KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Brehon

Well-Known Member
555
1 483
Eh Korwin, Korwin...

Bosak uważa, że to zdarzenie tylko pomoże KNP, ale niestety nie wierzę. Niepotrzebnie JKM to zrobił, chociaż może i słusznie, ale k*rwa no, jak chce walczyć o lepszą Polskę, to niech ogarnie co mu wolno, a co nie wolno, a nie sam sobie odbiera szansę w przedbiegach.

A chciałbyś, żeby się z innymi politykami serdecznie witał, obściskiwał i się do nich uśmiechał? Bo wiesz, to by mnie nie napawało zaufaniem. Z zasady nie ufam żadnemu politykowi, również Korwinowi, ale on takim postępowaniem odseparowuje się innych polityków i udowadnia swoją wiarygodność. Tak samo mówiąc, że chce, żeby oni go znienawidzili, i grożąc sądami w PE. Co będziesz miał z tego, że Korwin będzie miał dobry PR, jak nie będziesz wiedział, czy jest po twojej stronie? Zresztą, zmian nie mają miejsca dlatego, że ci, którzy ich chcą, dostosowują się do większości, tylko dlatego, że większość dostosowuje się do nich.
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Chciałbym, żeby się po prostu od nich odcinał, ale już zostawmy temat. Skoro ma to pomóc KNP, a nie zaszkodzić, to mi to nie przeszkadza.
 

military

FNG
1 766
4 727
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...m__dzien_dobry___Korwin_Mikke_uderzyl.html#MT

"Mikke używał niezwykle agresywnego języka - mówiąc o "gnidzie" i "napluciu Boniemu w twarz". Tak skandaliczne zachowanie nie ma precedensu w polskiej polityce."

A Niesioł, który używa znacznie gorszego języka? A kurwa dopiero co ujawnione taśmy z robieniem laski Amerykanom i rozmowami prowadzonymi w jezyku, którego nie używam nawet na głębokim gazie? A Kalisz, który groził ludziom protestującym wokół jego obszernej osoby? A Ikonowicz, który zdaje się kogoś zaatakował? Gazeto, ja wiem, że wy o rzetelności to może czytaliście co najwyżej w słowniku, no ale bez przesady - polska polityka to pierdolnik, od której strony by nie patrzeć. Nie bądźcie AŻ TAK zakłamani.
 
A

artur1978

Guest
Boni powinien wyjac giwere i odjebac Korwina za agresje, ale by wszystkim mina zrzedla :D
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
52393826.jpg


Tak mi się jakoś skojarzyło.
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Mikke:

"PS. P.Bnoi został przeze mnie spoliczkowany NIE za to, że był agentem (marnym zresztą...), NIE za to, że kłamał, NIE za to, że mnie obraził - lecz za to, że obrażał mnie doskonale wiedząc, że kłamie."
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
Cejrowski propsuje Korwina:
Wojciech Cejrowski: Michał Boni to komunistyczny kapuś - donosił na kolegów i w końcu, po latach, przymuszony okolicznościami wreszcie się do tego przyznał. Komu donosił? Mordercom. Komunizm to system zbrodniczy, który Konstytucja RP stawia na równi z faszyzmem.

Kapusiów powinniśmy wykluczać z życia publicznego.

Kiedy w zeszłym roku zobaczyłem tego typa, jak paraduje sobie bezwstydnie po Targach Książki w Warszawie, krzyknąłem za nim: PRECZ Z KOMUNĄ!

Korwin zdobył się na więcej odwagi.

http://www.fronda.pl/a/cejrowski-chwali-korwin-mikkego-zdobyl-sie-na-wiecej-odwagi,39413.html
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Ale boni za samo to co robił jako szef Ministerstwa Cyfrozdzierstwa powinien dostać po buzi - ale szpadlem. Kto propsował za ACTA, kto chciał wprowadzić rejestr stron zakazanych, kto chciał "uregulować" crowdfunding? A Korwin dobrze zrobił, łamiąc psychologiczną granicę "nietykalności" polityków... krok bliżej do Dnia Sznura
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
Profil na fejsbuku Korwina:
10553335_10152183566102060_7500630946901021618_n.png


Jeśli dobrze pamiętam, to przed wyborami EU miał ponad 80tyś?
 
Do góry Bottom