1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Kapitalizm, czyli - muszę to, kurwa, mieć ...

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Trigger Happy, 13 Sierpień 2011.

1. Trigger Happy

Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

Polubienia:
    729
  2. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 445
    Super, gość powsadzał lampki na koło, a potem bohatersko zwalcza efekt ich obracania się. Logika tego coś mi to przypomina ;)

3. whirlinurd

whirlinurd Member

Polubienia:
    16
  4. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    15 424
    Ja nie jestem jakoś specjalnie wielce chciwy i zły, ale od czasu do czasu też czegoś chcę.

Ostatnio tego:
    http://www.jethrotull.com/discography/a ... index.html

I najprawdopodobniej wydam kasę właśnie na to, a nie na głodne dzieci w Afryce. Dziękuję za uwagę.

5. Piter1489

Piter1489 libnetoholik

Polubienia:
    1 763
    Remix 5.1 robił Steven Wilson (przy okazji polecam jego nową płytę), świetnie mu wyszły remixy płyt King Crimson. Może się zainteresuję, chociaż mam teraz ważniejsze wydatki :( .

6. Szynka

Szynka Złota szynka wolnego rynku.

Polubienia:
    1 847
  7. Trigger Happy

Polubienia:
    729
  8. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    15 424
    W nawiązaniu do tego... Steven Wilson wziął się za kolejny remix. Tym razem jednego z moich najukochańszych albumów.

Naprawdę muszę to, kurwa, mieć.

http://www.thickasabrickdeluxe.com/

9. Inn Ventur

Inn Ventur Well-Known Member

Polubienia:
    408
    Jako że zegareczkami się interesuję, to właśnie takie cudo mam na oku:

Całe dnie gapiłbym się na tą wirującą turbinę drugiego rotoru...

10. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 036
    No cóż, ja też się zegarkami interesuję, ale raczej nie takimi $5000, bo nigdy ich mieć nie będę. Zdecydowanie obracam się wśród zegarków dla biedoty, czyli generalnie do $1000.

11. Inn Ventur

Inn Ventur Well-Known Member

Polubienia:
    408
    Za 1000$ można spokojnie kupić piękny zegarek z niezłym mechanizmem. Sam też staram się trzymać takiego pułapu, a na tego Perreleta to pewnie przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać. <;

Zresztą, patrząc na Twoją kolekcję, to w ogóle ciężko mówić o zegarkach dla biedoty: Seamaster, Breitling, kilka Tagów... Bieda aż piszczy. :)

12. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 793
    a ja mam zegarek za 18 zeta i pokazuje mi czas od kilku lat... i ino se pasek inny zrobiłem ze skóry za jakieś 20 zeta hehe

13. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 036
    W kręgach miłośników zegarków to $1000 wyznacza próg biedy. TAG dość często się mieści w tym zakresie, z Omegą czy Breitlingiem gorzej, ale to wciąż dużo poniżej $5K.

Gazdo, nie trudno kupić tani zegarek w kiosku przecież, to żaden wyczyn - miałem trochę takich.

14. Trigger Happy

Polubienia:
    729
    wah lubi to.
  15. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 793
    no ja wiem, przez co z pewnością bym nie wydał 1000 za zegarek... za 1000 to ja sobie auta kupowałem hehe

16. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 035
    Wow, czy prog-rock to muzyka libertarian? Crimsoni - mój ulubiony zespół. Wychowywałem się na starym Genesis, Jethro Tull, Yesach, Emersonach, Crimsonach właśnie, Caravan itd.

17. Piter1489

Piter1489 libnetoholik

Polubienia:
    1 763
    Nie wiem, może ;) , dużo ludzi też tu lubi thrash metal, hardcore punk albo jakieś pogańskie żelazne pieśni, raczej nie ma typowej muzyki libertarian. Wiem, że prog rocka to tu lubimy ja, Fat i jak widać Ty... no i Cokeman ale on to nie wiadomo kim właściwie jest ;) .

18. Nene

Nene Koteu

Polubienia:
    1 524
  19. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 287

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.