Kobiety i broń palna

D

Deleted member 427

Guest
Ten wątek nie jest:

- o kobietach z mieczami;
- kobietach z łukami;
- dziewczynkach z bronią;
- dzieciach z bronią;
- kobietach pracujących w państwowych służbach mundurowych, które noszą broń, bo należą do uprzywilejowanej kasty (wyjątkiem mogą być kobiety, które otwarcie popierają jak najszerszy dostęp cywilów do broni palnej - np. Karen Bartuch).

*********

Cory i Erika - małżeństwo, mieszkają w stanie Indiana, mają własną strzelnicę, prowadza zajęcia ze strzelectwa. Erika, jak sama przyznaje, jeszcze do niedawna w ogóle nie interesowała się bronią, ale jej chłopak (później mąż) dopilnował, by to się zmieniło. Ich kanał na Tubce: Range Time with Cory & Erika



Tac Tissy: Proud Armed Forces supporter, 3Gunner, mostly pistol shooter, and my mission is to bring awareness & encourage other women to get involved in the firearm community. Jej stronka na fejsie: TacTissy

tumblr_mqpzkab_Jc_E1r9khx4o1_500.jpg


Natalie Foster, redaktorka A Girl’s Guide to Guns, ostatnio także nowa twarz NRA:

 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Megan, Arizona. Męża poznała w ogólniaku. W 2011 roku podczas misji w Afganie koleś stracił nogi. Wkrótce potem oboje wzięli ślub [link]. Na co dzień Megan czynnie wspiera ideę posiadania i noszenia broni palnej. Jak sam o sobie mówi: I support the 2A. I love shooting and getting better [link]. Na załączonych obrazkach Megan z koleżanką, z mężem i sama z karabinem:

image.jpg
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 140
Jak na instruktora, to nie trzymałaby palców na spuście, chyba że zamierza rozstrzelać fotografa.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Christine, mieszkanka Missisipi, pracuje na platformie wiertniczej położonej u wybrzeży tego stanu. W czasie wolnym dużo strzela (ma małą, ale za to konkretną kolekcję broni), jara ją uniwersum Star Wars i lubi tatuaże, co widać na załączonych fotkach:

Untitled_1.jpg


http://instagram.com/christinethefett/#
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
GAZDA, ale ona serio strzela i wspiera ideę posiadania i noszenia broni palnej czy po prostu dali jej karabin i kazali zapozować? Nazwisko tej pani?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 726
Christine, mieszkanka Missisipi, pracuje na platformie wiertniczej położonej u wybrzeży tego stanu. W czasie wolnym dużo strzela (ma małą, ale za to konkretną kolekcję broni), jara ją uniwersum Star Wars

GAZDA napisał:
ethereal rose, freelansowa fotomodelka z seattle lubi se postrzelać lubi gwiezdne wojny

A ktoś tam, zdaje się Ciek, narzekał na uniwersum SW, ale okazuje się, że jak ktoś chce hoplofiliczną dziewczynę, to Gwiezdne wojny okazują się nieocenione. Lib.net powinien postarać się o miejsce na jakimś konwencie, co by wśród nerdów i nerdzianek idee promować, no a kawador może jechać w celach matrymonialnych. :)
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Kurde, ja zawsze myślałem, że te panny z Weapon Outfitters to jakieś modelki z łapanki, którym stylista wciska karabin i mówi, żeby się ładnie uśmiechały, tymczasem one są serio mega gun freakami. Lubię to!
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 113
też na początku tak myślałem hehe
nie wiadomo czy wszystkie takie sa, ale większość chyba strzela na strzelnicy firmowej west coast armory i pewnie tam szef wo który widocznie sie jara rudymi laskami z bronia (co za zbok jeden) je wyłapywał...
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Mnie interesuje, czy one prywatnie strzelają i wspierają wiadomo jaką ideę.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 113
laski co chodzą se postrzelać na strzelnice byłyby przeciw? laski które strzelają i ukazując sie na łamach magazynów o broni zajebiście promują sprawe pro gun...
tess była przedstawiana przez shelley rye na gunsup widziałem ją też w the gun bazaar i gdzieś jeszcze... a rose + broń to jest w chuj tego w necie nawet więcej niż shelley a ona jest fanatykiem broni, pisze dla magazynów o broni jest na wszystkich targach itd...
prywatnie strzelają i jak wyżej podejrzewam strzelają na tej samej strzelnicy bo są z tej samej okolicy
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Nie no spoko, tylko się upewniam. Shelley Rye, Ethereal Rose, a ta Tess ma jakieś nazwisko?
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 113
u modelek czy innych artystów to nigdy nie wiadomo jak sie naprawde nazywają...
wyżej wspomniałem że wiele ksywek ma...
shelley przedstawiała ją jako crossfox gun bazaar jako fallout girl... na stronie ethereal rose jest jako tessa...
jest jeszcze jedna modelka z wo zwana ino em... spróbuj se cokolwiek wygoglować na temat em... :/
 
Do góry Bottom