Kobiety i broń palna

OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
guns_girls.jpg
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Kobiety w szeregach The People's Protection Units (Powszechne Jednostki Ochrony) - zbrojnej grupy Kurdów utworzonej w 2011 roku podczas wojny domowej w Syrii, walczącej z wojskami aktualnie panującego reżimu oraz bojówkami Al-Ka’idy.

Trzeba dodać, że islamista zabity przez kobietę nie idzie do nieba :)

Ukraina :)

article-ukraine-2-0503.jpg
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Miałem nie wrzucać tu funkcjonariuszy państwowych, co do których ze stuprocentową pewnością nie można powiedzieć, że są pro gun, ale robię wyjątek - holenderska pani detektyw:

tumblr_n5lx89y0Gr1rbp31do1_1280.jpg
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Rozumiem, że kaszalot nie mógłby liczyć na Twoją pobłażliwość? :)
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Kawi wrzucił, bo babka nosi kowbojki :)

Serio, najpierw myślałem, że to jakiś Teksas albo Floryda. Dopiero jak przeczytałem napis na taśmie "Politie coś tam" i sprawdziłem w google tłumaczu, co to za barbarzyński język, to doznałem lekkiego szoku ;)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Serio, najpierw myślałem, że to jakiś Teksas albo Floryda. Dopiero jak przeczytałem napis na taśmie "Politie coś tam" i sprawdziłem w google tłumaczu, co to za barbarzyński język, to doznałem lekkiego szoku ;)
nie rozumiem zdziwienia a tym bardziej zszokowania...
co ty myślisz kawi że poza texasem czy florydą lale z policji noszą swe giwery w dupie czy co?
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
co ty myślisz kawi że poza texasem czy florydą lale z policji noszą swe giwery w dupie czy co?

Chodziło mi o kowbojki. Kowbojki + giwera przy pasie raczej nie kojarzą mi się z Holandią.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
to ci powiem taką tajemnice hehe kowbojki można kupić wszędzie na świecie hehehe
 
Do góry Bottom