Gupie gupoty Zbigniewa Stonogi...

OP
vast

vast

Well-Known Member
2 745
5 616
Mija te 6 godzin i jakoś nie ma nic o miłości kaczora.

Ze Stonogą tak jest zawsze.
 
F

Filip

Guest
Sam czekam na publikację Stonogi, z jednej strony myślałem że to prowokacja na zasadzie, że on też został niesłusznie oskarżony, ale poniższe artykuły pozwalają przypuszczać, że coś może być na rzeczy:
http://natemat.pl/84901,godson-suge...rwszy-wczesniej-byli-walesa-palikot-i-biedron
http://www.sfora.pl/polska/Palikot-Obce-sluzby-wiedza-ze-Kaczynski-jest-gejem-a1166/
Zastanawia mnie reakcja pisowskich mediów, gdyby Stonoga przedstawił jakieś mocne dowody (w co powątpiewam).
Jeszcze to:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
F

Filip

Guest
Mi się wydaje, że już wszystko ujawnił, co miał, swoją drogą co z tym nagraniem Leppera? Nie ma najmniejszych szans wejść, sądziłem tylko, że jak coś mocnego by ujawnił przeciwko pisowi, to jest szansa większe poparcie KORWINy i Kukiza.
 

inho

Well-Known Member
1 634
4 211
Tak jak zazwyczaj generalnie podobały mi się akcje Stonogi uderzające w establiszment, to atak na rodzinę zamiast bezpośrednio jest bardzo słaby.
 
F

Filip

Guest
Tak jak zazwyczaj generalnie podobały mi się akcje Stonogi uderzające w establiszment, to atak na rodzinę zamiast bezpośrednio jest bardzo słaby.
Też tak sądzę, to już nie jest praktykowanie akapu, ale pokazanie bezsilności w moich oczach. Nawet jego fanatycy go krytykują.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 576
6 446
Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga zapowiada, że pójdzie do więzienia. W piątek sąd nie zgodził się zamienić mu kary roku więzienia na areszt domowy - dowiedziało się Radio ZET.

Stonoga na Facebooku zamieścił film, w którym potwierdza, że w tym tygodniu wraca do Polski, aby odbyć karę.

Pod koniec września Stonoga usłyszał, że zamiast trafić do więzienia, spędzi rok w domu z elektroniczną bransoletką na nodze. Ten wyrok zaskarżył jednak prokurator. W najnowszej decyzji sądu odmówił Stonodze zgody na odbycia kary w ten sposób. W najbliższych dniach sąd wyśle biznesmenowi wezwanie do odbycia kary.

- Nie mam zamiaru dalej wyniszczać swojej rodziny. Musiałem już 4-krotnie sprzedać towar z magazynów moich firm. Wyrzuciłem w błoto 4 miliony złotych. Pójdę do więzienia - mówi na zamieszczonym w sieci filmie Zbigniew Stonoga.

Wyrok roku więzienia biznesmen usłyszał w marcu ubiegłego roku za przywłaszczenie samochodu.

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Zbigniew-Stonoga-idzie-do-wiezienia-00014542
 
Do góry Bottom