1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Islamizacja Europy

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez kawador, 12 Grudzień 2012.

 1. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 265
  Polubienia:
  19 799
  Temat ten wywołuje skrajne emocje w niektórych kręgach, więc chciałbym spytać - na jakim etapie jesteśmy? Prosiłbym o dane, które można zweryfikować - na początek przydałyby się jakieś wiarygodne pomiary wskaźników dzietności, czyli tego, ile dzieci przypada na kobietę w wieku rozrodczym w danym społeczeństwie - dla państw islamskich, dla islamskich imigrantów w Europie, wreszcie - dla białych kobiet europejskiego pochodzenia. Warto wziąć poprawkę na to, że spory odsetek ludności pochodzenia okołoarabskiego [muzłumanie] w takich krajach jak Francja czy Niemcy posiada już obywatelstwo, więc w badaniach nie wyodrębnia się ich jako osobnej grupy.
   
 2. Norden

  Norden Well-Known Member

  Posty:
  718
  Polubienia:
  833
  Dokładnych statystyk nie ma - np. we Francji nieprowadzone są statystyki dotyczące wyznań nowo narodzonych. Nie prowadzą też statystyk dotyczących wyznań w więzieniach - kiedyś jakiś dziennikarz podjął się oszacowania tej liczby na podstawie zamawianych posiłków do więzień (brak wieprzowiny) - wyszło mu ponad 70% (muslimów).
  Mahomet to najczęściej nadawane imię w Belgii.


  UE w 2050 będzie w 20 % muzułmańska

  W 2050 r. co piąty członek Unii Europejskiej będzie muzułmaninem – informuje The Daily Telegraph. Brytyjski dziennik zgromadził wyniki badań przeprowadzonych przez różne ośrodki na świecie, m.in. przez amerykańską armię, która obawia się o los swego najwierniejszego sojusznika. Londyńska gazeta przypomina, że w Europie nakładają się na siebie dwa procesy. Z jednej strony kryzys demograficzny, a z drugiej – galopująca migracja. W ciągu ostatnich dziesięciu lat liczba migrantów przybywających co roku na Stary Kontynent co najmniej się potroiła, od pół miliona pod koniec lat 90. ub. wieku do 1,6 mln czy nawet 2 mln obecnie.

  Muzułmanie nie są jedyną wielką grupą migrantów, ale ich obecność może mieć największy wpływ na życie społeczne poszczególnych krajów – zauważa The Daily Telegraph. Dokładne określenie liczby mahometan w Europie jest dość trudne, również dlatego, że niektóre państwa nie pytają swych obywateli czy migrantów o wyznanie. Tym niemniej szacuje się, że muzułmanie stanowią dziś 25 proc. mieszkańców Marsylii i Rotterdamu, 15 proc. Brukseli i Birmingham, 10 proc. Londynu, Paryża i Kopenhagi. W tych też miastach ich rozwój będzie prawdopodobnie najbardziej dynamiczny. W stolicy Unii Europejskiej już dziś imiona islamskie należą do najczęściej nadawanych noworodkom. Przypuszcza się, że w r. 2050 Birmingham będzie miastem w większości muzułmańskim, natomiast w Austrii większość dzieci do 15. roku życia będą stanowili mahometanie.

  W całej Europie liczba muzułmanów podwoiła się w ciągu ostatnich 30 lat i o tyle samo wzrośnie w ciągu następnych sześciu lat. W 2050 r. będzie ich co najmniej 20 proc. Jednakże w krajach takich jak Hiszpania, Wielka Brytania czy Holandia będzie ich dużo więcej. Choć rozwój społeczności muzułmańskiej ma kolosalny wpływ na wizerunek Europy, stanowi on temat tabu wśród europejskich polityków – stwierdza The Daily Telegraph.

  Te 20% to głównie zachód - Francja, Wlk. Brytania, kraje Beneluksu. Do 2030 roku spokojnie można się spodziewać, że największe miasta Europy zach. staną się w większości muzułmańskie. W Marsylii to już blisko 40%.
   
