Kobiety i broń palna

OP
D

Deleted member 427

Guest
To ja coś dorzucę w międzyczasie.

Rachel Anne Aust, do niedawna jeszcze pracowała w Advanced Armament Corp. przy wyrobie tłumików, teraz ma własny salon tatuażu i udziela się jako modelka. Mieszka w Atlancie, Goergia, prywatnie miłośniczka broni palnej i strzelectwa. Pod brzuchem ma wytatuowane dwa rewolwery.


 

deith

Active Member
230
152
Strasznie słabe są te tatuaże.
Nie wiem czy to ma jakiś ukryty przekaz ale ta kobieta okropnie wygląda.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest


Maggie Reese, Chino, Kalifornia. Pasją do strzelectwa zaraził ją ojciec. Od tamtej pory kobieta konsekwentnie szlifuje swoje nieprzeciętne umiejętności:

 

alfacentauri

Well-Known Member
1 148
1 928
Róża Jegorowna Szanina. 54 cele wyeliminowane:


Ludmiła Pawliczenko. 309 wyeliminowanych celów:


Nina Lobkowskaja. 89 wyeliminowanych celów:
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Tej, ale to są babochłopy z armii - nie dość, że zabijały na zlecenie państwa (tutaj Sowietów), to jeszcze chuj jeden wie, jakie miały prywatnie poglądy w kwestii broni palnej. Obstawiam, że skrajnie zamordystyczne, coś jak Dziewulski i Polko.

Dlatego ja wolę Sally Hope. Jej dewiza: No Bang. No Bullet. No Fun.http://girlsguidetoguns.com/2012/04/04/pull-the-trigger-on-your-dreams/

She loves hot-pink lipstick, guns, puns, crosswords and cowboys.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
D

Deleted member 427

Guest
Po pierwsze, w tym wątku nie pojawiła się jak dotychczas ani jedna libertarianka (tzn. żadna z tych pań nigdzie nie deklarowała, że czuje się libertarianką). Po drugie, wydawało mi się oczywiste, że wrzucamy tu fotki kobiet w cywilu, które wspierają idee posiadania i noszenia broni palnej, a nie radzieckich żołnierek czy innych uzbrojonych funkcjonariuszy państwowych płci żeńskiej.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Tori Nonaka - gun freak wypisz wymaluj. Strzelać zaczęła w wieku 3 lat, teraz jest jedną z twarzy teamu Glocka. Na załączonym filmiku obala tarczę strzelecką serią z automatu:

 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Aktorka Michelle Rodriguez z bronią palną jest za pan brat. Ostatnio odwiedziła Las Vegas - miasto, w którym sklepy z bronią i strzelnice otwarte są 24h na dobę:I have a lot of experience firing weapons but I also suck at firing weapons. I'm a really bad aim; I'm much better at taking them apart and putting them back together. But yeah, I go to the range a lot myself, too just to goof off because I like to have fun. I already know my way around the grand majority of weapons so it's nothing really that new. [link]
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Warto posłuchać. Dziewczyna opowiada, jak wyleczyła się z hoplofobii. Po prostu wyjechała z Nowego Jorku i zamieszkała w Alabamie. Na miejscu okazało się, że jest jedyną osobą w całym stanie, która w życiu nie strzelała z broni palnej. Wystarczyło dosłownie kilka miechów, żeby z pozycji "broń jest zła, zabija ludzi, boję się broni" przejść na stanowisko "z bronią czuję się bezpieczniej niż bez broni, umiem już strzelać, jest super":

 
OP
D

Deleted member 427

Guest


Falia Leigh o broni palnej, nożach i survivalu z punktu widzenia kobiety. I didn't grow up around guns, and my family was never into hunting. I shot my first gun (and a lot of other guns) in the spring of 2009 (just a little over 4 years ago). That summer I bought my first gun and that fall I took a concealed carry course to get my first concealed carry permit. [Falia Reviews Blog]

 
Do góry Bottom