Islamizacja Europy

WnusioPinoczeta

Dawniej "Arturek"
665
1 499
http://speisa.com/modules/articles/...en-at-different-locations-within-an-hour.html

During Saturday night, a woman was subjected to an assault rape in Strängnäs.

When she escaped the rape, she was raped again by other men outside an asylum accommodation - all within an hour.

According to the local newspaper Eskilstuna-Kuriren, which refer to "informed sources", the woman was raped outdoors twice. When she fled after the first rape she was assaulted once again by "other men", according to the newspaper.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Znalazłem "newsa" sprzed niecałego roku.
wsi24 - 10 tysięcy osób na ulicach Drezna. Protestowali przeciwko "islamizacji Zachodu" (PEGIDA)
Ok. 10 tys. osób protestowało w poniedziałek na ulicach Drezna w Saksonii przeciwko napływowi do Niemiec wyznawców islamu. Demonstrację zorganizował po raz ósmy prawicowo-populistyczny sojusz "Patriotyczni Europejczycy przeciwko islamizacji Zachodu"
kontrdemonstracja:
W tym samym czasie ok. 9 tys. osób uczestniczyło w zorganizowanym przez Kościoły chrześcijańskie i związki wyznaniowe kontrmarszu pod hasłem "Drezno dla wszystkich". W tej demonstracji wzięło udział kilku ministrów saksońskiego rządu oraz przedstawiciele gminy żydowskiej.
i w tym samym czasie w Niemczech Zachodnich:
Antyislamski wiec odbył się wieczorem także w Duesseldorfie na zachodzie Niemiec. Zamiast zgłoszonych 2 tys. osób pojawiło się tylko 400 osób.

i tydzień potem:
Gazownia - Marsz "nazistów w drogich garniturach" przeciwko islamizacji Niemiec przyciągnął tysiące osób
15 tys. osób uczestniczyło w poniedziałek w Dreźnie w cotygodniowej demonstracji przeciwko rzekomej groźbie islamizacji Zachodu przez uchodźców z krajów arabskich.
skandowano antykomunistyczne hasła...
Maszerujący skandowali także: "My jesteśmy narodem" - nawiązując do wolnościowego hasła używanego przez demonstrantów z jesieni 1989 roku podczas wieców przeciwko komunistycznym władzom NRD...

Moje wnioski są takie, że Niemcy wcześniej zdawały sobie sprawę z zagrożenia. Na zachodzie nikomu się nie chce protestować, ale na wschodzie, w dawnym DDR-ówku są chętni do stawiania oporu. Owszem kapłani nowego porządku są lepiej zorganizowani niż tu, ale to nie ma większego znaczenia.
Najprawdopodobniej będziemy mieć rozpad Niemiec.

Obcinać im narzędzia gwałtu, po czym wsadzać do pyska. Jak lokalna społeczność będzie ich chronić, to wszystkich pod ścianę i trach. Z bydłem ludzkim inaczej się nie da. U nich z gwałcicielami też się nikt nie pierdoli, przy okazji obrywa się gwałconym.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Korwin powinien propsować, w końcu wg niego dzieci są własnością rodziców.
 
Ostatnia edycja:

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Kurdowie napierdalający się ze szwedzką policją


Kurdowie to podobno libertarianie, może chcieli zorganizować dzień sznura?? :)

Wychodzi na to że Kurdowie napierdalali się z Turkami i wkroczyła policja. Sytuacja analogiczna do ustawek kibolskich. Chcą się napierdalać? Let them do it.
 

MartinX

Well-Known Member
345
1 184
Kurdowie z partii PKK to komuchy pierwszej wody, poza tym jak kiedyś rozmawiałem z dwiema Turczynkami, to za wujkiem Stalinem skoczyłyby w ogień. "To taki dobry człowiek" próba wytłumaczenia im tego, że są w błędzie spełzła na niczym. Artykuły z Wikipedii zdjęcia z gułagów itp itd ... nic do nich nie trafiało.
 
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Byłem na wakacjach w berlinie, ile tam tych brudasów się pałęta.
no bo blisko do granicy...
Ale jak ich wypłoszyć stamtąd, skoro niemcy tak bardzo kochają, rozdawać im swoje pieniądze?
oj burak zazdrości że na niego nie starczy...
Wyjedź do Syrii jak chcesz zostać zciapakowany, nauczą cię tam zabaw z bombami, kałachami i z kozami.
o typowy komunista co gada innym co i jak i gdzie mają robić...
 
Do góry Bottom