Kobiety i broń palna

OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Jessica Hook, maluje obrazy, robi ilustracje do książek. A tak poza tym półtora roku temu zaczęła trenować strzelanie:

image.jpg




blog: http://jesshook.blogspot.com/
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
d112ccd22320a807cfd1b5c752b9ec7f.jpg


Emily Miller, reporterka "The Washington Times", o trudnościach, jakie napotyka przeciętny mieszkaniec DC podczas ubiegania się o zezwolenie na kupno broni palnej. DC to klasyczny przykład amerykańskiego negrovillage - z powodu aktywności pół-dzikich Murzynów do maksimum zaostrzono tam przepisy - do tego stopnia zaostrzono, że dopiero decyzja Sądu Najwyższego w sprawie Hellera poluzowała restrykcje. Ogólnie bardzo ciekawy wywiad - zwłaszcza że udziela go osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę z bronią palną:



Miller_Two_Guns.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Erica z Range Time jakiś czas temu urodziła chłopca i teraz kupuje dla niego zabawki:

935235_463404750405192_201894915_n.jpg


"A Girld & a Gun" - pierwszy zwiastun nowego dokumentu wyreżyserowanego, wyprodukowanego i napisanego przez Catherine Czubek:



Film portretuje cztery kobiety, w tym artystkę z New Hampshire, która w wieku 30 lat została zgwałcona i obiecała sobie, że drugi raz to się nie powtórzy. Gdy doszło do kolejnego ataku, była przygotowana. "The second time, I had a gun".
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Kiedy mój mąż po raz pierwszy pokazał mi broń palną, zareagowałam krzykiem. Byłam PRZERAŻONA. [The first time he ever showed me a gun, I cried. I was TERRIFIED.]

Tak było kiedyś. Dzisiaj Jacquelyn Kelly jest już w pełni wyleczona z tej straszliwej choroby, jaką jest hoplofobia, i z dumą prezentuje swój arsenał:

armed_heels_2.jpg
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Kilka randomowych fotek z USA:

Miami, Floryda:

tumblr_mrlc0z_Estf1r9khx4o1_1280.jpg


Atlanta, Georgia:

tumblr_mtfd3u_Tgp_U1rfobcxo1_500.jpg


Manchester, New Hampshire:

tumblr_mtjtl11_O9j1rl4qo1o1_1280.jpg


Austin, Texas:

tumblr_mseahb_Gn_Vu1rfobcxo1_1280.jpg


Tuscon, Arizona:

tumblr_msl956cmz_I1r28si2o1_1280.jpg
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
tumblr_mqrrmhh_Te_F1rfobcxo1_500.jpg


Łamiemy konwencję tego wątku: policjantka z Chicago, Karen Bartuch - od jedenastu lat, czyli odkąd wstąpiła w szeregi CPD, aktywnie wspiera ideę posiadania i noszenia broni palnej przez cywilów, od trzech - prowadzi zajęcia ze strzelectwa, survivalu i samoobrony dla kobiet - Womens Tactical Association. Środowisko polityczno-ideologiczne, w którym na co dzień przebywa, jest wyjątkowo nieprzychylne jej pomysłom, więc kobieta ma zawsze pod górkę:

 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Nie wiem, kto to taki, ale fotografia wyjątkowo mi się podoba, więc wrzucam dla potomności:

woman_gun.jpg
 
Do góry Bottom