Islamizacja Europy

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
Wiecie co, ja tam myśle że tzw. Europa jest nie do uratowania przed rządami muslimów. Jej społeczeństwa są tak głupie/zlewaczałe, że bez mydła dają dupy tym łajdakom i skurwionym politykom, którzy ich wpuszczają. Właśnie wyczytałem sondaż z którego wynika że aż 25% Francuzików chce w wyborach prezydenckich za dwa lata zagłosować na Sarkozy'ego, tego jebanego skurwiela, który sprowokował rozjebanie Libii co jest jedną z przyczyn obecnej migracji. No szlag mnie trafia że do władzy może wrócić ten farbowany na prawicowca członek (dosłownie) NWO. Z Niemcami jest jeszcze gorzej, bo oni do tego mają poczucie winy za II WŚ i dlatego nawet przy takiej inwazji muslimskiej jaka teraz tam wali, niewielu ludzi otwarcie protestuje. No cóż, skoro Jewropejczycy chcą wybierać sobie takich głupich władców, to pies ich zajebał, nie będę po nich płakał. Tylko niech nie wciskają nam tu muslimów na siłę.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Wiecie co, ja tam myśle że tzw. Europa jest nie do uratowania przed rządami muslimów.

Europie nie zagrażają żadne rządy muslimów. Jedyne zagrożenie jak na razie płynie od czerwonych instytucji, które zarządzają tym kurwidołem. Dopóki nie żyjemy pod kalifatem, to islamskich zadymiarzy i gwałcicieli powinno się traktować jak zwykłych pospolitych bandziorów, których było już na pęczki przed przyjazdem muslimów. Wystarczy odblokować dostęp do broni palnej i problem w zasadzie sam znika, ale to jest wina komuchów z Brukseli oraz komuchów w rządach poszczególnych państw.

BTW nie wiem czy wiecie, ale Orban chce przepchnąć jakąś uchwałę, dzięki której węgierska policja będzie mogła wejść bez nakazu do domu KAżDEMU, o ile istnieje podejrzenie że przetrzymuje uchodźców/imigrantów. To takie info dla prawaków co się spuszczają nad poczynaniami tego komucha.
 

WnusioPinoczeta

Dawniej "Arturek"
665
1 499
BTW nie wiem czy wiecie, ale Orban chce przepchnąć jakąś uchwałę, dzięki której węgierska policja będzie mogła wejść bez nakazu do domu KAżDEMU, o ile istnieje podejrzenie że przetrzymuje uchodźców/imigrantów. To takie info dla prawaków co się spuszczają nad poczynaniami tego komucha.
A co to jakaś nowość dla etatystów, włażenie do domów?
Przecież jak nie zapłacisz ZUSu to ci mogą zająć go.
Albo jak fikasz to może ci wejść kontrola skarbowa do firmy - wiele się nie zmieniło.

Tylko o ile szukanie psów z ISIS to cel zrozumiały (w realiach etatyzmu głębokiego jaki panuje w Europie) - tak kryminalizacja zarabiania pieniędzy woła o pomstę do nieba.

Ciągnąc dalej wątek: http://www.dailymail.co.uk/news/art...videos-beheading-British-hostages-online.html
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
A co to jakaś nowość dla etatystów, włażenie do domów?

To chyba tobie wchodzą etatyści do domu.. Mi jak na razie jeszcze żaden nie wlazł.

Przecież jak nie zapłacisz ZUSu to ci mogą zająć go.

Nie płaciłem zusu przez jakieś 5 lat i nikt mi do domu nie wlazł.

Albo jak fikasz to może ci wejść kontrola skarbowa do firmy - wiele się nie zmieniło.

Do frimy, a nie do domu...

Tylko o ile szukanie psów z ISIS to cel zrozumiały (w realiach etatyzmu głębokiego jaki panuje w Europie) - tak kryminalizacja zarabiania pieniędzy woła o pomstę do nieba.

Obydwa cele wołają o pomstę do nieba. Mogę zapraszać do swojego domu kogo chcę i żadna kurwa komusza mi nie może zrobić nalotu z tego powodu. Ciekawe ilu dilerków dragów podpadnie pod podejrzenie przetrzymywania uchodźców. Wlecą na chatę ale zamiast isismanów znjadą proszki popakowane w torebeczki. Każdy kto propsuje takie posunięcie jest zwykłą antyludzką spierdoliną.
 

