdyś do krajów wysoko rozwiniętych RPA.

 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom