Kelthuz na celowniku prokuratury

K

KelThuz

Guest
rozprawa apelacyjna odbędzie się
3 lutego, g. 11:00, Sąd Okręgowy w Kielcach, ul. Seminaryjska 12A, sala nr XXVI

liczę na solidny zastęp libów!
 
K

KelThuz

Guest
widzę, że nadal śmieszkujecie, zamiast poważnie podejść do bezprecedensowej szansy zaprezentowania libertarianizmu szerszemu gronu
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
widzę że promujesz komucha Biedronia (nieważne w tej chwili że pedała)
Promowanie komuchów jest w naszym interesie, ale takich w wersji hard i otwarcie mówiących o swojej komunie.
Potrzebny nam najlepiej właśnie pedał, czarny oraz rabin w jednej osobie. Biedroń przynajmniej spełnia jeden warunek i wkurwia niektórych Januszy czy Andrzejów - chociaż to i tak za mało, bo jest zbyt misiowaty i za mało lewacki w skali Europy.

A do ciebie Kelt - śmieszkujesz ostatnio z libertarian i Rothbarda, więc reakcja tutejszego środowiska jest w pełni zrozumiała.
Jakby ktoś śmieszkował z twojej Ayn Rand i miał problemy to byś przyszedł na proces takiej osoby jako wsparcie?
Nie sądzę i chuj z podobnym szacunkiem do własności prywatnej.
 

dcac

New Member
15
15
widzę, że nadal śmieszkujecie, zamiast poważnie podejść do bezprecedensowej szansy zaprezentowania libertarianizmu szerszemu gronu
Ale o co ci chodzi? Poważne podejście skuteczniej promuje ideologie od śmieszkowania? Trzeba próbować różnych metod, przecież jesteś tego najlepszym przykładem.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Ja bym tam nawet się przeszedł, z czystej ciekawości chociaż.
Problem jest taki, że nie mieszkam w Kielcach ani okolicach i po prostu mi się nie chce/ nie mam czasu/nie mam hajsu na takie wojaże.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
U mnie tak samo jak u Szynki. Jakby to było gdzieś bliżej i nie w czasie, w którym mam sesję na studiach, to mimo najazdu na libów przez KelThuza, to bym tam dotarł. Należy oddzielić sprawę (dotyczącą ataku państwa na wolność słowa) od osoby, której dotyczy.
 
D

Deleted member 4683

Guest
Gdyby osią procesu była wolność wypowiedzi ( każdej ) a nie to czy piosenki były na serio czy też może stanowiły satyrę to może bym ruszył dupę
 
K

KelThuz

Guest
jesteście daremni, więc spodziewajcie się więcej "śmieszkowania z libertarian" z mojej strony, bo na nic więcej nie zasługujecie z ust legendy libertarianizmu w Polsce. proste.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Niezły trolling z tą legendą polskiego libertarianizmu.
HAno.gif
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Ta? Rothbard, Konkin, Friedman.
Mogę wymieniać dalej.

A na gruncie polskim to chyba nie warto komentować, bo nawet Sierp nie jest rozpoznawalny poza środowiskiem samych libertarian.
Ale przynajmniej słowo legenda w jego kontekście może być użyte w stosunku do środowiska libertariańskiego i anarchistycznego.
A jaki niby wpływ miał Kelthuz na to środowisko?
 
K

KelThuz

Guest
Ta? Rothbard, Konkin, Friedman.
Mogę wymieniać dalej.

A na gruncie polskim to chyba nie warto komentować, bo nawet Sierp nie jest rozpoznawalny poza środowiskiem samych libertarian.
Ale przynajmniej słowo legenda w jego kontekście może być użyte w stosunku do środowiska libertariańskiego i anarchistycznego.
no właśnie, Sierp nie jest, a ja tak, a relacji ile to osób przekonało się do wolności poprzez moje podcasty czy kawałki to jest bez liku. Ale rządu póki co tym się nie obali
 
Do góry Bottom