WnusioPinoczeta

Dawniej "Arturek"
665
1 499
Nie propsuje - etatyzm sam stworzył te problemy i je "rozwiązuje" teraz.
Jednak widzę różnice w dwóch przypadkach i nie stawiam znaku równości między nimi.
Nie ma czegoś takiego jak równość rozwiązań o zupełnie innej charakterystyce.
Gdybym miał wybierać to wybrałbym życie w autorytarnym państwie gdzie władza nie ingeruje gospodarkę i narusza tylko własność prywatną jak obywatel zagraża bezpieczeństwu otoczenia i władzy - niż we władzy gdzie wrogiem klasowym jest każdy powyżej 3000 zł dochodów.
Nie oznacza to oczywiście, że dążę do kompromisów z góry.
Tylko podkreślam, że niewiele się zmieniło.

To chyba tobie wchodzą etatyści do domu.. Mi jak na razie jeszcze żaden nie wlazł.

Nie jednemu posłusznemu niewolnikowi nie wlazło państwo do domu - mało mnie to przekonuje (pokaż co zrobiłeś nietuzinkowego i wtedy ocenimy jak bardzo nieopresyjne jest państwo dziś - za siedzenie cicho do chaty nie wbijają jak wiesz)

A co do zusu - postaw się na miejsce kogoś kto nie płaci go od 20 lat - 5 lat to za mało na postępowanie egzekucyjne.

Poza tym od Prawaków takich jak Orban nie spodziewałbym się wjeżdżania na chatę przypadkowych osób.

Tak samo wieszali psy na Pinoczecie - a kiedy on zrobił to co miał zrobić i nie miał jakiś ciągot do władzy i gnębienia bez powodu jak pierdolone lewactwo.
 

Madmar318

Well-Known Member
303
1 081
Trochę poczytałem na temat ISIS, ale jeszcze nie odrobiłem lekcji.
Poniżej ciekawe art. na ww. temat.

W pierwszym linku BARDZO DRASTYCZNE zdjęcia obcinania głów, choć na mnie nie zrobiły wrażenia.
http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan

Drugi link zawiera "kontrakt" chrześcijan z radykałami, czyli jak przetrwać.
http://www.mpolska24.pl/post/6656/chrzescijanie-w-kalifacie-is-

Trzeci link zawiera bardzo ciekawy artykuł, który wyjaśnił mi konflikt między Turkami a Kurdami (wideo z DE). Ciekawe jak będzie się rozgrywała sytuacja między Ankarą a Stambułem. Czy Turcja w przyszłości będzie się radykalizować. Widać że od Turcji dużo zależy. Zastanawia mnie bierność UE, której chyba powinno zależeć na stabilizacji sytuacji (czyt. wsparciu Kurdów walczących z ISIS). Małą mądrością ten świat jest rządzony.

http://www.mpolska24.pl/post/7029/warszawa-1944-kobane-2014-zamordowane-miasta
 
Ostatnia edycja:

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
islamista-kurdyjka-glowa.jpg


Ech, co za marnotrawstwo. :( Mógł z niej zrobić niewolnicę.
 

Madmar318

Well-Known Member
303
1 081
Spokojnie, mają ich tam pod dostatkiem. Najpierw zabawiają się i gwałcą, później odcinają głowę. Pamiętam jak ktoś w US opowiedział się za czymś na kształt "parytetów" w wojsku...

Ciekawe ile skrajnych przedostało się do Europy. Skoro wpuszczali jak leci pewnie trochę tego będzie.

mlode-kurdyjki.jpg
 

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
Całkiem ładne te Kurdyjki. Czytałem trochę ostatnio o sytuacji humanitarnej w Syrii i szacunki podają, że jak dotąd ok. 4 miliony ludzi uciekły z kraju do Turcji, Jordanii i Libanu a dalsze 7 milionów przemieściło się w obrębie samego kraju. Jednym słowem, "na walizkach" jest obecnie prawie połowa populacji Syrii (liczba ludności za rok 2012 to bodajże 23 miliony). A mamy jeszcze przecież wojny w Iraku, Jemenie, Libii, cały Sahel jest niespokojny, a nawet Albańczycy z Kosowa i Albanii korzystają z zamieszania i podszywają pod uchodźców. Teraz jak w świat pójdzie fama że Niemiaszki przyjęły setki tysięcy tych przybłędów u siebie, w drogę wyruszą miliony. Trzeba będzie budować mury na granicach UE takie jak na granicach Izraela.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 104
Całkiem ładne te Kurdyjki. Czytałem trochę ostatnio o sytuacji humanitarnej w Syrii i szacunki podają, że jak dotąd ok. 4 miliony ludzi uciekły z kraju do Turcji, Jordanii i Libanu a dalsze 7 milionów przemieściło się w obrębie samego kraju. Jednym słowem, "na walizkach" jest obecnie prawie połowa populacji Syrii (liczba ludności za rok 2012 to bodajże 23 miliony). A mamy jeszcze przecież wojny w Iraku, Jemenie, Libii, cały Sahel jest niespokojny, a nawet Albańczycy z Kosowa i Albanii korzystają z zamieszania i podszywają pod uchodźców. Teraz jak w świat pójdzie fama że Niemiaszki przyjęły setki tysięcy tych przybłędów u siebie, w drogę wyruszą miliony. Trzeba będzie budować mury na granicach UE takie jak na granicach Izraela.

