Muza

R

Ronbill

Guest
Była wokalistka Varius Manx Monika Kuszyńska będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji w Wiedniu. Zaśpiewa utwór „In The Name Of Love”.
http://www.tvp.info/19182060/eurowizja-2015-polske-bedzie-reprezentowac-monika-kuszynska

Monika będąc w zespole dobrze nie śpiewała i gdyby nie przeboje napisane specjalnie dla niej powiedzmy sobie szczerze że pewnie nikt by o niej nie usłyszał Dała się wmanewrować w tą całą Eurowizję a ci którzy ją wystawili liczą na litość ze strony oceniających Po wypadku jeździ na wózku czego jej współczuję ale to jednak za mało żeby wygrać konkurs na piosenkę
 
R

Ronbill

Guest
Pierdzący słodko pop w wykonaniu aktorów niektorzy z nich to nawet dobrzy aktorzy a swoim muzykowaniem tylko sie osmieszyli
Taki Steven Segal Na jego pierszej plycie śpiewa też Stevie Wonder

Lindsay Lohan , nastepna gwiazda ktora dla dobra ludzkosci powinna przestać spiewać

Don Johnson do ktorego wzdychaly wszystkie niewiasty to dopiero romantyczne grafomanstwo , porażka

David Hasselhoff , na szczescie wielbicieli mial tylko w niemieckojezycznych krajach
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Coś nie styka z filmem ( zablokowany ).
takie blokady można obejść korzystając z proxy, są nawet specjalne dla tuby...

Przeciętny głos i uroda tez przeciętna Znaczenie lepiej od Renaty śpiewa Anna Maria Jopek Koncertuje na calym swiecie a towarzyszą jej najlepsi polscy muzycy.
nie znam...
znaczy słyszałem że jest ktoś taki ale nie znam żadnych jej piosenek...

1990...
THE SISTERS OF MERCY - Something Fast
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ale Traci Lords, choć aktorka, to płytę miała świetną (bo zrobioną przez dobrych muzyków). Chyba było:



Szkoda, że to już 20 lat minęło od wydania tej płyty.
Mortal Kombat! :D

Z kategorii muzyki chujowej, do której wstyd się przyznawać i słucha się jej raz na dekadę albo rzadziej, to mnie się czasem narzuca to:


Jakoś tak lubię, gdy kobiety starają się mnie uwodzić głosem...
 
Do góry Bottom