Kapitalizm, czyli - muszę to, kurwa, mieć ...

Inn Ventur

Well-Known Member
347
518
Koniec żartów, po raz pierwszy od dawna poczułem fizyczną KONIECZNOŚĆ posiadania przedmiotu:

http://www.oakley.com/airwave
Póki co nie znam jeszcze szczegółów, ale rozmawiałem z ludźmi z Oakley Polska i mówili, że gogle będą do obejrzenia i nabycia przed świętami w butiku w Warszawie. Co ważne - cena nie jest jakaś z kosmosu (http://store.apple.com/us/product/HD777ZM/A/oakley-airwave-15-goggle), zwłaszcza, że dostajemy przecież Okleje (szkła+gogle), czyli produkt firmy odstawiającej absolutny hight-tech, jeśli chodzi o branżę optyczną. Jak raz kupiłem od nich bryle przeciwsłoneczne, to innych już w życiu nie założyłem i chyba nie założę. Tak samo z goglami. Teraz mam od nich nawet korekcyjne i też sprawdzają się doskonale.
 
Ostatnia edycja:

tomky

Well-Known Member
790
2 036
http://vdt.dw.de/index.php?v=pl&w=985&o=0&f=FlashHigh&id=1570&maca=pol-vdt-polish-3538-xml-mrss

Ludzie, przestańcie wierzyć i opłacać Kościół, to pojawią się fajne budynki na rynku nieruchomości!
W Polsce kupno starego/zabytkowego budynku to wielki kłopot, bo wszelkie prace muszą być zatwierdzone przez biurokrację i wykonane przez konserwatorów za dużą kasę. Prosta droga do bankructwa. Kolega kiedyś wynajmował mieszkanie w takim budynku i woda mu się lała przez dach a właściciela nie było stać na konserwatorów :). Oczywiście domyślcie się co grozi za remont takiego budynku na własną rękę.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Po wysłuchaniu max dwóch utworów, natychmiast zapadła decyzja o kupnie w ciemno. Gdyby ktoś mi powiedział, że kupię płytę Kata, to bym się puknął w czaszkę:
kat-acoustic-8-filmow.jpg


Jak dla mnie mus przeczytać:
Grzebalkowska_Beksinscy_500pcx.jpg


Nie mam czasu na rzetelne obcykanie ciężkiej lustrzankowej puchy i taszczenie wielkiej torby ze sobą, więc padło na tego Canona:
images


No i książka Kevina (facet idealnie wpisuje się w akap, taką mam opinię po lekturze)
kevin-richardson-tony-park-zaklinacz-lwow-cover-okladka.jpg


Kilka rzeczy już na chacie, kilka w w drodze :)
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Znam je niemal wszystkie od dechy do dechy :) Wielokrotnie oglądane. Facet to geniusz, wyjątkowy przypadek, stąd naturalna potrzeba kupna książki - jak się okazało, znakomitej.
 

telpeloth

państwosceptyk
256
291
A ja ostatnio choruję na to:
2015_lexus_rc_f_4_1024x768.jpg

Najchętniej czerwone:
Lexus-RC-Coupe-Debut-front.jpg


W środku wolnossące, antyekologiczne, pięciolitrowe V8, pasące stadko złożone z 420 koni.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Co do powyższego posta, jaki wyklikałem, to Kat jednak słaboooo. 4o zeta, trudno, ale książka o Beksach - kurwa, dobrze to mieć, trudno się oderwać!! Aparat? Git majonez.

Ale co zrobić, jeśli nęci coś takiego, a człowiek szczypie się z kabzą? :(
Patent przydatny wielce w Katolandzie, bo wciąż musisz mijać dziury w ulicy, to lepiej wiedzieć co nadciąga z tyłu. Bo kurde jeżdżę, dużo jeżdżę.

interbike_2012_069.jpg
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 852
12 246
Za stówkę to całkiem fajna zabawka, mam coś podobnego. Dostęp do stalowych kulek jest problematyczny, trzeba zamawiać przez sieć i to nie w sklepach z bronią tylko w jakiś przemysłówkach kulki do łożyska, bo kurwiszony w branżowych sklepach strasznie wysoko się cenią, bo kamieniami źle się strzela. Ogólnie wolę wiatrówkę. Taka proca potrafi stalową kulką zrobić dziurę w głowie i odjebać zawodnika, jeszcze nie sprawdzałem, ale to się czuje :) Kupiłem z myślą o dzieciakach, by wyrośli na dobrych, psychopatycznych akapistów, ale nie mają szansy tego naciągnąć.

fajne filmiki o procach :)
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Czy te ciężarki naprawdę coś dają, czy to tylko taki pic? Zwłaszcza ten na dole.

Edit: wynalazki gościa z filmiku wymiatają. #takbędziewakapie
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Ciek, wymyśliłem, że na początek nie będę używał stalowych kulek - oszczędność. Można użyć glinki i lepić kulki albo jakichś materiałów termoutwardzalnych podobnych do staroświeckiej modeliny. Tak, żeby celność poćwiczyć, choć wiadomo, że lot stalowej kulki będzie inny.

ps: Co do siły strzału z dobrej procy, to myślę, że może spowodować pęknięcie kości, nawet długich.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 152
Ciek, wymyśliłem, że na początek nie będę używał stalowych kulek - oszczędność. Można użyć glinki i lepić kulki albo jakichś materiałów termoutwardzalnych podobnych do staroświeckiej modeliny. Tak, żeby celność poćwiczyć, choć wiadomo, że lot stalowej kulki będzie inny.
Złomowisko lub warsztat samochodowy, dobry młotek do rozbijania łożysk i masz metalowe kulki za darmo lub za drobna opłata.
 

Hitch

3 220
4 872
E, jak się ręce trzyma w górze to krew szybko odpływa z nich i drętwieją. Dlatego nie lubię długo grać na smartfonie, kiedy leżę :p
 
Do góry Bottom