1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Islam musi zniknąć - Izrael to cywilizacja w morzu barbarzyństwa

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez kawador, 29 Marzec 2013.

1. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 215
    To niech odpowie za stosowanie zasady odpowiedzialności zbiorowej w stosunku do Palestyńczyków.

A poważnie. Izrael jako państwo jest gównem jak każde inne. Z tym że to gówno urągliwie śmierdzi, od czasu jak się pojawiło. ONZ jest globalną organizacją przestępczą i jej rezolucje nie są dla mnie argumentem w dyskusji. Dla mnie liczą inne rzeczy.

Moje argumenty przeciw Izraelowi - czyli dlaczego państwo Izrael jest moim wrogiem:
    - Izrael udzielił azylu komunistycznemu mordercy Morelowi, który powinien wisieć na latarni jak najemnik Blackwater w Faludży.
    - Izrael narusza na arenie międzynarodowej zasadę terytorialnej odpowiedzialności, domagając się ekstradycji zbrodniarzy wojennych i uważa się za reprezentanta wszystkich żydów.
    - Izrael współpracuje moim okupantem, czyli z wypierdkami "Okrągłego Stołu".
    - Izrael szczuje swych obywateli na obywateli Polski. Widać to podczas wycieczek Żydów tropikalnych do Polski. Są cały czas izolowani od tubylców i na nich szczuci.
    - Przez Izrael zostały utajnione (zrobił to przedstawiciel żydokomuny - Mazowiecki) dokumenty z obozów koncentracyjnych. Nazwiska kapusiów i ich kariery w aparacie komunistycznego terroru nadal są tajne.
    - Przez Izrael obowiązuje przymusowa religia holokaustyczna, karząca każdego co kwestionuje świętą liczbę 6*10⁶ i każdego historyka, który ośmiela się poruszyć ten temat. Jedną z ofiar jest dr. Ratajczak.
    - Między innymi przez Izrael Polska musi uczestniczyć w wojnach w Azji bliższej (Irak, Afganistan a jutro Iran), co z czasem odbije się na obywatelach okupowanych przez państwo polskie. Ja wolę, by nasi mogli jeździć tam na handel czy turystycznie i czuć się tam bezpiecznie.

Jeśli np. państwo Izrael pomogłoby nam (zachowanie neutralności i nie wkładanie ryja to też pomoc) obalić komuszego okupanta, wyrżnąć czerwoną swołocz i wyrwać się ze szponów UE, to będę pro-izraelski.

2. decha_131

decha_131 Active Member

Polubienia:
    79
    Tyle, że jak Izrael by upadł to Żydzi chcieliby stworzyć sobie kolejny Izrael. I kto wie - może nawet na terenie Polski.

3. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 547
    A co to za różnica?

4. decha_131

decha_131 Active Member

Polubienia:
    79
    Ja tam nie chce mieć pejsatych w Polsce oraz żadnej Judeopolonii.

5. kr2y510

Polubienia:
    19 215
    Obawiam się, że ten wariant oni biorą poważnie pod uwagę i szykują się na tę możliwość.

Mnie pejsaci nie przeszkadzają.
    Natomiast żydokomuna czy okupacja przez państwo żydowskie mi przeszkadza.

6. Till

Till Mud and Fire

Polubienia:
    2 206
    Przygotowania idą pełną parą.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,ti...owskiego-w-Polsce,wid,14731713,wiadomosc.html

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34885,7468949,Akcja__Tesknie_za_toba__Zydzie__.html

http://michalkiewicz.nowyekran.pl/post/67684,wokol-berlinskiego-kongresu

T.Herzl (za Konecznym): "Przez jakiś czas myślałem o Palestynie ... ale mój system przeniesienia Żydów dałby się tam z trudnością przeprowadzić. Potrzeba, abyśmy mieli klimat obejmujący różne temperatury dla żydów nawykłych do sfer zimniejszych i cieplejszych. Musimy posiadać wybrzeże morskie ze względu na międzynarodowy handel; dla gospodarstwa zaś rolnego, prowadzonego przy pomocy maszyn, niezbędne są wielkie równiny"

7. kr2y510

Polubienia:
    19 215
    Jeśli do tego dojdzie, to będzie tu wojna domowa i odjebka żydów jak leci, wraz z potomstwem. Czy się to nam podoba, czy też nie. Na żydokomunie się nie skończy.

8. decha_131

decha_131 Active Member

Polubienia:
    79
    Dlatego Izrael musi istnieć, aby nie przenieśli go do nas.

Oczywiście, Żydzi sami w sobie nie są źli, ale nie mogą myśleć, że mogą mieć Polskę na własność.

Ruch Odrodzenia Żydowskiego to w sumie prowokacja, główni działacze to straszna Żydokomuna powiązana z "Krytyką Polityczną".

9. kr2y510

Polubienia:
    19 215
    Rand Paul proponował, by go przenieść do Nebraski. Podobno dla USA to najtańsza opcja.

Właśnie.

10. decha_131

decha_131 Active Member

Polubienia:
    79
  11. kr2y510

Polubienia:
    19 215
    No to będą mieli wybór.

12. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 447
    Oh Allah, make the conspiracies of the Jews their own ruin. Oh Allah, crush their soldiers and their weapons, destroy their homes, freeze the blood in their veins, disperse them, make their children orphans and their women widows, and shake the earth under their feet! Oh Allah, annihilate the Jews as you annihilated the peoples of ‘Aad and Thamud. Oh Allah, make the Jews annihilate themselves.

13. Norden

Norden Well-Known Member

Polubienia:
    820
    O Morelu słyszałem o tym nie. Szukałem i nic nie znalazłem. Możesz podać jakieś linki/nazwiska?

14. kr2y510

Polubienia:
    19 215
    O tym, że Mazowiecki utajnił? To jest jawna sprawa.
    Co do nazwisk, to się dowiem gdy się spotkam ze znajomymi "narodowcami" z Sosnowca.

15. kornel

kornel New Member

Polubienia:
    0
    Wolna Palestyna!

16. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 771

Jak wolna od Hamasu to jestem za.

Luizy, Gekon, Voy oraz 1 użytkownik lubi to.
  17. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    10 113
    cemu ino palestyna?

18. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 547
  19. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 447
    Sorry. This video does not exist - wykład Kela został chyba usunięty z vimeo

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.