  Finis lubi to.
 3. Voy

  Voy Active Member

  Posty:
  386
  Polubienia:
  236
 4. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 265
  Polubienia:
  19 799
  To jest generalnie problem Europy (tzn. dla jednych problem, dla innych ulga) - brak jakichkolwiek odniesień w statystykach do rasy czy pochodzenia etnicznego. Bierzesz np. wykresy pokazujące, jak rosła liczba gwałtów w Szwecji i Norwegii na przestrzeni ostatnich, dajmy na to, 20 lat i jedyne, co ci pozostaje, to zgadywać, bo żadnych informacji u tamtejszych rządów nie wybłagasz:


  [​IMG]
  [​IMG]

  Jak wiadomo, statystyki przestępczości dotyczą tylko raportowanych przestępstw. Dlatego państwa, w których obywatele ufają służbom bezpieczeństwa i wierzą w ich skuteczność, mają zawyżone wskaźniki (większy odsetek przestępstw się raportuje). I teraz tak: jeżeli prawdą jest to, co piszą w "Swedish National Council for Crime Prevention" [link] - że w Szwecji raptem 22% ofiar zgłasza się na policję - to spokojnie można założyć, że rzeczywista liczba przestępstw popełnianych na terenie tego kraju jest znacznie większa.
   
 5. decha_131

  decha_131 Active Member

  Posty:
  380
  Polubienia:
  79
  http://www.euroislam.pl/index.php/2012/11/muzulmanska-wiekszosc-przeciwko-wolnosci-slowa/

  Ja nawet wolę tą islamską Europę od zarazy brukselsko-lewackiej. Niektóre islamskie kraje są bardzo wolnorynkowe, więc czemu nie? I wyznają zasady - jesteś muslimem i pijesz alkohol? Kara śmierci! Ale jak jesteś chrześcijaninem, to już możesz pić. Tak wiem, że jest w niektórych państwach Półwyspu Arabskiego czy Pakistanie. A szariat to czasem przybiera formę prywatnego sądu.
   
 6. crack

  crack Active Member

  Posty:
  781
  Polubienia:
  103
  Na youtube masz sporo danych na ten temat. Wynika z nich, że biała kobieta ma średnio 1-1.5 dziecka, natomiast muzułmańska jesli dobrze pamietam coś koło 6.

  Ja jako libertarianin nie mogę być przeciwko imigracji jeśli chcę być w zgodzie z ideą (w obecnym socjalnym systemie mogę). Jednak można ich nie wpuszczać na prywatny teren, nic im nie sprzedawać ani nic od nich nie kupować, w ten sposób libertariańskie społeczeństwo może się obronić przed najazdem tej szarańczy, tylko, że postępować tak musiałaby większość społeczeństwa, chociaż z drugiej strony na wolnym rynku wielu by się nie pchało. Oni chcą wprowadzić w Europie swoje chore prawo - szariat. Może to zabrzmi rasistowsko ale miałem jakichś ciapatych na uczelni jak studiowałem, (nie wiem czy to pakistany czy jacyś inni, zapewne w ramach wymiany kultur) zawsze siedzieli na kompach i oni tak charakterystycznie śmierdzą, podobnie jak cyganie, nie to, że się nie myją, poprostu mają taki specyficzny zapach, zresztą już na sam ich widok chce mi się rzygać.
   
 7. Nene

  Nene Koteu

  Posty:
  1 095
  Polubienia:
  1 566
  Myślę, że jednak najłatwiej się przed nimi bronić nie dając im żadnego socjalu... większość z nich wybierze kraj, z którego będzie mogła ciągnąć, a Ci pracujący nie będą podpadać społeczeństwu, w którym zyją
   
 8. Antoni Wiech

  Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

  Posty:
  3 626
  Polubienia:
  4 810
  Tak właśnie sobie pomyślałem, że biali ich tu sprowadzą za swoje własne pieniądze konsumując kebaby... Sam święty nie jestem. Co ciekawe będac w UK grubo ponad rok i żywiąc się tylko w fastfoodach (a jest ich tam od zajebania) nie widziałem ani jednego prowadzonego przez białych. Dodam też, że mieszkałem w dzielnicach muzułmańskich i to były jedyne miejsca z takim nagromadzeniem handlu. Na przestrzeni 400 metrów było co najmniej 5 knajp z żarciem (dwie czynne do póżnych godzin nocnych, jesli nie 24h) fryzjer, 3 sklepy spożywcze, 3 sklepy z ciuchami, optyk. I pewnie jeszcze jakaś branża o której zapomniałem. Zioło też dowozili ciapaci.
  Chodziliśmy tam nocami i nikt w zęby nie dostał. W ogóle patrząc na takich zwykłych handlarzy oni sprawiają wrażenie że tylko im o ten handel chodzi. I są tam od rana do nocy. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Pytanie jaki procent z tego to radykałowie.
   
  Rebel lubi to.
 9. crack

  crack Active Member

  Posty:
  781
  Polubienia:
  103
  to pewnie byli ci, na codzień spokojni sprzedawcy kebabów, a w wolnych chwilach po pracy ekstremiści :p
   
 10. Antoni Wiech

  Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

  Posty:
  3 626
  Polubienia:
  4 810
  Hehe, możliwe. Pokazywałem dokładnie ten film jednemu z muslimów i przyznał, że reakcja tych gości z filmów była przesadzona. Ale, żebym zrozumiał, że oni poczuli się urażeni. Oczywiście nie miał za wiele do powiedzenia, kiedy mu powiedziałem, że ludzi można obrażać i na tym polega wolność. Inna sprawa, że on był hindusem urodzonym już w UK, chrześcijaninem co przeszedł na islam, więc był dość już "zaangielszczony". Swoją droga próbowałem mnie nieudolnie konwertować na islam. Biedak wpadł też na kumpla blackmetalowca i kiedy na argument "czy chcesz pójść do piekła" usłyszął, że "tak" i że "dobrze być jest złym" to psycha mu siadła. Mieliśmy z tego w chuj polewkę później :D Jaja tez sobie robiliśmy mówiąc do niego w pracy "allahu akbar! death to americans!" :D

  Koleś też mi przekonywał do islamu pokazując np. ten filmik:  Myślałem, że jebnę :D
   
  xawas i Lancaster lubią to.
 11. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 265
  Polubienia:
  19 799
  Tak sobie patrzę na słupki przyrostu populacji w Iranie w ostatnich latach - oni mają ponoć jedne z najniższych wskaźników dzietności spośród wszystkich krajów muzułmańskich, a i tak całkowita liczba ludności zwiększyła się tam 0 10 milionów w latach 2000-2010!
  [​IMG]
  Jeśli to jest najmniejszy przyrost ludności u muzułmanów, to jak do cholery wyglądają inne kraje?!
   
 12. Antoni Wiech

  Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

  Posty:
  3 626
  Polubienia:
  4 810
  Z nimi to tak wygląda jakby traktowali rozmnażanie jako jakiś ultra priorytet i mocno się tego trzymają. Znów moje doświadczenia, ale ciapate laski w UK były naprawdę zajebiste. Jednak spotkać jakąś idącą samotnie to był wyczyn. Ewentualnie można było spotkać jakaś kobiecinę z wózkiem i obok z dziećmi. Dostać się więc do nich i je skorumpować na zachodnią modłę to jest trudna sprawa. Mi udało się spotkać hinduskę, która była sama i najebana w pubie, ale ona ostro zaznaczała, że nie jest muzułmanką. Poza tym była średnia :D Widziałem też jakąś w klubie, ale ona wyglądała na już zaangielszczoną, w sposobie ubierania się itd. Jednak, w porównaniu do białych dziewczyn to wyglada to jakby były otoczone jakimś niewidzialnym pierścieniem prawie nie do sforsowania.
   
 13. Gie

  Gie Libnetarianin

  Posty:
  220
  Polubienia:
  413
  Dla odmiany bardziej optymistyczna analiza z jakiegoś bloga:
  http://interia360.pl/artykul/islamska-szarancza-zaleje-europe,49891

  Co ciekawe autor pisze, że jest sympatykiem islamu i anarchokapitalistą.
   
  MvL i kawador lubią to.
 14. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 265
  Polubienia:
  19 799
  Fajny art, ale mam pytania.

  "Dzietność pozostałych" - czyli kogo dokładnie? Ahmed, który urodził się we Francji i ma francuskie obywatelstwo, to nadal "imigrant" czy już Francuz? Muzułmanie we Francji często są już drugim pokoleniem na emigracji. Dlatego się zastanawiam, czy te "nierobiące wielkiego wrażenia" różnice między "muzułmanami" a "pozostałymi" nie są przypadkiem zasługą imigrantów, co z kolei i tak nie zostanie udowodnione, bo po otrzymaniu obywatelstwa pytanie o pochodzenie nie może się pojawić.
   
