KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 690
Poszedłbym za Sławkiem ale A) Czy uda mu się wziąć za mordę partię B) Czy uda się przebić medialnie.
A) To się okaże jak Korwin umrze albo sam odejdzie z partii, ewentualnie rozmienią się na drobne.
B) Z tego co słuchałem Mentzena to ma gość zdecydowanie mniej "kontrowersyjną" gadkę niż Korwin i nie jąka się.

Wszystko wyjdzie w praniu ale to mówię...trzeba po prostu Korwina na boczny tor odstawić
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Poszedłbym za Sławkiem ale A) Czy uda mu się wziąć za mordę partię B) Czy uda się przebić medialnie.

Problem p.Mentzena jest jeden, brak charyzmy! Już p.Berkowicz ma znacznie jej więcej. Ale gdzie im do Leppera, JKMa, Donalda-Kaczyńskiego, czy Wałęsy nie mówiąc o Hitlerze. :rolleyes:

Pan Mentzen nawet przy p.Bosaku czy p.Winnickim z RN jest jak mały chłopiec. Problem z charyzmą jest, albo się to ma albo nie. Mam wrażenie, że nawet ja mam tej charyzmy więcej niż większość kuców... Tragedia!
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Coraz bardziej jestem przekonany, że Korwin wychował już następców czy nowych liderów ruchu wolnościowego
Każdy z nich bez Korwina jest jedynie cienkim lokalnym Bolkiem. Absolutnie ogólnokrajowym, a jedynie lokalnym.
Niestety.
A taki Wilk ma przerośnięte ego, bardziej niż Japończyk w kraju okupowanym, w czasie II WŚ. Wilk może przez to rozbijać partię.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Problem p.Mentzena jest jeden, brak charyzmy! Już p.Berkowicz ma znacznie jej więcej. Ale gdzie im do Leppera, JKMa, Donalda-Kaczyńskiego, czy Wałęsy nie mówiąc o Hitlerze. :rolleyes:

Pan Mentzen nawet przy p.Bosaku czy p.Winnickim z RN jest jak mały chłopiec. Problem z charyzmą jest, albo się to ma albo nie. Mam wrażenie, że nawet ja mam tej charyzmy więcej niż większość kuców... Tragedia!
Mentzen mówi jak technokrata - to może być problem.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Problem p.Mentzena jest jeden, brak charyzmy! Już p.Berkowicz ma znacznie jej więcej. Ale gdzie im do Leppera, JKMa, Donalda-Kaczyńskiego, czy Wałęsy nie mówiąc o Hitlerze. :rolleyes:
Berkowicz? Widziałem kampanię Mentzena i debaty na prezydenta Torunia i debaty, kampanię Berkowicza. Sry ale Berkowicz nie tylko nie ma charyzmy, ale i wiedzy i błyskotliwości.

Pan Mentzen nawet przy p.Bosaku czy p.Winnickim z RN jest jak mały chłopiec. Problem z charyzmą jest, albo się to ma albo nie. Mam wrażenie, że nawet ja mam tej charyzmy więcej niż większość kuców... Tragedia!
Moim zdaniem zdecydowanie się mylisz. Facet dużo pracuje i poprawia swój image. Winnickiego by zdjął... Bosak ma bardzo podobny do Mentzenowskiego styl.

A może ci młodzi "liderzy" wcale nie chcą Korwina odstawiać na boczny tor, bo bez niego w ogóle się nie będzie o nich mówić?
Mają tego świadomość, z drugiej strony Korwin to już nie ten power. Jego kontrowersje też coraz słabsze.

Mentzen mówi jak technokrata - to może być problem.
Moim zdaniem częściowo, ale w tej swojej technokratycznej mowie, mówi bardzo zrozumiale.
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Szeptem mówię: "Mała patrz - cywilizowany świat".

DOPTQam.png

jnSeAqO.png

2S48Z5P.png
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Amatorszczyzna...

Szacunek i chwała należą się bezsprzecznie za konsekwencje z jaką od wielu lat broni prawdy i rozsądku.
Nie zmienia to jednak faktu, iż jako manager, dyrektor wykonawczy, prezes jest absolutnie ułomny i niesprawny a jego decyzje w prostych z punktu widzenia zarządzania organizacją sprawach tylko wzmacniają trwale zabetonowane „imposibilizmy”.


 
D

Deleted member 4683

Guest
Nie znam biografii Kukiza ale z tego co słyszałem to podobno niepijący alkoholik. Niestety alkoholizm to nie rurki z kremem. Nie wystarczy po prostu przestać chlać - proces powrotu do względnie niezaburzonej psychiki twa latami i jest podzielony na kilka etapów. Spore znaczenie ma to na jakim etapie abstynencji Pawełek znajduje się aktualnie.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Nie znam biografii Kukiza ale z tego co słyszałem to podobno niepijący alkoholik. Niestety alkoholizm to nie rurki z kremem. Nie wystarczy po prostu przestać chlać - proces powrotu do względnie niezaburzonej psychiki twa latami i jest podzielony na kilka etapów. Spore znaczenie ma to na jakim etapie abstynencji Pawełek znajduje się aktualnie.
To chyba oficjalne, że jest alkoholikiem, bo też kojarzę nawet jego wypowiedzi w tym kontekście. Widocznie jakieś załamanie... w sumie od dobrego roku nie widuję zbytnio jego aktywności... ale to może bańka medialna.
 
Do góry Bottom