Koronawirus czy wszyscy padniemy?

tolep

five miles out
7 986
14 173
Bardzo ciekawy artykuł, dzięki. Nie mówi nic o szczepionce ani się do niej nie odnosi, ale i tak ciekawy.

Artykuł omawia jedno badanie, które sugeruje, że wirus SARS-CoV-2 może niekiedy wykorzystywać mechanizm odwróconej trankryptazy ja retrowirusy (np. HIV).
 

kalvatn

Well-Known Member
1 227
2 058
Bardzo ciekawy artykuł, dzięki. Nie mówi nic o szczepionce ani się do niej nie odnosi, ale i tak ciekawy.

Artykuł omawia jedno badanie, które sugeruje, że wirus SARS-CoV-2 może niekiedy wykorzystywać mechanizm odwróconej trankryptazy ja retrowirusy (np. HIV).

Ale po co to wklejasz? Czy to forum naukowe dotyczące badań nad wirusami? Takie rzeczy mogą zainteresować jedynie naukowców pracujących w laboratoriach z wirusami. Tu jeden kolega sprzedaje czekoladki, drugi naprawia auta, ja chłodzę gazy, Ty - przy komputerku trzaskasz cale dnie czy co? itd. I co my mamy z tym zrobić. Jedyne co wiemy na pewno to to , czy skorzystaliśmy już dzisiaj z toalety czy nie.

Ja oczywiście sobie robiłem żarty z wklejanymi artykułami - bo ani nie wiem jaka była rzeczywistość tam przedstawiana, ani przecież nie wiem co robi ta szczepionka a czego nie robi. Ja wiem, że nic nie wiem o szczepionce i nawet nie staram się wiedzieć. Wystarczy, że stręczy ją gangster rządowy, ten czy owy - to ja podziękuję. Ale widzę, że Ty - to jak najbardziej na poważnie - szczepionka nie zmienia dna, nie robi tego czy owego - a skąd Ty to wiesz? Te wszystkie artykuliki można sobie wsadzić w dupę. Przecież nawet za wiele lat nic dalej nie będziemy wiedzieć oprócz tego, że będziemy coraz bardziej chorowici i odporni na cokolwiek bo taka jest obecnie żywność, stres, chemia, nieczysta woda czy powietrze.

Tak się zaangażowałeś w te szczepionki, że sam się dziwię. Sprzedajesz to? Chorowałeś czy jak? A tak na co dzień co robisz?
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 612
11 523
Wystarczy, że stręczy ją gangster rządowy, ten czy owy - to ja podziękuję. Ale widzę, że Ty - to jak najbardziej na poważnie
Rządowy gangster stręczy też umiejętność czytania i pisania, a swego czasu stręczył np. powszechny program budowy sanitariatów i przeskok ze średniowiecza w wiek XX. To jest myślenie urągające rozumowi i godności człowieka.
 

tolep

five miles out
7 986
14 173
Natomiast od czasów Lenina wiadomo że elektryfikacja jest jednym z dwóch (tylko dwóch!) składników komunizmu.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 227
2 058
Rządowy gangster stręczy też umiejętność czytania i pisania, a swego czasu stręczył np. powszechny program budowy sanitariatów i przeskok ze średniowiecza w wiek XX. To jest myślenie urągające rozumowi i godności człowieka.
Po to abyś kurwa umiał przeczytać co pisze w picie i ile masz zapłacić za mandat. A nie po to abyś czytał Rothrbarda.
 

tolep

five miles out
7 986
14 173
Po to abyś kurwa umiał przeczytać co pisze w picie i ile masz zapłacić za mandat.
Możliwe że to prawda. Ale chyba niecała.

Prawdą jest także, że ze szczepionek w ogromnej większości skorzystają zwolennicy etatyzmu i wyborcy partii etatystycznych. To samo dotyczy dróg, wodociągów i kanalizacji itd.

Budowa dróg, oświata, usługi i produkty medyczne nie stają się śmiertelnym - ani jakimkolwiek - zagrożeniem, gdy zaczyna zajmować się nimi państwo. To po prostu obok tematu.

