Koronawirus czy wszyscy padniemy?

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 689
Już trochę tutaj było teorii spiskowych na temat koronawirusa, że wypuścili go aby pozabijać ludzi, zmniejszyć populację planety do 3 miliardów itp itd. Zrozumcie...oni mają inny cel. Jakby chcieli naprawdę zdepopulować planetę to by wyciągnęli jakiegoś wirusa co ma śmiertelność na poziomie 50-60% a nie jakiegoś koronawirusika co sieka głównie starych i mocno obarczonych innymi chorobami. Proponuję aby każdy wrócił do swojego życia bo robienie z koronawirusa jakiegoś niszczyciela świata jest wręcz zabawne.
 

dzwonek polifoniczny

Active Member
116
121
Nie będę tracił czasu.
Wystarczy posłuchać tych, co przeczytali dzieła głównych komuchów (Karoń, Młot na marksizm itd.). Można też samemu przeczytać te dzieła. A jak nie to posłuchać jakiegoś dysydenta np. W. Bukowskiego.
To może nie stawiaj twierdzeń których nie jesteś w stanie udowodnić.

Wcześniej chcieli tylko kasy na resztę czasem przymykali oko. Teraz wprost mówią że mogą i chca Ci zabrać majątek życia jak np. dom dla swoich własnych celów.
To nie ma nic do rzeczy.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ostatnio jak przeglądałem YT, to automat zasugerował mi wywiad z Bannonem w rządowej telewizorni. Kliknąłem. I co? Jakiś telewizyjny fajolo podpytuje Bannona, o to i o tamto. W pewnym momencie Bannon porównał "chiński atak koronawirusem na USA", do 9/11 i Pearl Harbor. Szczery skurwysyn! ;)
Przecież wiadomo że to Amerykanie sprowokowali Japońców do wojny na Pacyfiku. Co do oficjalnej wersji 9/11, to na tym forum raczej nie trzeba nikogo przekonywać.

Rzeczone wideo poniżej. Tylko jako dowód na to co piszę powyżej, bo nie warto się stresować i oglądać. Ja obejrzałem tylko początek, ale ten moment szczerości...


To może nie stawiaj twierdzeń których nie jesteś w stanie udowodnić.
Jestem w stanie udowodnić, ale nie będę marnował czasu i powtarzał wiedzy ogólnodostępnej. Inni już dawno to udowodnili powołując się na teksty samych komunistów.
Jeszcze raz. Pierdol się i idź się jebać we własny odbyt na Madagaskar.
 
D

Deleted member 6905

Guest

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Jakby chcieli naprawdę zdepopulować planetę to by wyciągnęli jakiegoś wirusa co ma śmiertelność na poziomie 50-60% a nie jakiegoś koronawirusika co sieka głównie starych i mocno obarczonych innymi chorobami.
Gdybym był etatystą-socjalistą-terrorystą o globalnym zasięgu, to nie pozbywałbym się ludzi losowo, tylko zostawił sobie łożących na system niewolników, a pozbywał się żyjących z systemu, generujących wyłącznie ogromne koszty, chorych, starców itd. Nie dziwię się fanom hipotez spiskowych, że im temat przypasował. :)
 

woolybully

Active Member
186
241
Już trochę tutaj było teorii spiskowych na temat koronawirusa, że wypuścili go aby pozabijać ludzi, zmniejszyć populację planety do 3 miliardów itp itd. Zrozumcie...oni mają inny cel. Jakby chcieli naprawdę zdepopulować planetę to by wyciągnęli jakiegoś wirusa co ma śmiertelność na poziomie 50-60% a nie jakiegoś koronawirusika co sieka głównie starych i mocno obarczonych innymi chorobami. Proponuję aby każdy wrócił do swojego życia bo robienie z koronawirusa jakiegoś niszczyciela świata jest wręcz zabawne.
Zbyt bystry to Ty chyba nie jesteś. Jak kurwa kontrolować wirusa o śmiertelności 50-60%? Depopulacja ma się odbyć przy pomocy SZCZEPIONKI. Selektywnie czyli pierwsi polecą debile, którzy będą po nią stali w kolejce. Tu nie chodzi o jakieś tam zabijanie ale o to np. abyś nie przekazał dalej swoich zjebanych genów. Grzecznie, powoli, humanitarnie. Tak jak to wypróbował już Gates na Filipinach.
 
