1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Islam musi zniknąć - Izrael to cywilizacja w morzu barbarzyństwa

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez kawador, 29 Marzec 2013.

 1. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 130
  Polubienia:
  20 355
  Nie. Ale małżeństwa żydowsko-palestyńskie były karane śmiercią i to bez żadnego sądu. Wywiad wojskowy Izraela likwidował takie przypadki zabijając takie rodziny jak zwierzęta.
   
 2. Aterlupus

  Aterlupus Well-Known Member

  Posty:
  474
  Polubienia:
  907
  Zgadzam się. Wiem też że PiS lepsze od PO (czy też na odwrót) ;).


  Pisząc "od tego zależy nasze przetrwanie". Masz na myśli "ulegamy państwu, bo w przeciwnym wypadku trafimy do więzień", czy też "ulegamy państwu, bo bez niego nie przeżyjemy"?

  W pierwszym wypadku, gdy osiągnięta zostanie metaforyczna masa krytyczna, jak najbardziej można państwo potraktować metaforycznym napalmem.

  Z drugą tezą raczej mało który libertarianin się zgodzi.

  Nie jestem pewny czy rozumiem do czego się odnosisz, ale jeżeli ktoś atakuje twój dom to nie przejmujesz się: "a może on chce mnie okraść bo ma rodzinę do wykarmienia"? Oczywiście że nie. Brutalnie depczesz jego wartości i pokazujesz mu gdzie jego miejsce (czyli wszędzie tylko nie u ciebie), zachowując się jak syjonista, dżihadysta, inkwizytor i antyklerykał okresu rewolucji francuskiej w jednym. W słusznej sprawie (nie tylko z twojego punktu widzenia), stosujesz skrajnie ortodoksyjne podejście.

  Pełna zgoda. Rodzina to wspaniała idea :).
   
 3. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 130
  Polubienia:
  20 355
  Wracając do prawa narodu żydowskiego, do posiadania własnego państwa w Palestynie.

  Otóż Żydzi mają takie samo prawo do posiadania swego państwa w Palestynie, ze stolicą w Jerozolimie, jak Hindusi do posiadania swego państwa na polskich ziemiach, ze stolicą na Wawelu.
  Zdziwienie? Żart?

  A więc po kolei.
  Może nie wszyscy wiedzą, ale za starych dobrych pogańskich czasów, na wzgórzu Wawelskim była świątynia. Pielgrzymowano do niej z samych Indii. I właśnie tam powstała jedna z siedmiu świętych ksiąg hinduizmu. Tak, Wawel jest dla Hindusów jednym ze świętych miejsc! Dokładniej, epicentrum świętego miejsca hinduizmu znajduje się w kaplicy św. Gereona od strony dziedzińca. Wawel jest dla wyznawców hinduizmu tym samym, czym dla Żydów II Świątynia w Jerozolimie.
  No to skoro ktoś uznaje prawo Żydów do państwa w Palestynie, to powinien i uznać prawo Hindusów do swego państwa w Polsce.
  W tym momencie ktoś powie:
  "Ale przecież Hindusi nie pochodzą z tych ziem, a Żydzi zostali wygnani z Palestyny."
  Tylko że to jest banialuk i mit, mantrowany jednie po to, by usprawiedliwić istnienie Izraela.
  Żydzi nie zostali wygnani przez Rzymian z Palestyny. Badania DNA nie potwierdzają żadnych masowych migracji. Większość mieszkańców "Starego Izraela" przeszła wpierw na chrześcijaństwo, a potem po podbiciu przez Arabów zdecydowana większość, przeszła na islam. Współczesny judaizm narodził się około 80 roku naszej ery, jako reakcja na pleniące się wśród Żydów chrześcijaństwo. Religię tę przyjęły elity Kaganatu Chazarskiego jako religię państwową. Stąd Żydzi nie posiadają zbyt wielu genów Żydów "Starego Izraela". Żydzi posiadają głównie geny turańskie (ludów co wylęgły się w górach Ałajskich i stamtąd zlazły), potem: kaukaskie, nordyckie, aryjskie, arabskie, perskie, negroidalne i na koniec geny Żydów Starego Izraela. Geny Żydów Starego Izraela występują w największej ilości właśnie u Palestyńczyków!
  Analogiczną sytuację mamy właśnie u Hindusów. Geny aryjskie dominują tam głównie wśród elit (stąd podział kastowy). Więc dlaczego wyznawcy hinduizmu, nie posiadający genów aryjskich, nie mają mieć dokładnie takiego samego prawa do ziem polskich, jak dawni mieszkańcy Kaganatu Chazarskiego, również nie posiadający genów starozakonnych żydów, do Palestyny?

