Muza

raiden00

megazord
160
278
Ot taka muzyczna ciekawostka. Kapela metalowa z niggerami: na wokalu i perkusji. Nieczęsty widok :) No i grają jako tako z pierdolnięciem.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Sepultura ma czarnego wokalistę.

Nawet fajne ale znów przypomniałem sobie dlaczego jakoś mało nowych metalowych kapel słucham, po prostu metal od jakiegoś czasu stoi w miejscu a wszystkie kapele metalowe brzmią podobnie (z nielicznymi wyjątkami takimi jak Gojira).
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 740
Słyszałem Gojirę na żywo, na festiwalu i wypadli słabiutko pod względem kompozycji. Przede wszystkim, totalnie mnie zanudzili. Samo nietypowe brzmienie to za mało. W każdym razie, mieli szansę na zaprezentowanie się i jej nie wykorzystali, przynajmniej u mnie. Omijam szerokim łukiem. ;)
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Gojira jest zajebista, na początku też mnie nie powaliło ale się bardziej wsłuchałem i teraz to jedna z moich ulubionych kapel metalowych (pomijając lewackie eko-teksty). Fakt, jeśli chodzi o same kompozycje, to raczej mają minimalistyczne podejście, ale jak dla mnie jest ok, skupiają się typowo na brzmieniu, technice, czystej brutalnej energii (wczesne płyty) i ciężkich atmosferycznych "klymatach" (nowsze).

 

Hitch

3 220
4 872
Ale klip masakrycznie słaby jest. To była żenua, nawet kiedy chodziłem jeszcze do podstawówki :)
 
Do góry Bottom