#metoo

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Dobre pytanie. Całe życie myślałem, że molestowanie to obmacywanie przy braku zgody osoby obmacywanej. Czy feministki zmieniły znaczenie tego słowa, czy całe życie byłem w błędzie?
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
By wyśmiać zjawisko ich degeneracji.

Ostatnio w internetach po "szokującym odkryciu", zwyrodnialca w szeregach Hollywood ( Harvey Weinstein ), rozpoczęto akcję masowego przyznawania się do bycia molestowaną przez męskie szowinistyczne świnie poprzez zamieszczanie tag-u #metoo. Oczywiście temat poważny został sprowadzony przez lewactwo do kontekstu #mansguilt, nie poruszając tysięcy ważnych wątków problemu.

Pierwszy akapit tego wątku. Nazwałeś ten temat poważnym, a ja w ogóle go za taki nie uważam.
 
OP
OP
mikioli

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Pierwszy akapit tego wątku. Nazwałeś ten temat poważnym, a ja w ogóle go za taki nie uważam.
Molestowanie nie jest tematem poważnym? Właśnie ten wątek powstał by pokazać co lewactwo robi z tak naprawdę ważnymi sprawami. Ono wykorzystuje je jako młotek mający uderzać po głowie ten zły męski patriarchat. Zauważ, że teraz problemy się NAGŁAŚNIA, a nie ROZWIĄZUJE. Co dała, ta akcja #metoo poza powiększeniem grona kobiet ofiar mężczyzn (nie konkretnego faceta) i rozognieniem wojny płci?
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
mikioli

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 555
15 441

tolep

five miles out
8 555
15 441
Do góry Bottom