  Rozważmy teraz kolejną kwestię:
  Czy jeśli uznajemy prawo wyznawców judaizmu do własnego państwa w Palestynie, to powinniśmy konsekwentnie uznać prawo wyznawców Latającego Potwora Spaghetti (14% mieszkańców U.K. podczas spisu powszechnego podało się za wyznawców tej religii) do utworzenia własnego państwa we Włoszech?

  Otóż odpowiedź brzmi: Nie.
  Ponieważ uprzednio wyznawcy Latającego Potwora Spaghetti powinni:
  • wydać swe święte księgi, w których znajduje się odniesienie do Włoch jako ojczyzny spaghetti, czyli przedmiotu kultu
  • utworzyć Światowy Kongres Wyznawców Latającego Potwora Spaghetti, który będzie uzurpował sobie prawo do reprezentowania wszystkich wyznawców Latającego Potwora Spaghetti
  • wylansować się w roli ofiar i stworzyć własny mit holokaustu, np. krwawą rzeź kliku milionów wyznawców
  • zbałamucić umysły elit i polityków tą ideą
  Po spełnieniu powyższych warunków, będą mieć takie samo prawo do własnego państwa na terenie Włoch, ze stolicą np. w Watykanie jak wyznawcy judaizmu do własnego państwa w Palestynie ze stolicą w Jerozolimie.
   
  Till, Hitch i Norden lubią to.
 4. GAZDA

  GAZDA EL GAZDA

  Posty:
  7 714
  Polubienia:
  9 717
  pytanie podstawowe ino kto jest właścicielem ziemi? czy obecnie żyjący tam żydzi kupili czy zajebali komuś, może to wina brytoli co przedtem tam władze mieli? a może turków? abo arabów, rzymian, babilończyków? w obecnym państwie izrael jest w chuj arabów co se tam żyją i pracują i mają nieruchomości i jakoś nikt problemów nie robi ino palestyńskie komuchy od arafata i jeszcze większych pojebów od hizbolah i hamasu chcą zamienić państwo izrael na państwo palestyna, no i po chuj to wszystko? jedynie by komuchom palestyskim lepiej było bo mogą sie w państwo pobawić...
   
  Gie lubi to.
 5. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 130
  Polubienia:
  20 355
  Wielu Palestyńczyków posiada tytuły własności i kwity z opłaconych podatków od nieruchomości, potwierdzające uznanie ich praw własności przez władze Brytyjskie.
  Zostali oni wyrzuceni ze swoich ziem.
   
 6. GAZDA

  GAZDA EL GAZDA

  Posty:
  7 714
  Polubienia:
  9 717
  no dobra to jest jasne w każdym państwie sie znajdą ludzie co mają jakieś kwity i gdzie państwo im coś zajebało bo to normalne działanie państwa...
  ale czy teren państwa izrael składa sie z takich terenów które zostały zajebane palestyńczykom przez brytoli i sprzedane żydom? w sumie to wina za wszystko była by po stronie brytoli a nie żydów bo oni se po prostu kupili nieruchomości, w polsce też większość ludzi kupuje chałpy czy działki nie badając czy nie należała do łemków, słowińców czy prusów i zastały zajebane przez pańswo...
   
 7. Norden

  Norden Well-Known Member

  Posty:
  718
  Polubienia:
  833
  Z drugiej strony wielu Palestyńczyków sprzedawało ziemie Żydom. Dopóki nie zostało to karane wśród nich śmiercią
   
 8. GAZDA

  GAZDA EL GAZDA

  Posty:
  7 714
  Polubienia:
  9 717
  no i spoko, w końcu ich własnosć mogą sprzedać komu chcą a ten kto zakazuje sprzedaży ten komuch a jak kara śmiercią to komuch i morderca...
   
  Hitch lubi to.
 9. tosiabunio

  tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

  Posty:
  6 525
  Polubienia:
  12 856
 10. Till

  Till Mud and Fire

  Posty:
  1 073
  Polubienia:
  2 220
  Wcześniej powróci Wielki Mistyk i zapoczątkuje erę bynajmniej nie miłości i dobrobytu ;).
   
 11. KelThuz

  KelThuz Active Member

  Posty:
  129
  Polubienia:
  118
  I w zasadzie można spierdolinie, co to napisała, podziękować. Islam od samego początku, z samej definicji, jest ideologią wojny totalnej. Radzę poczytać źródła. A więc tradycyjnie - do książek, knypie.
   
 12. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 130
  Polubienia:
  20 355
  Islam w swych początkach był ideologią wojny totalnej, jedynie w stosunku do chrześcijaństwa w bizantyjskim wydaniu.
  Natomiast wszystkie (judaizm też) religie od Abrahama mają na celu agresję na inne terytoria i zniewolenie mieszkających tam narodów.
   