D

Deleted member 6905

Guest
Kilka tygodni temu widziałem stronkę popularnonaukową. Znajdował się tam artykuł z bodaj 2018 roku. Była tam lista potencjalnie możliwych do zaprojektowania wirusów, albo wręcz takich nad którymi się pracuje. Na liście był również SARS2. Niestety owej strony nie potrafię już znaleźć. Pewnie wysyłałem to komuś, ale przeglądanie archiwów rozmów to po prostu byłaby udręka. Teraz niestety nie mogę tego znaleźć.

Ustawiłem zakres wyszukiwania w google na: 2010-2018 (2019 nie pominąłem całkowicie, ale to inna historia)
Ciekawy artykuł z 2015 roku:


Trochę z innej beczki. Instytutowi Pasteura "zaginęło" 2000 próbek z SARS1 :) w 2014 roku, ale uspokajali, iż są totalnie niegroźne:


Co ciekawe, o czym nie wiedziałem, SARS1 "uciekał" z laboratoriów przynajmniej 2 razy. Raz w Singapurze, a raz w Pekinie:


Tak więc. Prawdą jest to że przy koronawirusach oddechowych takich jak SARS grzebie się w laboratoriach od lat. Z laboratoriów próbki potrafią niemal wyparować i amba fatima - jak to miało miejsce w Instytucie Pasteura (no i gdzie się podziały?). Oraz sam SARS potrafi wyjść wraz z pracownikami z laboratorium nawet najwyższego nadzoru - po prostu czysty przypadek. Sytuacja jest raczej 50% na 50%. Może ma pochodzenie zupełnie naturalne, odzwierzęce, a może spierdolił z laboratorium.

Dlatego też wcale jeszcze bym nie torpedował możliwości "ucieczki" nowego, dizajnerskiego, mutanta z laboratorium w Wuhanie. Ogółem jest kilka artykułów (sprzed paru lat) o warunkach w chińskich laboratoriach. Wcale to nie zachwyca. Zresztą jest w ogóle sporo ciekawych artykułów związanych z pracami nad różnymi wirusami i bakteriami, których ze zrozumiałych względów tu nie wrzucę. Polecam w google ustawić zakres czasowy na lata przed epidemią covid i poczytać, bo jest co.
 

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 689
Zbyt bystry to Ty chyba nie jesteś. Jak kurwa kontrolować wirusa o śmiertelności 50-60%? Depopulacja ma się odbyć przy pomocy SZCZEPIONKI. Selektywnie czyli pierwsi polecą debile, którzy będą po nią stali w kolejce. Tu nie chodzi o jakieś tam zabijanie ale o to np. abyś nie przekazał dalej swoich zjebanych genów. Grzecznie, powoli, humanitarnie. Tak jak to wypróbował już Gates na Filipinach.

Bystrości to raczej ty nie posiadasz. Już omawiałem temat tego wirusa w temacie o teoriach spiskowych. Ten wirus jest tylko testem jak społeczeństwa dają się zniewolić łatwo...co do szczepionki...podobno chemitrailsy miały nas zabić. Czasem warto pomyśleć a nie zamieniać mózg na kutasa.
 
D

Deleted member 6610

Guest
Kolumbijska firma przedstawia nowatorskie rozwiązanie problemu niedoborów łóżek szpitalnych i trumien podczas pandemii koronawirusa.




 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Łódź: Ponad 450 pracowników żłobków i przedszkoli z podejrzeniem koronawirusa
Na 3337 przebadanych pracowników żłobków i przedszkoli, osób z podejrzeniem mamy 456. To blisko 14 procent" - poinformowała w poniedziałek prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Podczas badania u tych pracowników wykryto przeciwciała koronawirusa, co oznacza, że prawdopodobnie mieli styczność z chorobą lub są aktualnie zarażeni. Obecnie są oni kierowani przez sanepid na dokładniejsze badania genetyczne.
 
D

Deleted member 427

Guest
We Włoszech otworzyli kościoły.