Wystarczy zlikwidowac zasilki, "bezplatna" sluzbe zdrowia, "publiczne“ szkoly i panstwowy system emerytalny, a do tego zezwolic na posiadanie broni i otaczanie posesji plotem pod pradem (w Chinach takie ploty to normalka), a cala ta imigracja zmniejszy sie o jakies 70-80%. No problem.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Kimże by został, gdyby go naprawdę mocno zbutowali? Premierem? Jeszu, co za pojebane czasy ...
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/uchodzca-zostanie-trenerem-w-getafe,578175.html
"Jeden z uchodźców kopniętych przez węgierską dziennikarkę podczas ucieczki z obozu w Roszke zostanie trenerem w Primera Division. Osama Abdul Mohsen dołączy do sztabu szkoleniowego Getafe. - Postanowiliśmy pomóc koledze po fachu - powiedział prowadzący placówkę Miguel Angel Galan."
 

Madmar318

Well-Known Member
303
1 081
Pozwolę sobie wkleić ciekawy komentarz z onetu:

"Były doradca Nicolasa Sarkozy’ego, Maxime Tandonnet, na łamach francuskiego dziennika „Le Figaro”: Osiągnąłem już taki poziom obrzydzenia i odrazy, że najchętniej bym milczał. Ale sumienie mi na to nie pozwala. Ogromna fala imigrantów, głównie młodych mężczyzn, ucieka z Iraku i Syrii do Europy, pozostawiając za sobą garstkę kobiet, jazydek, które w ich miejscu walczą z Państwem Islamskim. Kobiety walczą, a mężczyźni uciekają. Fajnie, co? A Europa rozlewa łzy nad tymi mężczyznami i szeroko otwiera im swoje drzwi. Jazydki i chrześcijanki są więzione przez Państwo Islamskie, publicznie gwałcone i torturowane. Sprzedaje się je w niewolę. I gdzie są feministki? A gdzie obrońcy praw człowieka? Europa sączy obłudę, tchórzostwo, ślepotę, do tego stopnia, że robi się od tego niedobrze. To, że Europa na coś takiego pozwala, na takie barbarzyństwo, to hańba absolutna! Polityka, chęć do działania, do podejmowania decyzji, zdechła w Brukseli już dawno jak stara opona. Zastąpił ją tani moralizm propagowany przez najgorszych klaunów. Dziękujemy droga Komisjo, jesteś aż za dobra dla nas. Dziękujemy. Bruksela domaga się, by nasze (francuskie-red.) gminy przyjęły 36 tys. imigrantów, jakby nie miały ich już wystarczająco. Każdy poucza każdego. Papież Franciszek (i mówię to z największą przykrością) robi dokładnie to samo. Poucza nas, katolików, ilu muzułmanów powinniśmy przyjąć. Jednocześnie nie zająknął się słowem o mordowanych na Bliskim Wschodzie chrześcijanach. Jak to możliwe, że Watykan nie zamienił się jeszcze w obóz dla chrześcijańskich uchodźców? Co tu się dzieje, bo nie rozumiem? — pyta były doradca byłego prezydenta Francji. Jego zdaniem Europa, która „pozwala na mord chrześcijan o dwa kroki od siebie, z tchórzostwa i zaślepienia, jednocześnie chełpiąc się swoją własną dobrocią, rezygnując po drodze ze swoich granic, to Europa, która jest w trakcie poddania się najgorszemu rodzajowi totalitaryzmu i niewolnictwa, którym jest islam. To Europa u końca swojej drogi — dodaje Tandonnet. Najgorszymi hipokrytami, uważa politolog i historyk, są Niemcy"

http://wiadomosci.onet.pl/forum/par...-12,2,2068703,183775791,czytaj-najnowsze.html
 
Do góry Bottom