BTW. antyszczepionkowa szuria jako pierwszy i najwazniejszy argument stawiała to, że szczepionki na kowida są za krótko i za mało przebadane przez panstwo.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 227
2 058
Tolep co Ty opowiadasz, że oświata państwowa nie jest jakimkolwiek zagrożeniem? Naprawdę? Przykładowo. Wszystko jest o wiele droższe jak tym zajmuje się państwo a i program nauczania jest odpowiedni? I zajęć z klamkami nie ma w szkole podstawowej. Ale mogą być o wkładaniu kutasa na prawo i lewo i, że pedał to równy gość.
Szczepionki mają być badane przez państwo czyli przez kogo - przez panią Zosię wicedyrektora w gabinecie takiego lub innego ministra. Teraz już pierdzielisz bez sensu. Mają być badane przez niezależnych naukowców w tym się specjalizujących. U nas przez polskich w polskich laboratoriach. A takich nie ma. I tych laboratoriów ani tych naukowców. A ci co są jak haban czy ten drugi są na państwowej posadce propagandowej tv. A na dodatek mają dzieci, którzy mogą być lekarzami i mają przed sobą wiele lat pracy - i im i ich ojcom zależy aby ta robota była przyjemna i dobrze płatna.
Nie ma takich, którzy mają własne laboratoria, dużą bańkę na koncie w złocie i diamentach, zero kredytów i wiele lat pracy naukowej i jeszcze dużo broni i amunicji bez rejestracji. Oni nie pójdą do tv aby pieprzyć propagandowo trzy po trzy. Tylko o ile by mogli to by zbadali te szczepionki na tyle ile można.
 

tolep

five miles out
7 986
14 173
Mają być badane przez niezależnych naukowców w tym się specjalizujących.
Nie istnieją. Wszyscy naukowcy w tej branży pracują dla pańśtwowych instytucji lub mają związki biznesowe z branżą farmaceutyczną. Albo jedno i drugie.
I co teraz? Wchodzisz do apteki czy nie?


Internet jest dzieckiem armii USA i w sporej części przez USA kontrolowany. (btw. sieć TOR działą w zasadzie tylko dlatego, że niemieckie pańśtwowe uczelnie sponsorują większą część najważniejszych węzłów).

Wszystkie działające i znajdujące się w budowie systemy nawigacji satelitarnej są po prostu państwowe (GPS, Beidou, Glonass, Gallileo). Używasz, czy zakładasz że ONI chcą byś się rozpędził samochodem i walnął w ścianę? To ostatnie przypuszczenie trochę by się kłóciło z faktem, że państwo zmusza cię do zapinania pasów.

Alexadner Fleming, był lekarzem wojskowym, a odkycia penicyliny dokonał pracując w państwowej instytucji.

Idea eksploracji Kosmosu nie została skażona przez pańśtwowego Sputnika ani pańśtwową misję Apollo.

Mógłbym tak ciągnąć do usranej śmierci. Jak babcia cię ZMUSZA do założenia czapki, to jeszcze nie powód by odmrozić sobie uszy. Jak pańśtwowe przepisy BHP zmuszają do noszenia certyfikowanych kasków, to jeszcze nie powód by twierdzić że kaski służą do depopulaacji robotników.
 

tolep

five miles out
7 986
14 173
Nieufność do pewnego stopnia jest zrozumiała i usprawiedliwiona. Aktywne poszukiwanie bzdur i ich rozpowszechnianie - NIE. Zwłaszcza w sytuacji, gdy kompletnie nie rozumie się tematu i nie wykazuje specjalnej chęci by go zrozumieć.

Zwłaszcza w sytuacji, gdy kowid zabija tysiące - babć i dziadków najczęściej - tygodniowo w samej tylko Polsce. Im wolniej szczepionka się rozpowszechni w społeczeństwie, tym więcej ich padnie zanim epidemia zostanie zatrzymana. A przy okazji padnie też wiele osób chorych na zupełnie inne rzeczy, dlatego że lecznictwo jest przeciążone.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 227
2 058
Nie zakładasz możliwości, że po tym covidzie przygotują kolejnego, kolejne szczepionki i nic się nie zmieni?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 025
22 616
Ale po co to wklejasz? Czy to forum naukowe dotyczące badań nad wirusami? Takie rzeczy mogą zainteresować jedynie naukowców pracujących w laboratoriach z wirusami.
Takie rzeczy mogą zainteresować każdego, kto chce akurat poszerzyć horyzonty i dowiedzieć się czegoś nad czym do tej pory się nie zastanawiał. Skoro w tym wątku rozmawiamy o koronawirusie, to chyba dobrze, że do tej dyskusji ktokolwiek przynosi jakąkolwiek wiedzę o mechanizmach działania szczepionek. A ty, zamiast być za to wdzięcznym, jeszcze się czepiasz i odsyłasz na fora naukowe. Tak jakby najlepiej dyskutowało ci się bez żadnej wiedzy.

