1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Islam musi zniknąć - Izrael to cywilizacja w morzu barbarzyństwa

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez kawador, 29 Marzec 2013.

 1. decha_131

  decha_131 Active Member

  Posty:
  380
  Polubienia:
  79
  http://medieval-man.blog.onet.pl/2008/12/21/czy-islam-ocalil-kulture-antyku/

  Jeśli chodzi o protestantyzm intelektualny w Islamie - salafizm to taki islamski ewangelicyzm, a wahabizm - islamski kalwinizm/purytanizm.

  http://xpictianoc.blogspot.com/2012/07/islamska-reformacja.html

  Nikt nie niszczy tak islamskich miejsc kultu jak wahabici! Uznają oni tylko kult takich miejsc jak Mekka i Medyna. A ponoć Mekkę przerabiają na swoją modłę, niszczą tam wszystko prócz tego kamienia który jest uważany za święty. Kiedyś w sumie nawet i to uważali za złe, ale zmienili zdanie. W sumie trochę się dziwię, że tego nie potępili - chodzenie wokół jakiegoś kamienia i modlenie się do niego jest wprost pogańskie, inne religie abrahamskie jak wprowadzały elementy kultu quasi-pogańskiego uzasadniały go jakoś teologicznie. A tu nie ma żadnej w miare mądrej przesłanki - Mahomet praktykował taki kult, więc oznacza, że trzeba to robić. A to, że taki kult był praktykowany nie oznacza, że nie był to kult pogański uprawiany wcześniej przez wyznawców kultów astralnych. Symbolem islamu jest księżyc. Przypadek?

  Jednakże, kult Mekki nie jest uznawany przez wszystkich muzułmanów. Taki stereotyp istnieje w świecie zachodnim, chociaż alawici temu przeczą. Mimo wszystko władza Saudów nad Mekką powoduje, że większości muzułmanów Saudowie są nietykalni, a ziemie Arabii Saudyjskie są święte. Więc to pewnie jest to jeden z kolejnych powodów których USA woli zgniły sojusz z Saudami. I trudno powiedzieć czy to dobrze czy źle, bo dla świecie zachodniego rodzi to wiele plusów i minusów.Wydaje się, że za niespodziewany wzrost radykalizacji islamu odpowiada upadek Imperium Osmańskiego.
   
 2. Mad.lock

  Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

  Posty:
  5 147
  Polubienia:
  4 559
  To nie była nauka islamska tylko po prostu dokonania uczonych z krain podbitych (czyli w pewnym sensie zjednoczonych) przez Arabów. Persja, Mezopotamia i krainy należące do Bizancjum przodowały w nauce od dawna.
   
 3. tosiabunio

  tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

  Posty:
  6 470
  Polubienia:
  12 671
 4. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 935
  Polubienia:
  19 736
  Hehe. To raczej nie o dżihadystach a o typowej afrykańskiej armii. Walą seriami na oślep, psują amunicję, nie mają łączności (mają wprawdzie komórki), a żołnierze nie wiedzą do końca co mają robić. Wywiadu brak.
  Wystarczy rozmieścić dwóch snajperów, dać dwóch do moździerza, wcześniej porozkładać ładunki i odpalać je radiowo, a armia będzie latać w kółko przez dzień cały. Przy czym mentalność i organizacja dżihadystów jest pewnie podobna. Żadnego celu i żadnego planu.
  Dżihad jak widać, nie cieszy się społecznym poparciem wyznawców proroka.
   
  Rattlesnake lubi to.
 5. sierp

  sierp to ja :-)

  Posty:
  577
  Polubienia:
  294
  Dlaczego? Strefa Gazy i tzw. Zachodni Brzeg (Judea i Samaria) to byłe tereny brytyjskiego Mandatu Palestyny, przeznaczone w rezolucji nr 181 ONZ pod państwo arabskie w Palestynie (ale Arabowie nie zgodzili się na podział Mandatu Palestyny zgodnie z tą rezolucją), które Egipt i Jordania zajęły w 1948 r. zbrojnie, a Izrael odbił je w 1967 r. Jordania i Egipt mają do tych terenów nie większe prawa niż Izrael, a nawet można powiedzieć że mniejsze, bo to one zaczęły wojnę w 1948 r.
  Co do Wzgórz Golan, to Izrael zajął je po wojnie sześciodniowej, w której Syryjczycy pierwsi zaatakowali. Oddanie ich zagroziłoby bezpieczeństwu Izraela, bo można z nich ostrzeliwać dużą część tego kraju.
  Poza tym, o ile Syria owszem chce zwrotu Wzgórz Golan, o tyle Jordania i Egipt wcale nie chcą zwrotu Strefy Gazy i Zachodniego Brzegu.
   