 13. Mad.lock

  Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

  Posty:
  5 149
  Polubienia:
  4 593
  Na początku to oni walczyli ze swoją miejscową "elitą", wzbogaconą na handlu (płonąca granica bizantyjsko-perska) i wyznającą różnych bożków (stąd idea boga bezpostaciowego zerżnięta od żydów).
   
 14. KelThuz

  KelThuz Active Member

  Posty:
  129
  Polubienia:
  118
  Jakoś islam dokonał jednak rzezi zoroastrian w Persji i Hindusów na terenach dzisiejszego Pakistanu z taką samą zaciekłością. Islam jest ideologią wojny totalnej z definicji, gdyż w islamskiej eschatologii pokój może zapanować tylko wówczas, gdy powstanie globalny kalifat.
  Izrael ma prawo do istnienia na podstawie zasady zadomowienia ziem przez pracę żydowskich osadników, jeszcze z końca XIX w. - ziem, które nabyto pokojowo lub osiedlono się na niezamieszkałych. Jest to takie samo prawo, jak Amerykanów do USA czy Burów do RPA. Nie ma nic wspólnego z religią czy starożytnym pochodzeniem.
   
 15. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 130
  Polubienia:
  20 355
  To capi lewackim laboryzmem.

  To jest argument libertariański.
  Jednak państwo, które zabiera ziemię właścicielom metodami politycznymi, jest takim samym szkodnikiem jak każde inne.
   
 16. decha_131

  decha_131 Active Member

  Posty:
  380
  Polubienia:
  79
  Pytanie czy w Izraelu może coś takiego istnieć jak prywatna własność ziemi...

  http://www.naszawitryna.pl/przewodnia_sila_44.html

  http://www.knesset.gov.il/laws/special/eng/basic13_eng.htm
   
 17. sierp

  sierp to ja :-)

  Posty:
  577
  Polubienia:
  294
  Tylko że to nastąpiło zasadniczo (może wcześniej były jakieś incydentalne przypadki, nie wiem?) po tym, jak palestyńscy Arabowie wywołali najpierw wojnę domową w Mandacie Palestyny po ogłoszeniu rezolucji ONZ dotyczącej podziału (która wywłaszczania zakazywała), a potem, po ogłoszeniu niepodległości przez Izrael poparli napaść ze strony kilku państw arabskich w celu zniszczenia Izraela.
  Oczywiście jest to odpowiedzialność kolektywna (aczkolwiek nie do końca, bo jednak nie wszystkich Arabów z terenów zajętych przez Izrael wypędzono i nie wiem, czy nie brano pod uwagę tego, czy dana osoba nie prowadziła czy wspierała działań zbrojnych), która nie jest koszerna z punktu widzenia libertarianizmu (podobnie jak odjebywanie potomstwa :) ), ale z drugiej strony też wypędzono podobną liczbę Żydów z państw arabskich i Jerozolimy. Więc wypędzenia mają na sumieniu wszystkie strony konfliktu i Izrael nie jest tu w żadnej szczególnej pozycji. W gruncie rzeczy jest w podobnej pozycji jak Polska, która po drugiej wojnie światowej wypędziła jeszcze większą liczbę Niemców z tzw. ziem odzyskanych.
   
  KelThuz i GAZDA lubią to.
 18. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 130
  Polubienia:
  20 355
  Nie. Wpierw była bomba Sterna. :p
  Fajnie tak podać za przyczynę jakiś wygodny historyczny fakt, który jednoznacznie tłumaczy winę. Typowe lewaczenie.
   
 19. decha_131

  decha_131 Active Member

  Posty:
  380
  Polubienia:
  79
  Ale czy gang Sterna był ogranizacją niepaństwową? Więc Izrael nie powinnien za nią odpowiadać.
   
 20. sierp

  sierp to ja :-)

  Posty:
  577
  Polubienia:
  294
  Wojna domowa w mandacie Palestyny wybuchła w 1947 roku, kiedy Stern już dawno nie żył.
  A jeśli chcemy cofnąć się dawniej, to cofnijmy się do lat dwudziestych i wywoływanych przez Arabów zamieszek i pogromów - 1920, 1921, 1929.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamieszki_Nebi_Musa (po tych wydarzeniach dopiero Żydzi utworzyli Haganę)
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamieszki_w_Jafie
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamieszki_w_Palestynie_(1929) (dopiero po tym, w 1931 powstał Irgun, stosujący bardziej agresywne metody walki i nie ograniczający się tylko do obrony).
   
  KelThuz lubi to.

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.