Ręce tylko załamać.

Tu jeden kolega sprzedaje czekoladki, drugi naprawia auta, ja chłodzę gazy, Ty - przy komputerku trzaskasz cale dnie czy co? itd. I co my mamy z tym zrobić. Jedyne co wiemy na pewno to to , czy skorzystaliśmy już dzisiaj z toalety czy nie.
Bardzo ładnie nam się kolega przedstawił, parafrazując klasyga. Ale nie wszyscy ograniczają się w swojej perspektywie do kieratu.

Czy sprzedajesz czekoladki, czy chłodzisz gazy - nikt nie wzbrania ci się w wolnym czasie dokształcać. Zaraza trwa już koło roku, wraz z działaniami rządu paraliżuje gospodarkę, więc ludzie spędzający więcej czasu w zamknięciu, mają okazję więcej też czytać i naturalną kwestią jest zaspokojenie ciekawości pod kątem podstaw wirusologii.

ZGADNIJ DLACZEGO!
Ja wiem, że nic nie wiem o szczepionce i nawet nie staram się wiedzieć.
Mission accomplished, mój ty bohaterze.
 

tolep

five miles out
7 986
14 173
Czy mógłbyś się przemódz do Neandertalki? Nasi przodkowie mogli i stąd prawdopodobnie nasze obecne kłopoty.

 

kalvatn

Well-Known Member
1 227
2 058
Tolep marnujesz się:


Zakres obowiązków​

 • Koordynacja kampanii skierowanych do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej ( przekupstwo podstawą sukcesu )
 • Tworzenie treści wykorzystywanych w marketingu szeptanym ( propaganda )
 • Lobbing na szczeblu ministerialnym ( musowo )

Wymagania​

 • Znajomość 3 języków obcych
 • Koneksje towarzyskie z przedstawicielami rządu ( no kurwa oczywiście, że tak, najważniejsze )
 • Pragmatyczne podejście do etyki zawodowej ( oczywiście, kasa najważniejsza )

Widać, że jadą konkretnie. Pierwszy raz widzę takie ogłoszenie. Bez żadnych oporów.
 

Attachments

 • 1609769522822.png
  1609769522822.png
  1,8 MB · Wyś: 4

kalvatn

Well-Known Member
1 227
2 058
Lub ewentualnie to jak jesteś "nieuczciwy" i należysz do "loży masońskiej"


Junior online propaganda manager​

Szukamy stażysty na stanowisko: Junior online propaganda manager Zakres obowiązków: Szkalowanie medycyny alternatywnej na portalach Facebook, Twitter, Wykop. Wymagane cechy: Zamknięty umysł, nieuczciwość, zawziętość, znajomość programów Word i Excel. Mile widziana przynależność do loży masońskiej. Oferujemy: Wysokie zarobki, opieka prawna (oddalanie zarzutów korupcyjnych w pierwszej instancji)
 

tolep

five miles out
7 986
14 173
@kalvatn ale zdajesz sobie sprawę, że to fejkowa strona zrobiona dla beki i w rzeczywistości przesłanie cv na adres depopulacja@bigpharma.pl raczej nie zaowocuje umową o pracę?

Ani ty, ani on, nie sprawdziliście tego osobiście, więc skąd możecie mieć pewność? Lepiej wyślę CV.

Dla mnie wygląda legitnie, patrząc na produkty.

 

kalvatn

Well-Known Member
1 227
2 058
Nie. no oczywiście żart.

Tolep, nic nie wynoszę z zamieszczonego przez Ciebie artykułu. Brakuje mi wiedzy. Uważam. że dla osób, które nie siedzą w temacie analizowanie takich artykułów nic nie da.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 612
11 523
Stanowisko Pilot Chemtrails też wygląda obiecująco, warto napisać, może zaoferują jakieś przeszkolenie. Życie jak w bajce; podróże, flirty z długonogimi stewardessami i depopulacja gojów.

Myślę, że zaraz przeczytamy, że to strona do ośmieszenia teorii spiskowej.
 
Do góry Bottom