EYU1Ew7XQAYrLdf


https://twitter.com/alessabocchi
 
D

Deleted member 6341

Guest
Premier Sophie Wilmès otrzymała chłodne przyjęcie od personelu szpitala Saint Peter w Brukseli podczas oficjalnej wizyty - pracownicy utworzyli komitet powitalny i odwrócili się plecami do jej samochodu ministerialnego.




Nasi lekarze całowali by w rękę panią premier?;)
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Ale z tego filmiku wynika, że się odwracali bo władze chciały poluzować regulacje zawodowe (0:43). Czyli to oni są komuchami.
 
D

Deleted member 6852

Guest
Ale z tego filmiku wynika, że się odwracali bo władze chciały poluzować regulacje zawodowe (0:43). Czyli to oni są komuchami.

Chciałbyś żeby były pielęgniarki bez kwalifikacji ?
A między innymi o to im chodzi, że rząd wprowadza przepisy,
które umożliwiają zatrudnianie ludzi bez kwalifikacji na
stanowiska pielęgniarek.
Ten sam rząd wymyślił,że zatrudni 200 detektywów do śledzenia ludzi
podejrzanych o nosicielstwo SARS-CoV-2. Przeczytałem tytuł
i mi wystarczy:
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Ja nie bronię rządu ale akurat to, że można wykonywać pewne czynności bez papierka jest OK i tak chciałbym, żeby to było możliwe.
Jest mnóstwo prostych czynności, które może robić każdy bez studiów pielęgniarskich albo po krótkim przeszkoleniu jak mierzenie temperatury czy ciśnienia, podanie leku itp.
 
Ostatnia edycja:

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Ja nie bronię rządu ale akurat to, że można wykonywać pewne czynności bez papierka jest OK i tak chciałbym, żeby to było możliwe.
Jest mnóstwo prostych czynności, które może robić każdy bez studiów pielęgniarskich albo po krótkim przeszkoleniu jak mierzenie temperatury czy ciśnienia, podanie leku itp.
Jakoś większość korporacji i firm prywatnych patrzy na papierki (studia, uprawnienia), nawet jeśli nie są wymagane przez rządy. Ciekawe czy chciałbyś, aby most przez który cały czas jeździsz swoim SUVem był projektowany przez gościa po zawodówce (budowlance)?

Przymus jest zły! Ale przymus ignorancji i dyletanctwa, jest jeszcze gorszy!

Przemyśl to chłopie!
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Jakoś większość korporacji i firm prywatnych patrzy na papierki (studia, uprawnienia), nawet jeśli nie są wymagane przez rządy. Ciekawe czy chciałbyś, aby most przez który cały czas jeździsz swoim SUVem był projektowany przez gościa po zawodówce (budowlance)?
A w sumie, co to za problem?

Po prostu tacy czy inni inspektorzy nadzoru budowlanego mieliby więcej do roboty, bo musieliby drobiazgowo sprawdzać przed oddaniem, czy to co zaprojektował gościu po zawodówce ma szansę się nie zawalić.


Ostatecznie inwestorzy raczej zlecają prace ludziom z kompetencjami a to, jak będą sobie je sprawdzać, to ich broszka.
Papierki i tak w większości są tylko dupochronami.
Przymus jest zły! Ale przymus ignorancji i dyletanctwa, jest jeszcze gorszy!

Przemyśl to chłopie!
Brak przepisów nakazujących czegoś to żaden przymus, chłopie.
 
D

Deleted member 6852

Guest
można wykonywać pewne czynności bez papierka jest OK i tak chciałbym, żeby to było możliwe.
Tak, wtedy jak ktoś cię zna i wie, że umiesz dobrze coś tam robić i nie masz papierka to cię przyjmie.
Czynności o których piszesz to może robić jakaś pomoc pielęgniarki, ale do pomocy, opieki
też chcą żeby jakieś tam kursy były skończone.
Kwalifikacje to może nie są potrzebne do obsługi wiadra z wodą i szczotką, ale żeby podjąć się takiego zlecenia
to sprzątać też trzeba umieć,właściwie używać środków czystości, sprzętu.itd.
 
Do góry Bottom