Muza

R

Ronbill

Guest
http://demotywatory.pl/2510237/Kelly-Family

A Haddaway'a czy 2Unlimited albo Europe.Kajagoogoo?
Przy Europe ciarki mnie przechodziły i sam prawie odlatywałem ;)
A jak szpanowałem, jak miałem kasetę ze ścieżką dźwiękową z Miami Vice :D
Nie, nie robię sobie żartów:)
Zajebiste włosy mieli wszyscy z Kelly Family! Tyle pamietam ;D
Moja siostra jezdziła za nimi wszędzie.Kochała się platonicznie w "Paddym"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
kto nie zna rockbitch ten przegrał życie... hehehe









tumblr_miqynvsMU21rbrhnko1_500.gif
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Kiedy wystąpią w Sali Kongresowej? ;)

ps: I pomyśleć, że w ŻyciPospolitej taki cwelebruś Nergal wywołuje ból dupy Kościoła. Kurde, gdyby te babki zakoncertowały w Ubekistanie, klechy rozszarpaliby ich gołymi zębyma!!

ps2: Kurcze, muzycznie to to jest naprawdę fajne!!! Lajk, no i ta wokalistka misiem wydaje, że nieco podobna do mojej Żonki he he :)
 
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
ps: I pomyśleć, że w ŻyciPospolitej taki cwelebruś Nergal wywołuje ból dupy Kościoła. Kurde, gdyby te babki zakoncertowały w Ubekistanie, klechy rozszarpaliby ich gołymi zębyma!!

ps2: Kurcze, muzycznie to to jest naprawdę fajne!!! Lajk, no i ta wokalistka misiem wydaje, że nieco podobna do mojej Żonki he he
no w wielu krajach im zakazali wystepów... basistka jest niezła, niestety ta niunia na perkusji już jakiś czas nie żyje... :(
 
K

krasnys

Guest
Wszyscy dają laiki , zachwycaja sie a mnie chce się rzygać jak widze tą trzymajaca sie za cipę, lejacą babę.Obrzydliwe babsko.Takiej nawet kijem bym nie dotknął!
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Na koncertach Rockbitch wokalistki rzucają w publiczność tzw. "złotego kondoma". Kto go złapie, może wejść na scenę i publicznie uprawiać seks na scenie (nie pamiętam, czy z jedną z nich, czy z jakąś gościnnie zaproszoną kobietą lekkich obyczajów).
 
K

krasnys

Guest


Fajny gośc był z niego kiedyś.Ale już po 60-tce niestety Czas plynie szybko Lubilem jego kawałek:


Jednak najlepszym zepołem w Polsce dla mnie była Republika.Ponadczasowa.Taki fenomen, jak Republika nie powtórzy się już nigdy w Polskiej muzyce. Taki wolkalista i muzycy zdarzają się raz na 1000 lat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
No, niezły rockowy kawałek o chlamydiozie, coś w stylu "złapałem to na sedesie, a teraz boli i drę się" :) Znam każdą nutę, więc nie dam lajka. Kurna, od dziś w muzycznym lajkuję tylko to, co słyszę po raz pierwszy i mi się spodobało.
 
Do góry Bottom