 6. Polacco

  Polacco Active Member

  Posty:
  132
  Polubienia:
  76
  Pierwsze słyszę o czymś takim jak "islamskie lobby w USA". Lobby żydowskie natomiast bez wątpienia istnieje i ma nadzwyczajny wpływ na politykę USA. Sami Żydzi to przyznają, a niektórym to wręcz przeszkadza. Przewija się ten wątek chociażby w filmie dokumentalnym "Defamation":
   
  cHInDy lubi to.
 7. Till

  Till Mud and Fire

  Posty:
  1 073
  Polubienia:
  2 212
  Widać Kelthuz nie jest Aryjczykiem tylko hasbaryjczykiem. Cóż za rozczarowanie...

  Niektórzy myślą, że płyną pod prąd, a to jest tylko rynna z moczem.
   
  Hitch lubi to.
 8. decha_131

  decha_131 Active Member

  Posty:
  380
  Polubienia:
  79
  Niech powrócą do pierwotnych założeń i niech będzie git:
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/db/UN_Partition_Plan_For_Palestine_1947.svg
   
 9. GAZDA

  GAZDA EL GAZDA

  Posty:
  7 714
  Polubienia:
  9 639
  abo niech sie napierdalają w nieskończoność... co nam tu do tego?
   
  kr2y510 i aluzci lubią to.
 10. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 935
  Polubienia:
  19 736
  Dopóki nie musimy dopłacać do tej Jerozolimskiej szopki.
   
 11. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 249
  Polubienia:
  19 624
  Świat islamu tworzy swoje public relations, sącząc antyizraelską propagandę ręką zachodnich mediów, w których pracują zwykłe dziwki bez szkoły, łykające islamską wersję wydarzeń niczym młode pelikany. Każdy element mitologii izrealeko-palestyńskiej, w której Izrael przedstawia się jako agresora i okupanta, jest wyssany z brudnego, kozojebnego palca przez dziennikarskiego lachociąga z zachodnich mediów.

   
 12. Till

  Till Mud and Fire

  Posty:
  1 073
  Polubienia:
  2 212
  Może po to był projekt Kelthuz, który wszedł teraz w ostateczną fazę? Od początku chodziło o szerzenie syjonistycznej propagandy wśród libertarian przez fanatycznego neokonia? Libertarianin, który mówi, że państwo Izrael ma pełne prawo istnieć :)... Przecież to śmieszne.
   
  cHInDy lubi to.
 13. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 249
  Polubienia:
  19 624
  Ja się nie znam na tych sprawach, wrzucam tylko stuffik ;)
   
 14. decha_131

  decha_131 Active Member

  Posty:
  380
  Polubienia:
  79
  W Koranie jest napisane, że muzułmanin może kłamać w imię Allaha, ale przecież Talbum też mówi o tym podobnie... Więc co to za porównanie. A rewolucja przemysłowa? Etatystyczny szit, co już udowodnił Carson.

  Ale Izrael ma prawo istnieć. Niby czemu ma nie istnieć?
   
 15. Aterlupus

  Aterlupus Well-Known Member

  Posty:
  474
  Polubienia:
  905
  Bo jest państwem?


  Albo wersja przeintelektualizowana jeżeli tak wolisz:

  Państwo Izrael to zajmująca ponad 22 tysiące kilometrów kwadratowych organizacja polityczno-militarna okupująca wspomniany teren bez żadnej legitymizacji poza tą udzieloną jej przez inne państwa (przekształcenie Mandatu Palestyny), które również nie mają prawa istnieć ze względu na charakter swojej działalności. Państwo Izrael, podobnie jak każde inne państwo, istnieje tylko dzięki temu, że inicjuje agresje wobec ludzi zamieszkujących tereny przez siebie okupywane, jest tym samym pasożytem, którego należy miłosiernie potraktować napalmem, a popiół posypać solą (drogową).
   
