Gupie gupoty Zbigniewa Stonogi...

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
W Mariottcie chyba odmówili mu pokoju i ten oszczał po pijaku recepcję.
Zbigniew S. zatrzymany po awanturze w hotelu. Usłyszał sześć zarzutów
ZBIGNIEW STONOGA, ZATRZYMANIE, BIZNESMEN
st_3.png

Zbigniew S. TELEWIZJA REPUBLIKA

Znany biznesmen Zbigniew S. został zatrzymany przez stołeczną policję po tym jak awanturował się w jednym z luksusowych hoteli i oddał mocz w recepcji – informuje RMF FM. Mężczyzna usłyszał sześć zarzutów i został skierowany na badania psychiatryczne.


Zbigniew S. usłyszał zarzuty naruszenia miru domowego, naruszenia nietykalności policjantów, a także znieważenia funkcjonariuszy i ekipy pogotowia.

Do incydentu z udziałem biznesmena doszło w jednym z luksusowych warszawskich hoteli. S. miał tam przyjść pod wpływem alkoholu i wszcząć awanturę żądając pokoju. Według świadków zdarzenia na których powołuje się RMF FM, w związku z tym, że mężczyzna był pijany i bardzo agresywny odmówiono mu wynajęcia pokoju. Biznesmen nie chciał opuścić hotelu mimo próśb menadżera i interwencji ochrony. Na miejsce przyjechała policja. W międzyczasie S. oddał mocz w hotelowej recepcji.

Policja potwierdziła, że doszło do takiego zdarzenia. Co więcej, poinformowano, że po przewiezieniu do komendy Zbigniew S. zażądał przyjazdu pogotowia. Miał mówić, że bierze leki na serce i źle się poczuł. Gdy przyjechał ambulans, w wulgarny sposób obrażał pielęgniarkę i sanitariusza. Nie zgodził się też na badanie alkomatem.

Jutro zostanie przewieziony na badania psychiatryczne.

http://telewizjarepublika.pl/zbigni...y-w-hotelu-uslyszal-szesc-zarzutow,26614.html
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Może ma zamiar przeczekać w psychuszce wściekłe ataki pyerdolonego fiskusa?
 

Annihilation

Well-Known Member
170
327
@Kompowiec2
Dokladnie, techniki lat 80 w zssr, wygladaly tak, ze jak ktos tam cos mruczal i lazil to do psychiatryka opozycje i tyle.
Malo tego to sposob robienia 'oszolomow' z przeciwnikow politycznych jest bardzo dobry sposobem, tak jak dla Korwina przybili latke wariata, wielu doroslych 'ludzi' twierdzi ze Korwin to wariat xD.
Ale oczywiscie to bron obusieczna.
Ogolnie polecam pokazywac przy kazdej mozliwosci ze lewactwo to wariaci.
Najwieksza beka z feministek XD
 

Annihilation

Well-Known Member
170
327
W takich akcjach nigdy nie rozumiem o co chodzi, ci ludzie nie moga wynajac gdzies indziej lokum?
Nie chce mi sie tego ogladac, czy ktos kto obejrzal moze mi przyblizyc opis sprawy?
 
OP
OP
vast

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Stonoga wczoraj złapał pedofila, a jeszcze kilka dni wcześniej szczał w recepcji hotelu :)
 
OP
OP
vast

vast

Well-Known Member
2 745
5 808


Nie mogę z typa, do wszystkiego się przyznał w minutę po zatrzymaniu przez stonogę :)

"gdzie będziesz wkładał palce dziecku?
-no potwierdzam, że w cipkę"
 

Hitch

3 220
4 872
Myślałem, że on w psychuszce siedzi, a tu bawi się w widżylantystę z kolegami, którzy podają się za policjantów (chyba, że to prawdziwa psiarnia - ale sądziłem, że oni go nie lubią). I nie wiem cały czas, czy to była prowokacja w stylu zjebanego "To Catch a Predator" (gdzie dorośli udają dzieci i pierdolą takie farmazony, że potencjalny pedobear nie wyrabia z podniecenia i rusza na spotkanie), czy jakiś kolo podejrzał rozmowę swojej siostry, czy kogo tam.

Jak to drugie to jeśli ona takie rzeczy pisała obcemu dorosłemu typowi to raczej można być pewnym, że tego typu materiały już przerabiała ze starszymi kolegami. Pewnie w szkole już ją wszyscy wyruchali, nazwali "grypa" (nikt nie chciał, a wszyscy mieli) i teraz szuka pocieszenia na czatach dla frajerów.

Ogólnie dziwne to to. I typiara, jeśli istnieje nie sprawia wrażenia bezbronnej ofiary, i typ od razu się przynaje do wszystkiego, i koledzy Stonogi podają się za psiarnię (myślałem, że idzie się za to do pierdla na 10 lat), i Stonoga zamiast w pace to jeździ po kraju i zgrywa Batmana.
 
Do góry Bottom