Korwin > Partia Libertariańska

adex26

Active Member
112
106
W sumie to KNP będzie potrzebował setki ludzi do zapełnienia list wyborczych. PL mogłaby stworzyć własny desant :)
Tu nawet nie chodzi o zapełnienie list wyborczych, ale o dyskretne pokazanie wyższości liberalizmu nad konserwatyzmem (oczywiście konserwatyzm również jest ważny, ale w KNP jest go za dużo), nawet nie trzeba składać deklaracji członkowskiej, można chyba dołączyć do jakiejś sekcji, które są chyba darmowe.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
W sumie to KNP będzie potrzebował setki ludzi do zapełnienia list wyborczych. PL mogłaby stworzyć własny desant :)
PL nie stworzy desantu, bo do tej pory go nie stworzyło, gdy była okazja. PL już pokazała w wyborach do Europarlamentu, że woli iść z cwel-demokratami i innymi pokemonami.
Tu nawet nie chodzi o zapełnienie list wyborczych,...
Moim zdaniem ważniejsze są inne rzeczy. Dobrze jest jak ludzie zobaczą politykę od kuchni, a dzięki kontaktom z posłami, MEP-ami i innymi lepiej poznają swego wroga, czyli państwo. Jak go lepiej poznają, to łatwiej go zniszczą.
Poza tym skłotowanie w jakiejś większej partii, znacznie utrudnia służbom inwigilację środowiska. No bo część się zapisała, część nie, bo to sympatycy, nie wiadomo kto jest kim do końca, a szarym ogonem mało kto się interesuje.
...ale o dyskretne pokazanie wyższości liberalizmu nad konserwatyzmem...
Po co? Lepiej tego nie robić. IMO - zero konwergencji.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
PL nie stworzy desantu, bo do tej pory go nie stworzyło, gdy była okazja. PL już pokazała w wyborach do Europarlamentu, że woli iść z cwel-demokratami i innymi pokemonami.

Moim zdaniem ważniejsze są inne rzeczy. Dobrze jest jak ludzie zobaczą politykę od kuchni, a dzięki kontaktom z posłami, MEP-ami i innymi lepiej poznają swego wroga, czyli państwo. Jak go lepiej poznają, to łatwiej go zniszczą.
Poza tym skłotowanie w jakiejś większej partii, znacznie utrudnia służbom inwigilację środowiska. No bo część się zapisała, część nie, bo to sympatycy, nie wiadomo kto jest kim do końca, a szarym ogonem mało kto się interesuje.

Po co? Lepiej tego nie robić. IMO - zero konwergencji.

Partia waginalna nie chce się połączyć z partią falliczną. No przecież to jest wręcz nienaturalne :D
 

Tesla

Neoliberał
33
115
Dla tych, którzy są na Nieprzyjaciołach Niewoli - motzna dyskusja nt. PL.

/groups/NieprzyjacieleNiewoli/permalink/811416662275399/
 
Ostatnia edycja:

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Daj normalny link, chyba że to jakieś tajne forum.
Nie wiem co to za moda na wklejanie tylko końcówek URLi.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Posty z tej grupy widoczne są jedynie dla członków. Embedy na forum wymagają postów publicznych.
 
T

Tralalala

Guest
Musiałbyś poscreenować ale skoro to zamknięta grupa to może warto aby tak pozostało?
 

nereus456

New Member
1
0
Chodziło mi bardziej o takie sprawy jak np. podejście do aborcji. Wielu kuców jest zwolennikami nawet zaostrzenia obecnego prawa, co jest wg. mnie nie do zaakceptowania. Kuce traktują tą kwestię jak jakąś świętość, gadają o ochronie życia poczętego itp. Takie wpływy katolickiej paplaniny są trudne do poskromienia.

@kawador

Każdy patrzy na to na swój sposób. Dla ciebie to ciułanie, dla mnie to spory sukces. Wolnościowcy z większości krajów mogą pomarzyć o tych kilku procentach w ogólnokrajowych wyborach.

Nie powiedziałem prawdy w poprzednim poście. Bardziej od prokościelności w Korwinie wkurza mnie to, że jest za rejestracją broni [emoji6]
Hejtuje podejście do abo to efekt interpretacji 3 axyo a nie kk
 
Do góry Bottom