  Gekon, kr2y510, Till oraz 2 uzytkowników lubi to.
 16. cHInDy

  cHInDy New Member

  Posty:
  6
  Polubienia:
  4
  Nie można potraktować napalmem państwa, bo państwo istnieje tylko w umysłach ludzi. Wszyscy należymy do państwa i chcąc nie chcąc ulegamy mu, bo od tego zależy nasze przetrwanie.

  To jest taka sama retoryka jakiej używają syjoniści albo dżihadyści; antyklerykałowie albo inkwizytorzy - nienawiść, strach, walka o wartości poprzez deptanie innych wartości. To jest retoryka używana do kontrolowania motłochu. To jest poniżające dla odbiorców - nie zależnie o czym się mówi.

  Walczyć i zabijać to ja mogę tylko za swoich najbliższych. Za idee? Nigdy, ponieważ socjalizacja nie pożarła mojego mózgu.

  Natomiast to, że pożarła mózgi innych nie wzbudza we mnie gniewu w ich stronę. To jest naturalny proces w jaki konserwują się społeczeństwa, by zachować swoją tożsamość i odrębność. I to w takim właśnie świecie żyjemy. Nakładających się na siebie sprzecznych doktryn, pośród których śmiało lecz prawie niedostrzegalnie wykwitają Wolne i Niezależne Myśli.

  Ale musimy jeszcze żyć i koegzystować w zastanych społeczno-politycznych tworach przeszłości. Powielając zachowania z przymusu, może i utwierdzamy system ale zawsze możemy zachować wolne serca i umysły. I tam możemy osiągnąć prawdziwą wolność. Tylko z naszego wnętrza, może ona zacząć oddziaływać na nasze otoczenie.

  Inaczej - to manipulacja.
   
  kr2y510 lubi to.
 17. Hitch

  Hitch

  Posty:
  3 154
  Polubienia:
  4 340
  A kiedy nadejdzie Era Wodnika nastanie bezwarunkowa miłość na całym świecie i 2150 lat dobrobytu dla każdego człowieka.
   
  decha_131 lubi to.
 18. sierp

  sierp to ja :-)

  Posty:
  577
  Polubienia:
  294
  Ale to się odnosi do wszystkich państw. A w sytuacji, gdy alternatywą dla Izraela jest arabska Palestyna, w której np. sprzedaż Żydowi domu przez Araba karana jest śmiercią, i w której miałby obowiązywać szariat ze wszystkimi jego regułami typu zakaz picia alkoholu, zakaz śpiewania, obowiązkowe czadory dla kobiet, zakaz przebywania kobiety sam na sam z mężczyzną jeśli nie są małżeństwem (i jeśli ona nie karmiła go piersią :) ), kara śmierci za homoseksualizm, za odstępowanie od islamu, nawracanie muzułmanów na chrześcijaństwo itp. to jednak Izrael lepszy - więcej wolności.
   
 19. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 935
  Polubienia:
  19 736
  Projekt wejdzie w ostateczną fazę, gdy K'T zacznie sławić pewnego socjalistę, ulubieńca syjonistów, zwanego "bandytą z Bezan", znanego posuwacza klaczy Kasztanki. ;)

  Ale można potraktować napalmem te umysły, z których ta zaraza promieniuje na inne umysły.

  Nie, to będzie jak nadejdzie Eon Chorusa. :p

  A czy tak tam było wcześniej?
  Czy we wszystkich państwach gdzie rządził islam tak było zawsze?
  Podajesz najgorszy wariant, jako jedyny możliwy.
  Czy w Iranie dochodzi do notorycznych holokaustów Zaratusztrian, którzy nie są ludem księgi?
   
 20. Norden

  Norden Well-Known Member

  Posty:
  718
  Polubienia:
  833
  Nie bronie Izraela, ale czy w Izraelu konwersja na chrześcijaństwo jest karana śmiercią?
   

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.