Kasa od państwa

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
W zasadzie w jednym zdaniu podsumowałeś całe swoje życie... Chociaż "biorę" powinno być zastąpione, "utrzymuję się z socjalu, nic wartościowego co rynek chciałby kupić nie produkuję".
Dzieki dotacjom panstwowym ma czas pisac na Libnecie. W sumie to wszyscy przez to jestesmy beneficjentami socjalu.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Panna @GAZDA się obraziła, więc małe, metaforyczne podsumowanie:

A: wszystkie ptaki latają.
B: a struś - też lata?
A: już powiedziałem, czytaj wyżej ze zrozumieniem.
B: nie odpowiedziałeś!
A: jak kurwa nie odpowiedziałem? Napisałem wyraźnie "wszystkie ptaki latają"!
B: ale konkretnie struś: też lata?
A: kurwa ślepy jesteś? Ile razy mam ci napisać?
B: ale nie napisałeś!
A: kurwa, co za kłamca i pojeb! Przewiń se! I w ogóle - spierdalaj!

Tyle w temacie :)

nie obraziłem sie ino nie widze powodu pisania do kogoś kto po otrzymaniu odpowiedzi napisze że unikam odpowiedzi...
przekręca fakty ignoruje to co pisze...
nienawidze czegoś takiego bo kojarzy mi sie to z działaniami państwa i jego propagandą i manipulacją...
widać ze bawisz sie w partie bo skurwiłeś logike i prawde jak każdy polityk...

ja też moge podsumować:
maciuś: w jakim mieście mieszkasz?
ja: w rabce
maciuś: w jakim mieście mieszkasz?
ja: no dyć kurwa gadom że w rabce
maciuś: unikasz odpowiedzi, nie chcesz by wyszło gdzie ieszkasz
ja: no ja pierdole przecie pisałem powyzej wielokrotnie gdzie mieszkam
maciuś: wstydzisz sie przyznać w jakim miescie mieszkasz
ja: kurwa pojebało cie czy co?
maciuś: zaorałem cie bo nie umiesz dyskutować, unikasz odpowiedzi, bo jest niewygodna i wyjeżdżasz ad personam...
 
OP
OP
Rattlesnake

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
@GAZDA proponuję zostawić ten temat i rozejść się w nim pozostając przy swoich zdaniach. Chcesz się bawić w jakieś ignory to się baw, ale imo nie ma sensu brać się za łby z powodu różnicy zdań w jednym temacie.
 
OP
OP
Rattlesnake

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
nie musisz mi proponować pozostania przy swoim zdaniu bo to oczywiste, ja sie zawsze trzymam konsekwentnie swego zdania i nie mam problemu by je wygłaszać wbrew kłamstwom które tu pisałeś...

Widzisz, nawet prostego zdania nie rozumiesz. Albo rozumiesz, tylko sobie je jakoś paranoicznie przekształcasz.

Napisałem "Proponuję zostawić ten temat". Masz jakieś solidne odjeby przy czytaniu, które już mnie nużą.

Ok. Chcesz jeszcze brnąć w tę żenadę, to zrób co tam chcesz. Daj ignora, albo odszczeknij się na do widzenia.

Mi się już nie chce czytać Twoich pierdoleń i bóldupień. Bez odbioru.
 

Annihilation

Well-Known Member
170
327
W zasadzie w jednym zdaniu podsumowałeś całe swoje życie... Chociaż "biorę" powinno być zastąpione, "utrzymuję się z socjalu, nic wartościowego co rynek chciałby kupić nie produkuję".
Problem polega na tym ze branie socjalu mozesz traktowac jako odzyskiwanie jakiejs czesci hajsu ktory ci zajebali. ja socjalu nie pobieram chociaz prawdopodobnie moglbym i sie zastanawialem nad tym jakis czas, na poczatku mowilem ze nie jestem zebrakiem i nie bede w taki sposob pozyskiwal kwitow, ale z czasem stwierdzilem ze to sa moje pieniadze, i jak bym bral ten socjal. to pol biedy w koncu i tak go nie lubie, ale z drugiej strony potem media beda srac ile to ludzi by nie przezylo bez socjalu XD, same rozkminki. pozdrawiam serdecznie.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
bierz bierz, bo jak upadnie państwo to nic nie dostaniesz bo juz dawno nic nie bedzie do zabrania/odzyskania hehe
 

Annihilation

Well-Known Member
170
327
Kradziez ma to do siebie ze nie odzyskujesz rzeczy ci skradzionej.

@edit
ale raczki mozesz ujebac XD

@down
Czasami, tylko gorzej jak ruszasz cala machine biurokratyczna sprawiajac tym ze potem mowia ze sa potrzebni, to takie dokarmianie zlodzieja, urzedasy zaczynaja sie czuc potrzebni, przeciez wiekszosc z nich uwaza ze wykonuje dobra robote XD

@2edit
ogolnie rozkmin na ten temat troche mialem
 
Ostatnia edycja:

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Problem polega na tym ze branie socjalu mozesz traktowac jako odzyskiwanie jakiejs czesci hajsu ktory ci zajebali. ja socjalu nie pobieram chociaz prawdopodobnie moglbym i sie zastanawialem nad tym jakis czas, na poczatku mowilem ze nie jestem zebrakiem i nie bede w taki sposob pozyskiwal kwitow, ale z czasem stwierdzilem ze to sa moje pieniadze, i jak bym bral ten socjal. to pol biedy w koncu i tak go nie lubie, ale z drugiej strony potem media beda srac ile to ludzi by nie przezylo bez socjalu XD, same rozkminki. pozdrawiam serdecznie.
Nie twierdzę, że nie ale jak Lanc jest dumny(nie wstydzi się), że jedynym gwarantem jego egzystencji, są transfery socjalne od państwa, to trochę obciach moim zdaniem...
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Obciach nie wyjaśnia zjawiska. To po prostu klasyczna racjonalizacja (nie w sensie potocznym).
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Czasami, tylko gorzej jak ruszasz cala machine biurokratyczna sprawiajac tym ze potem mowia ze sa potrzebni, to takie dokarmianie zlodzieja, urzedasy zaczynaja sie czuc potrzebni, przeciez wiekszosc z nich uwaza ze wykonuje dobra robote XD
z tym sie zgadzam dlatego ja nie zamierzam w ten sposób brać... nie bede se zawracał dupy jakimiś podaniami po prostu biore bez pytania hehe
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Nie twierdzę, że nie ale jak Lanc jest dumny(nie wstydzi się), że jedynym gwarantem jego egzystencji, są transfery socjalne od państwa, to trochę obciach moim zdaniem...
Od czerwca tego roku, Osoba pobierająca rentę socjalną może więc dorabiać maksymalnie do kwoty 3960,20 zł. Wyższy przychód skutkuje zawieszeniem renty socjalnej wypłacanej przez ZUS.

Na dodatek państwo niszczy etos pracy.
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
, Osoba pobierająca rentę socjalną może więc dorabiać maksymalnie do kwoty 3960,20 zł. Wyższy przychód skutkuje zawieszeniem renty socjalnej wypłacanej przez ZUS.
Do rent z tytułu niezdolności do pracy i rodzinnych chyba zawsze mogli dorabiać - tylko limity się zmieniały?
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Nie tylko limity. Kiedyś za przekroczenie progu nie kasowali renty, tylko zmniejszali o połowę, dopiero przy przekroczeniu drugiego kasowali.
 
Do góry Bottom