1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Gupie gupoty Zbigniewa Stonogi...

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez vast, 25 Maj 2015.

1. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 481
  2. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 278
    W Mariottcie chyba odmówili mu pokoju i ten oszczał po pijaku recepcję.
    Zbigniew S. zatrzymany po awanturze w hotelu. Usłyszał sześć zarzutów
    ZBIGNIEW STONOGA, ZATRZYMANIE, BIZNESMEN
    Zbigniew S. TELEWIZJA REPUBLIKA

Znany biznesmen Zbigniew S. został zatrzymany przez stołeczną policję po tym jak awanturował się w jednym z luksusowych hoteli i oddał mocz w recepcji – informuje RMF FM. Mężczyzna usłyszał sześć zarzutów i został skierowany na badania psychiatryczne.

Zbigniew S. usłyszał zarzuty naruszenia miru domowego, naruszenia nietykalności policjantów, a także znieważenia funkcjonariuszy i ekipy pogotowia.

Do incydentu z udziałem biznesmena doszło w jednym z luksusowych warszawskich hoteli. S. miał tam przyjść pod wpływem alkoholu i wszcząć awanturę żądając pokoju. Według świadków zdarzenia na których powołuje się RMF FM, w związku z tym, że mężczyzna był pijany i bardzo agresywny odmówiono mu wynajęcia pokoju. Biznesmen nie chciał opuścić hotelu mimo próśb menadżera i interwencji ochrony. Na miejsce przyjechała policja. W międzyczasie S. oddał mocz w hotelowej recepcji.

Policja potwierdziła, że doszło do takiego zdarzenia. Co więcej, poinformowano, że po przewiezieniu do komendy Zbigniew S. zażądał przyjazdu pogotowia. Miał mówić, że bierze leki na serce i źle się poczuł. Gdy przyjechał ambulans, w wulgarny sposób obrażał pielęgniarkę i sanitariusza. Nie zgodził się też na badanie alkomatem.

Jutro zostanie przewieziony na badania psychiatryczne.

http://telewizjarepublika.pl/zbigni...y-w-hotelu-uslyszal-szesc-zarzutow,26614.html

3. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 481
    Psychuszki już czekają :)

pampalini i jkruk2 lubią to.
  4. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 620
    alkoholizm to nie rurki z kremem

snajper, tomky, tolep oraz 1 użytkownik lubi to.
  5. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 835
    Hehe, nie mogłem się powstrzymać. Wiecie jak @kawador kupuje rurki z kremem?

- "Proszę dwururkę z kremem"

6. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 620
    a wcinając rurkę zachowuje trigger discipline :D

Non Serviam lubi to.
  7. Non Serviam

Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

Polubienia:
    1 794
    Ja pierdolę gość się najebał a ci go do psychiatryka wiozą. fuck logic

8. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 835
    Może ma zamiar przeczekać w psychuszce wściekłe ataki pyerdolonego fiskusa?

9. Kompowiec2

Kompowiec2 Satatnistyczny libertarianin

Polubienia:
    154
    Myślę że nie od dziś wiadomo że istnieje dewaulacja psyhiatryków i że psyhiatryk to tylko bardziej humanitarna wersja wysyłania ludzi do gazu, tylko z innym rodzajem bólu (zwykle wywołany prochami)

Mad.lock i Staszek Alcatraz lubią to.
  10. Annihilation

Annihilation Well-Known Member

Polubienia:
    298
    @Kompowiec2
    Dokladnie, techniki lat 80 w zssr, wygladaly tak, ze jak ktos tam cos mruczal i lazil to do psychiatryka opozycje i tyle.
    Malo tego to sposob robienia 'oszolomow' z przeciwnikow politycznych jest bardzo dobry sposobem, tak jak dla Korwina przybili latke wariata, wielu doroslych 'ludzi' twierdzi ze Korwin to wariat xD.
    Ale oczywiscie to bron obusieczna.
    Ogolnie polecam pokazywac przy kazdej mozliwosci ze lewactwo to wariaci.
    Najwieksza beka z feministek XD

11. Non Serviam

Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

Polubienia:
    1 794
    Hehe kapitan państwo zajebał żydom kamienicę, teraz ją oddał wraz z lokatorami. Nowi właściciele wypierdalają starych lokatorów socjalnych hehe i wkracza zbysiu.

snajper i Staszek Alcatraz lubią to.
  12. Annihilation

Annihilation Well-Known Member

Polubienia:
    298
    W takich akcjach nigdy nie rozumiem o co chodzi, ci ludzie nie moga wynajac gdzies indziej lokum?
    Nie chce mi sie tego ogladac, czy ktos kto obejrzal moze mi przyblizyc opis sprawy?

13. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 751
    A tu fenomenalna rekonstrukcja tego wydarzenia z hotelu:

14. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 481
    Stonoga wczoraj złapał pedofila, a jeszcze kilka dni wcześniej szczał w recepcji hotelu :)

15. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 389
    Stonoga chce 6 grudnia wynająć mariotta dla 100 warszawskich bezdomnych i każdemu z nich postawić flaszkę.

16. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 481

Nie mogę z typa, do wszystkiego się przyznał w minutę po zatrzymaniu przez stonogę :)

"gdzie będziesz wkładał palce dziecku?
    -no potwierdzam, że w cipkę"

Non Serviam lubi to.
  17. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 352
    Myślałem, że on w psychuszce siedzi, a tu bawi się w widżylantystę z kolegami, którzy podają się za policjantów (chyba, że to prawdziwa psiarnia - ale sądziłem, że oni go nie lubią). I nie wiem cały czas, czy to była prowokacja w stylu zjebanego "To Catch a Predator" (gdzie dorośli udają dzieci i pierdolą takie farmazony, że potencjalny pedobear nie wyrabia z podniecenia i rusza na spotkanie), czy jakiś kolo podejrzał rozmowę swojej siostry, czy kogo tam.

Jak to drugie to jeśli ona takie rzeczy pisała obcemu dorosłemu typowi to raczej można być pewnym, że tego typu materiały już przerabiała ze starszymi kolegami. Pewnie w szkole już ją wszyscy wyruchali, nazwali "grypa" (nikt nie chciał, a wszyscy mieli) i teraz szuka pocieszenia na czatach dla frajerów.

Ogólnie dziwne to to. I typiara, jeśli istnieje nie sprawia wrażenia bezbronnej ofiary, i typ od razu się przynaje do wszystkiego, i koledzy Stonogi podają się za psiarnię (myślałem, że idzie się za to do pierdla na 10 lat), i Stonoga zamiast w pace to jeździ po kraju i zgrywa Batmana.

18. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 016
    Bo są psiarnią. IMO 100noga to policyjny prowokator.

19. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 471
    "Kunszt hotelowy" :D Też mnie zawsze wkurwiało, że w hotelach nie można sikać na ściany.

20. Solitary Man

Solitary Man Człowiek raczej piwnicy

Polubienia:
    1 621

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.