Kapitalizm, czyli - muszę to, kurwa, mieć ...

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
A ja bym sobie chętnie kupił kawior, po 11 zł/100g. Niezbyt drogo, ale podobno to danie, dla "burżujów".

ShotType1_135x135.jpg
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
A ja lubię, nawet ten niejadalny. Dobry z tanim winem musującym. W sensie zagrychy, rzecz jasna.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Tych naprawdę drogich nigdy nie jadłem, więc się nie wypowiem, może z wódką rzeczywiście tak zajebiście smakuje. Ogólnie jest to chyba jeden z najbardziej przereklamowanych przysmaków świata, jego wyjątkowość bazuje głównie na tym, że jest rzadki i drogi, idealne dla burżujów, którzy chcą się odróżnić od plebsu, Cokeman by go zakazał ku chwale biedyzmu i dziadostwa :) .

Nie mylić z soloną rybią ikrą sprzedawaną w słoiczkach, taki za 11 zł/100g to jest "kawior" ;) , ale zgadzam się z tosią, jako zagrycha daje radę.
 
OP
OP
Trigger Happy

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
ja osobiście kawioru nie lubię, chociaż muszę i tak spróbować kiedyś jako zagrychy do wódki

ja osobiście nie polecam do wódy ;) bywa różnie..
w większości to co jest w marketach to "kawior z alg" jest tak samo jadalny jak kiełbasa marki "real".

ten jest niezły (kg ponad 600 zł) -
5.png


a nie chwaląc się mam w lodówce zajebisty słój prywatnego importu z Kraju Rad, czeka na sylwestra, z jajeczkiem i na blinku, mniam :D
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Dajcie minimooga, pałającego chłodem syntetyki,
nostalgią rzewną łkający melotron dajcie mi,
A przychylność klawiszy zapewnię już sam!
Pękaj chmuro, abym ogniste hammondy miał.

Myśl moja już nie spocznie w boju,
Nie uśnie akord w ucisku rąk,
Póki nie stanie koncept album
W Anglii zielonej, kraju łąk.

Fakja, jest moc!
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Raz jak byłem w filharmonii przed występem, pomacałem sobie harfę i nawet wydałem z niej dźwięk pizdur ;) Nie umiem na takim czymś grać, ale chciałbym mieć harfę jedynie dla miecia. Wydaje fajne dźwięki i dobrze się prezentuje.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 852
12 246
Z serii "co rok proszę o to św. Mikołaja"

pluszowy Cthulhu
Zajebisty. Moje chłopaki oglądały Władcę Pierścieni i teraz młodszy piszczy żebym mu kupił

830395026718_p0_v1_s260x420.JPG


pluszowego Smeagola :) Myślę, że chce tego z czystej złośliwości, bo starszy się Smeagola boi, co też po części obala tezę, że ludzie są z natury dobrzy i dopiero kapitalizm ich wypacza ;)
 
Do góry Bottom