Muza

R

Ronbill

Guest
Francuzkę, Emme Shapplin miałam przyjemność pierwszy raz usłyszeć
na soundtracku f-mu" Czerwona planeta "
Swoim niesamowicie czystym,pięknym głosem pobudza wyobraźnię.
Śpiewa w starowłoskim języku a każdy z jej utworów jest inną 'opowieścią":)
Spente Le Stelle


Coraz słabszych muzycznie artystów słuchasz Staczasz się he he he
To nie jest piękny głos Jedynym jej atutem jest uroda a kiedy zaczyna spiewać wysoko to lepiej jej nie słuchać.Ma głos przystosowany do niskich tonów a jak sili się na wysokie to traci oddech i meczy odbiorców.
 
R

Ronbill

Guest
Dziękujemy, że zechciałeś podzielić się tą głęboką refleksją :cool:
Proszę bardzo:DChetnie dziele sie swoją wiedzą , nie ignoruje ludzi bo nie jestem pretensjonalnym , zarozumiałym dupkiem ktory uważa się za najmądrzejszego a w rzeczywistości jest na mniej niż zerowym poziomie wiedzy:p
 
R

Ronbill

Guest
"Gary Glitter . Postawiono mu osiem zarzutów związanych z przestępstwami seksualnymi względem nieletnich dziewczynek w wieku od 12 do 14 lat. Miał dopuścić się m.in. napaści seksualnej, kontaktów seksualnych z nieletnimi oraz podania nieletnim narkotyków. Miało się to dziać w latach 1977-1980. Pierwsza rozprawa odbyła się 19 czerwca 2014 roku. 27 lutego 2015 roku sąd ostatecznie skazał go na 16 lat więzienia.."
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Jak byłem gówniarzem, to jego muza gościła na większości imprez.

Postawiono mu osiem zarzutów związanych z przestępstwami seksualnymi względem nieletnich dziewczynek w wieku od 12 do 14 lat.
Jak ktoś wlazł na świecznik, to mu musowo odpierdala. A jak mu nie odpierdala, to oznacza jedynie, że świecznik na który wlazł jest do dupy.
 
Do góry Bottom