 15. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 130
  Polubienia:
  20 362
  Ma ktoś wejścia w jakimś polskim zoo? Może dałoby się wytresować jakiegoś dużego kocura, by mówił: Pieeee-ron albo Swaaaa-rog. ;)
   
  Antoni Wiech lubi to.
 16. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 265
  Polubienia:
  19 799
  Przeczytałem ten tekst raz jeszcze, w całości - bardzo dobra robota, poparta źródłami. Właśnie po to założyłem ten wątek - bo czułem pod skóra, że przekłamania związane ze współczynnikiem dzietności wśród muzułmanów są dość spore, a szerzenie propagandy o islamskich imigrantach biorących Mateczkę Europę w posiadanie świetnie spełnia polityczne interesy niektórych radykalnych środowisk.


  Równie ciekawa co pierwsza strona tego tekstu (ta z tabelami dzietności) jest strona druga zawierająca ogólne obserwacje:
  • W żadnym kraju na świecie liczba konwersji na islam nie jest większa niż liczba konwersji z islamu. Wszędzie liczby te są równe, a wyjątkiem jest tylko Uganda, gdzie więcej muzułmanów nawraca się na chrześcijaństwo niż chrześcijan na islam.
  • Miejsca, w które udają się polscy emigranci, to te same miejsca, do których udają się emigranci z innych części świata, a zawody, które wykonują polscy emigranci, to zawody typowe dla emigrantów z całego świata. To że po ulicach dzielnicy dużego zachodnioeuropejskiego miasta, w której wynajęliśmy mieszkanie, często chodzą kolorowi, nie oznacza ani, że tak samo powszechnie pojawiają się oni na wiejskich drogach czy na ulicach mniejszych mieścin tego kraju, ani że tak samo powszechnie zamieszkują oni inne dzielnice tego miasta. A to, że pracujemy z licznymi imigrantami, nie znaczy, że z tak wieloma z nich pracuje przeciętny mieszkaniec Europy Zachodniej.
  • Innym ważnym powodem, dla którego kolorowi są zbyt widoczni na ulicach zachodnioeuropejskich miast jest struktura wiekowa tej ubogiej grupy ludzi. O ile tylko 76,2 proc. europejskich giaurów posiada mniej niż 59 lat, to już mniej niż 59 lat posiada aż 90 proc. europejskich muzułmanów.
  • Mijając kilkanaście procent kolorowych Brytyjczyków, w miejscach przez nas odwiedzanych zagęszczone pod wpływem wymienionych wyżej czynników do kilkudziesięciu procent, można odnieść wrażenie, jakby społeczność muzułmańska miała w ciągu następnych dziesięcioleci zdobyć w Wielkiej Brytanii większość. Widziałem to na własne oczy, studiując w Danii, pracując w Anglii, Niemczech i Danii, a także podróżując po Francji, Belgii, Holandii, Szwecji, Włoszech i Austrii. Jest to jednak tylko złudzenie. Złudzenie potęgowane w dodatku tym, że zwracając uwagę na to, jak liczni są mijani przez nas kolorowi, lekceważymy to, jak o wiele liczniejsi są mijani przez nas biali.
   
  Filip lubi to.
 17. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 265
  Polubienia:
  19 799
  Chciałbym jeszcze zauważyć, że podlinkowany art słowem nie wspomina o przestepczości. Nie chcę być złośliwy, więc tłumaczę to faktem, że po prostu nie ma oficjalnych danych na ten temat z uwzględnieniem rasy/pochodzenia etnicznego przestępców.
   
 18. Trigger Happy

  Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

  Posty:
  2 948
  Polubienia:
  810
  Artykuł o islamizacji Rosji - http://politykawschodnia.pl/index.php/2013/01/04/wierzbicki-islamizacja-rosji/

  Od siebie dodam, że 50 % poborowych do Sił Zbrojnych WNP to muzułmanie.

  http://konflikty.wp.pl/kat,1020231,...ja-rosyjska-armie,wid,13314341,wiadomosc.html

  [​IMG]
   
 19. woolybully

  woolybully Active Member

  Posty:
  162
  Polubienia:
  208

  Nawiasem mówiąc- nieźle sparodiowane w South Parku:)

  A co do tego lwa- on lizał sobie jaja przed tym wyznaniem wiary, czy tylko mi się wydawało?
   

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.