Kelthuz na celowniku prokuratury

Hitch

3 150
4 610
W ogóle o co Kelowi chodzi? Zawsze miał spore ego, ale takie teksty wskazują nawet nie na przerost, ale jakąś zjebaną narośl na samoocenie.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 017
2 136
@KelThuz

Co zasiałeś to zbierasz...

Np. fighter Waldek Deska nigdy nie ukorzył się przed sądem, a grozi mu więcej niż sprzątanie placów im. tow. Lenina (m.in. 50.000zł kary i rozbiórka domu na własny koszt!)... Pobrażałeś na maxa mniejszości, ale żydostwo wychwalasz - zadaj sobie pytanie dlaczego nawet Żydzi mają Ciebie w dupie?
 

Solitary Man

Człowiek raczej piwnicy
492
1 877
- Jestem artystą, wolnościowcem - tłumaczył przed sądem drugiej instancji Tomasz Cz., muzyk o pseudonimie Kelthuz. Twierdził, że jego utwory nie znieważają osób z powodu przynależności rasowej i wyznania, dlatego wnosił o uniewinnienie.

- Nie miał zamiaru obrażania kogokolwiek, ale zabieg ten miał na celu zaistnienie na rynku muzycznym - tłumaczył podczas rozprawy apelacyjnej Jarosław Kosowski, adwokat muzyka. Dlatego wnosił o uniewinnienie albo skierowanie sprawy do ponownego rozpoznania. Rozprawę śledziła grupa kilkunastu osób.

Muzyka oskarżyła Prokuratura Rejonowa Kielce-Wschód po doniesieniu jednego z internautów. W sierpniu ubiegłego roku Sąd Rejonowy w Kielcach skazał go na pół roku ograniczenia wolności, czyli 40 godzin prac społecznych tygodniowo. - Pan nienawidzi wszystkich, pan gardzi wszystkimi. Pan wyzywa, lży, znieważa - wyliczał sędzia Kamil Czyżewski. Teksty muzyka są bowiem pełne wulgaryzmów i obraźliwych sformułowań. Sąd uznał, że prace społeczne zadziałają wychowawczo. Tłumaczył, że nie ma przeszkód, by Tomasz Cz. je wykonywał, bo jest bezrobotny i zdrowy.

Adwokat: - Biegły nie był bezstronny

W apelacji podnoszono, że sąd pierwszej instancji oparł się na opinii biegłego prof. Rafała Pankowskiego, politologa i socjologa z Collegium Civitas w Warszawie. - Biegły znany jest ze ścigania autorów poglądów, które uważa za rasistowskie. Gwarancja bezstronności biegłego nie została tu uzyskana. Mogę zakładać, że gdyby biegłym był Antoni Macierewicz, opinia byłaby inna - tłumaczył mecenas Kosowski.

Prof. Pankowski pisał, że Kelthuz wyrażając się o osobach pochodzenia afrykańskiego "wykorzystuje najbardziej drastyczne rasistowskie stereotypy kojarzące mężczyzn czarnoskórych z brudem oraz wynaturzoną seksualnością". Zauważa też, że muzyk ma wizję, by rządzili najsilniejsi. "Wyraża przy tym pogardę i nienawiść wobec wyimaginowanych wrogów wraz z pochwałą przemocy wobec nich, co przywodzi na myśl poglądy wyrażane przez norweskiego ksenofoba, terrorystę Andersa Breivika" - napisał biegły.

Podczas rozprawy w Sądzie Okręgowym w Kielcach Kelthuz przeczytał oświadczenie. Tłumaczył, że "podmiot liryczny nie jest tożsamy z autorem".

Wyrok zapadnie 10 lutego.

Cały tekst: http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47...i_Macierewicz_wydalby_inna.html#ixzz3QhbqfkYc
 
OP
D

Deleted member 4683

Guest
Odroczenie publikacji wyroku o kilka dni to moim zdaniem dobry znak. Może sąd chce sobie dać czas na zastanowienie i przynajmniej automatycznie nie "przyklepie" wyroku niższej instancji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
K

KelThuz

Guest
Sam widzisz jaki z ciebie miękiszon - niby nie masz zamiaru się tłumaczyć a zaraz potem to robisz. Żeby nie było - nie mam pretensji, że w realu nie jesteś takim kozakiem jak przez internet. Chodziło o to, że nie opyla mi się jechać 200 km żeby słuchać jak przepraszasz "wszystkich którzy poczuli się urażeni". Innych dwadzieścia lat przed tobą prosto z sali rozpraw odwozili do aresztu za obrazę sądu a mi teraz szkoda już czasu na kibicowanie byle piździe. Natomiast obecnie sprawa wygląda w ten sposób, ze jeśli miałbym jednak przyjechać to tylko po to, żeby sprzedać ci przy kolegach solidnego bitchslapa. Nie za te chujowe odzywki tylko po to, żebyś nabrał dystansu do siebie.

knypie, z takich jak ty dzisiaj ostro brechtaliśmy przy piwie po rozprawie. Chuja wiesz, w dupie byłeś, gówno widziałeś, a przede wszystkim mojej mowy końcowej w stylu Roarka z Fountainhead. Znasz? wątpię. Grożenie mi bitchslapem pogrąża cię totalnie ,anonku, wypatruj białej pięści prosto w dupcię. Tyle w temacie, znasz ważną wiadomość. Zastosuj się - i to polecam każdemu kozakowi na tym forum, bo dla nas - kuców z reala - jesteście właśnie tym. Niczym.
 
OP
D

Deleted member 4683

Guest
knypie, z takich jak ty dzisiaj ostro brechtaliśmy przy piwie po rozprawie. Chuja wiesz, w dupie byłeś, gówno widziałeś, a przede wszystkim mojej mowy końcowej w stylu Roarka z Fountainhead.

Człowieku - po chuj ty mi się w ogóle tłumaczysz ? Przecież wyraźnie napisałem, że mam cie w dupie. Jeśli faktycznie na dzisiejszej rozprawie wreszcie trochę się odgiąłeś to w porządku, nie musisz dziękować ale tak czy owak wisi mi to. Zrozum pajacu, że jeśli faktycznie skończyłeś z tą pokorą to zrobiłeś to dla siebie a nie dla mnie więc nie zawracaj mi tym więcej dupy.
 
OP
A

Antynatalista

Guest
Lekko gnije z 30 letnich prawiczkow na utrzymaniu mamusi, ktorzy kloca sie kto ma kogo bardziej w dupie xD

Inb4 libertarianizm.net twoi analni przyjaciele xD xD xD
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 838
14 221
bo dla nas - kuców z reala

UXwKzwK.jpg


Drżyjcie przed "kucami z reala". To nie przelewki. Ja szanuję.
 

piezol

Jebać życie
1 113
3 779
Ostatnio planował trasę "Łódź-Wadowice-Kraków", także ćwierć polski horda zniszczy ;)
A tak to chyba tylko pociągami jeździ.
 
Do góry Bottom