Kapitalizm, czyli - muszę to, kurwa, mieć ...

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 152
No nie jest to terenówka zwykły SUV, ale oglądałem porównania z ML i BMW w tej samej klasie i wypadał tak samo a nawet lepiej, niestety Amerykański Jeep to juz przeszłość Włosi go wykupili i zaczynaja robić samochód jak wszystkie, dlatego zostaje narazie przy moim 18 letnim Cherokee.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Lodówka
10153682_10202935695467475_940995427_n.jpg
 

Sputnik

Szalony naukowiec
482
2 170
Na alegro można tanio koszulki wyhaczyć, chętnie bym sobie zszył złoto czarną.
Myślicie że linia przebiegająca w tym miejscu była by ok czy inaczej poprowadzić?
lib.bmp
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Przed akapem warto byłoby sobie sprawić taki hełm kevlarowy.

Embedded media from this media site is no longer available

Z drugiej strony, pewnie naukowce wymyślą jakąś specjalną broń antykevlarową i lepiej będzie chodzić w czapce-uszatce... :(
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Firma Moog skonstruowała idealną replikę legendarnego syntezatora Keitha Emersona.

Tak naprawdę Emerson odkupił sprzęt od Boba Mooga po targach muzycznych. Sprzęt był pierwszym prototypem syntezatora, który nadawałby się do zastosowań scenicznych. Wcześniejsze wersje wymagały tak mrówczej pracy przy zmianach ustawień, że nadawały się jedynie do nagrań i były używane prawie wyłącznie przez awangardowych kompozytorów muzyki współczesnej.

EMMS_ANGLE.jpg


Egzemplarzy dostępnych jest tylko kilka, każdy ręcznie wykonany od A do Z, więc trzeba się spieszyć. Jedyne 150 tys $ i trochę miejsca w pokoju...
 
A

Artur Nowak

Guest
Można się pobawić wirtualnym modularnym (ja sobie to jednak daruje, nie widzę w tym nic fajnego - archaizm):

bazille_091.jpg
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Przyzwoity tv led tylko i wyłącznie do oglądania filmów (monitory wielkoekranowe są za drogie). Przekątna 52'' (nie mniej), a teraz najważniejsze: żadnego internetu, SMART-gówna, bajerów tworzących kompa z tv. Chodzi o bardzo dobry obraz, niekoniecznie powalający dźwięk, ekran może błyszczeć, mat niekoniecznie. Polecacie coś fajnego? Tylko nie żadne cuda od Niemców z Loewe, bo to nie na moją kieszeń. Nawet nie zaglądam na ich stronę, by nie dostać bzika. Chodzi o ceny w przedziale od 2500-3000zł.
 
A

Artur Nowak

Guest
Przyzwoity tv led tylko i wyłącznie do oglądania filmów (monitory wielkoekranowe są za drogie). Przekątna 52'' (nie mniej), a teraz najważniejsze: żadnego internetu, SMART-gówna, bajerów tworzących kompa z tv. Chodzi o bardzo dobry obraz, niekoniecznie powalający dźwięk, ekran może błyszczeć, mat niekoniecznie. Polecacie coś fajnego? Tylko nie żadne cuda od Niemców z Loewe, bo to nie na moją kieszeń. Nawet nie zaglądam na ich stronę, by nie dostać bzika. Chodzi o ceny w przedziale od 2500-3000zł.

Ale coś z biodegradowalnych materiałów i poddanych wcześniej recyklingowi ?
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Po wysłuchaniu max dwóch utworów, natychmiast zapadła decyzja o kupnie w ciemno. Gdyby ktoś mi powiedział, że kupię płytę Kata, to bym się puknął w czaszkę:
kat-acoustic-8-filmow.jpg
http://catshare.net/WXDgbgrIUiXLsckg/The.Atticus.Institute.2015.PL.SUBBED.WEB-DL.XViD-MORS.avi

Jak dla mnie mus przeczytać:
Grzebalkowska_Beksinscy_500pcx.jpg


Nie mam czasu na rzetelne obcykanie ciężkiej lustrzankowej puchy i taszczenie wielkiej torby ze sobą, więc padło na tego Canona:
images


No i książka Kevina (facet idealnie wpisuje się w akap, taką mam opinię po lekturze)
kevin-richardson-tony-park-zaklinacz-lwow-cover-okladka.jpg


Kilka rzeczy już na chacie, kilka w w drodze :)

Co takiego widzisz w książce o beksińskich, młody zdaje sie nie za bardzo kochał życie więc szybko je zakończył. Kilka prac ojca widziałem w internecie, na okładki płyt nergala się nadają. To napisała babka z wyborczej? Książka polecała mi siostra a toco poleca mi siostra jest dlamnie niestrawne. Dlatego pytam.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
No, ale co chcesz, żebym powiedział o tej książce? Że jest znakomicie napisana i akurat o ludziach, których cenię? A co mnie obchodzi skąd wywodzi się autor, kiedy sprawił się kapitalnie? Kupiłem, przeczytałem i uznałem ostatecznie, że jest zajebista, a nienawidzę biografii itp. Zresztą, po niej poczułem jakąś zwykłą sympatię do Zdzisława, którego do tej pory miałem za swoistego cyborga i perfekcyjnego malarza-detalistę. Nie wiedziałem też, że jego syn miewał AŻ takie jazdy.

Rzecz, ogólnie biorąc, opisuje zjawisko stopniowego, wyjątkowo tragicznego zaniku rodziny Beksińskich i samo to już wygląda jak chichot losu i zachęca do lektury.

ps: Sądząc, z tego co piszesz powyżej, może lepiej daruj se, bo stracisz cenny czas.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Biografia jest strawna lub więcej interesująca jeśli w jakimś stopniu identyfikujemy się z podmiotem opisywanym lub fascynujemy jego twórczością. Przykładowo z zainteresowaniem przeczytałem książkę o romku wilhelmin bo uwielbiam jego grę a autobiografię reinholda messnera bo lubię łazić po górach.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Amanda Billyrock (Amanda Johnson)



"Thank you market" - to fajne hasło.

Ostatnio są pognębili i zamknęli w areszcie:



Trzeba przyznać, że jest urocza.
Thank you, market. Nabyłem i podłączyłem Xonara Essence STX II do kompa i jest mi teraz pod względem akustycznym bardzo dobrze. A gdy wieczorem podłączę słuchawki, będzie mi jeszcze lepiej. :)

Proszę nie przeszkadzać.
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
Do góry Bottom