Narkotyki

Czy zażywasz/zażywałeś narkotyki?

  • Nigdy ( w tym może być jeden kilka razy w życiu, po prostu aby spróbować jak z fajkami )

    Votes: 44 55,7%
  • Sporadycznie ( od imprezy do imprezy )

    Votes: 15 19,0%
  • Regularnie, jestem uzależniony

    Votes: 4 5,1%
  • Kiedyś regularnie, obecnie w ogóle nie

    Votes: 5 6,3%
  • Kiedyś sporadycznie, obecnie w ogóle nie

    Votes: 11 13,9%

  • Total voters
    79

vast

Well-Known Member
2 745
5 808

Nie wiem czym się tak podniecają, syntetyczna psylocyna istnieje już z 60 lat. W dodatku jest jeszcze 4-aco-dmt, które metabolizuje się do psylocyny. Syntetyk nigdy nie wywoła dokładnie takich samych efektów jak naturalny grzyb, a to ze względu na równoczesną zawartość innych alkaloidów i wahające się proporcję tej zawartości.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Brakuje jednej odpowiedzi, czyli "nie, ale zamierzam w przyszlosci" :)

He he, jak to dawno było.

A teraz mam pytanie i liczę na odpowiedź społeczności. Społeczności mają dto o siebie, że w odpowiednio dużej powinny się znaleźć wszystkie potrzebne znajomości rodzinne i przyjacielskie potrzebne do odpowiedzi na 99% pytań. Byc może nikt z nas nie zna fizyka-teoretyka pracującego w CERN, ale poza tym...

(Uwaga: nie proszę o żadną przysługę, tylko o odpowiedź scisle na pytanie)

Mam proszek. Chciałbym się dowiedzieć, co zawiera (nie po prostu ile jest cukru w cukrze, tylko o wszystkie substancje w nim się znajdujące, powiedzmy do poziomu 1% zawartości). Oficjalnie lub - oczywiście najlepiej - nieoficjalnie.

Z kim trzeba by było pogadać, gdzie pracującym, w jakim zawodzie, do jakiego sprzętu musiałby ten ktoś mieć dostęo. Laboratoria na uczelniach? W jakichś firmach? Jakich? Nauczyciel chemii w liceum? Aptekarz pracujący w istniejących nielicznych aptekach gdzie przygotowuje się leki recepturowe?

Prosiłbym o odpowiedź nie bazująca na domysłach, tylko w miarę pewną. Nie spieszy mi się. I proszę bez "a po co ci to, kup soobie jakiś testkit w internecie"

Jedna opcja na pewno jest dosyć kosztowna - pojechać na jakiś większy techno festiwal w UK
http://www.independent.co.uk/news/u...rity-safety-of-cocaine-and-mdma-a7457791.html
 
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 555
15 441
Jest inba, Drugslab robi livestream z okazji 500k subów. Mam nadzieję że po angielsku. 21:00 naszego czasu

 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Cholera, urodziłem się chyba zbyt wcześnie. Słynna pierwsza działka za darmo to już nie mit. I to nie w akapie, po którym można by oczekiwać, że kompot, czy też innego krokodyla, ładować przedszkolakom przed leżakowaniem będą przedszkolanki, tylko w nowoczesnym państwie socjaldemokratycznym.

Uwaga na toksyczne "słodycze". Mogą być rozdawane w okolicach szkół

Policja z Dąbrowy Tarnowskiej w Małopolsce ostrzega rodziców przed silnie toksycznymi „tabletkami”. Kształtem i kolorem przypominają słodycze.

Jak informuje policja, na terenie Powiśla Dąbrowskiego rozprowadzane są silnie toksyczne "tabletki", zawierające pochodne ekstazy. Kształtem i kolorem przypominają słodycze - w formie "misiów". Mogą być różnokolorowe.

Według policjantów narkotyki mogły być rozdawane dzieciom w rejonie szkół na terenie powiatu dąbrowskiego.

Funkcjonariusze apelują do rodziców o zachowanie czujności. Proszą też, by uświadomili dzieciom, że nie wolno przyjmować słodyczy od nieznajomych.

Policjanci proszą też o kontakt osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje nt. takich niebezpiecznych substancji.​
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
(Chyba) aktualny rekord świata w paleniu daba. 33 gramy na raz. Ja po kilku kulkach wielkości główki od szpilki nie wiem co się dzieje.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Ayauasca pomaga w zaburzeniach odżywiania
wczoraj, 17:15Krzysiek DzielińskiKomentarze (3)
ayahuasca-589cx205.jpg

Zaburzenia odżywiania w dzisiejszym świecie są bardzo poważnym problemem, prowadzącym nawet bezpośrednio do zgonów, ale z pomocą przyjść może tutaj używany od wieków przez południowoamerykańskich Indian psychodelik zwany ayahuascą.

Ayahuasca zawiera między innymi pochodne betakarboliny: harman, harminę, harmalinę oraz tetrahydroharminę, a związki te poza wywoływaniem odmiennych stanów świadomości kryją w sobie jeszcze wiele ciekawych zastosowań - całkiem niedawno odkryto bowiem, że znacznie zwiększają one neurogenezę, a więc formowanie się nowych neuronów w mózgu prowadząc do jego regeneracji (lub rozwoju).

Teraz kanadyjscy naukowcy donoszą, że w (póki co niewielkim, przeprowadzonym na 16. osobach) badaniu udało im się potwierdzić, iż ayahuasca może pomóc w walce z anoreksją i bulimią - aż w przypadku 14 badanych wyciąg z roślin Banisteriopsis caapi przyniósł widoczną poprawę stanu psychicznego, a u 11 widocznie zmniejszył objawy anoreksji i bulimii.

Badanie to było zbyt małe i zbyt ogólne by wyciągać z niego więcej wniosków, jednak wskazuje ono na konieczność dalszego, dokładniejszego przyjrzenia się ayahuasce. I wygląda na to, że być może uda się skończyć z demonizacją środków psychodelicznych takich właśnie jak ayahuasca czy LSD, które mogą posiadać doskonałe właściwości terapeutyczne w przypadku całej gamy schorzeń i zaburzeń.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Mam proszek. Chciałbym się dowiedzieć, co zawiera (nie po prostu ile jest cukru w cukrze, tylko o wszystkie substancje w nim się znajdujące, powiedzmy do poziomu 1% zawartości). Oficjalnie lub - oczywiście najlepiej - nieoficjalnie.

Z kim trzeba by było pogadać, gdzie pracującym, w jakim zawodzie, do jakiego sprzętu musiałby ten ktoś mieć dostęo. Laboratoria na uczelniach? W jakichś firmach? Jakich? Nauczyciel chemii w liceum? Aptekarz pracujący w istniejących nielicznych aptekach gdzie przygotowuje się leki recepturowe?
http://www.icho.edu.pl/laboratorium_analizy_substancji_bioaktywnych.php#oferta
https://ekolabos.pl/
http://www.toxlab.pl/kategorie/cennik

Plus dzwoń po SANEPIDach
Uwaga! Jeżeli w twojej próbce będą narkotyki, nie gwarantuję ci, że te instytucje nie powiadomią organów ścigania. Na wszelki wypadek podaj im fałszywe dane i/lub przygotuj wiarygodną ściemę
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom