Gupie gupoty Zbigniewa Stonogi...

C

Cngelx

Guest
To nagranie wygląda tak jakby miało na celu wyłącznie ośmieszenie Stonogi i nie musi ono nawet przedstawiać jego samego.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 576
To nagranie wygląda tak jakby miało na celu wyłącznie ośmieszenie Stonogi i nie musi ono nawet przedstawiać jego samego.
Oczywiście że nie musi.
Jednak sprawa z wielu powodów znajdzie się w sądzie, więc gdyby się okazało, że to nagranie nie przedstawia 100-noga i ma na celu jego ośmieszenie, to psy będą mieć problemy.
Nie wykluczam też, że właśnie o to chodzi! Bo trzeba jakoś kapusiowi lub innym zadaniowanym zapłacić, więc kapuś z tego tytułu dostanie odszkodowanie. Odszkodowanie wypłacone z hukiem, po głośnym procesie, jest doskonałym sposobem opłacania agentury. Tak zresztą czyniono przynajmniej kilka razy w III RP.

Ja obecnie nie mam zdania w tej kwestii. Na razie czekam i patrzę na rozwój wypadków. Po czasie się okaże. Uważam też, że 100-nog nie nawoływał Polaków we Francji do poparcia Macrona za darmo.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 576
w jakimś opierdzianym słowiańskim kraju żyje sobie grubas mogący przesądzić o wyniku wyborów we Francji
Przesądzić nie. Cele takiej propagandy są zgoła inne.
Np. Psychologia wielu wyborców (i klientów sklepów czy firm) jest taka, że jak matoł raz zmieni decyzję, bo został zmanipulowany, to nie przyznaje się do tego, nawet przed samym sobą i konsekwentnie będzie do końca życia postępował zmanipulowany. Celów tej propagandy uprawianej na wielu płaszczyznach jest oczywiście wiele.
Generalnie w całej tej operetce chodzi o wywołanie ogólnoeuropejskiego zniechęcenia ludzi do wszelkich ruchów narodowych. Stąd prowokacje w Niemczech wobec NPD, czy prowokacje podczas Marszu Niepodległości (spalenie przez tajniaków starego samochodu tvn i budki pod ambasadą rosyjską).
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 389
4 368
No i co z tą Dorycką 4? Oczywiście nic więcej Stonoga już nie "wyjawił"?
 
OP
OP
vast

vast

Well-Known Member
2 745
5 797
Mam nadzieję, że go tym razem zostanie solidnie przecwelony za bycie skurwiałym złodziejem i oszustem. Z resztą widać, że to zwykłe robackie gówno antyludzkie bez godności. Sam się stawił, najebany jak szpadel, a pierwsza noc przespana we własnych szczynach i z rozjebanym łbem.
 

Bajaratt

First of his name
348
1 545
Kurwa, ja swego czasu mieszkałem na Doryckiej :eek: Tam była 10 lat temu ostra patolnia, nie wierzę, że Jarosław odważyłby się tam zapuścić sam, a z obstawą byłby zauważony.

A tak btw, są jakieś przecieki o kogo chodzi? Kto wie, może mijałem się na klatce z najbardziej wpływowym człowiekiem w Polszy:D
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 576
Sumliński twierdzi że 100-noga był agentem WSI. To wyjaśnia wiele rzeczy.
http://www.wrealu24.pl/6656-sumlins...men-donosil-i-wystawil-polityka-sluzbom-video

Stonoga donosił na Leppera i wystawił go służbom? tak twierdzi dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński!

"Stonoga to człowiek, który udaje przyjaciela Andrzeja Leppera. Na tej rzekomej przyjaźni zbudował swój wizerunek. Ja w swojej książce o Lepperze opublikowałem dokumenty, z których wynika, że składał jeszcze z aresztu śledczego w Inowrocławiu (Stonoga – przyp. red.) zawiadomienie do Prokuratury Krajowej, by ta zamknęła Leppera w więzieniu, bo podobno zdefraudował milion złotych. On to bardzo dokładnie uzasadniał" - powiedział Wojciech Sumliński.

Udawał przyjaciela, by donosić na byłego polityka do prokuratury i na WSI?

"To jest człowiek, o którym mówimy: jak mam takich przyjaciół, to nie potrzebuje już wrogów. Lepper miał swoje słabostki. Słabostką była np. sfera seksualna, choć akurat tzw. afera seksualna w Samoobronie była w dużej mierze wzięta z kapelusza. Natomiast rzeczywiście miał swoje słabostki. Stonoga bardzo zadbał o to, by je wykorzystać, kiedy, tak jak powiedziałem, wystawił Leppera Wojskowym Służbom Informacyjnym, które nagrały pewne sytuacje, a następnie użyły ich jako szantażu i nacisku względem Leppera" - mówił ostro o Stonodze Sumliński.

WSI sterowały od początku Stonogą? Tak się wziął w życiu byłego wicepremiera?

"Innymi słowy Zbigniew Stonoga jest postacią w moim przekonaniu podłą. Podwiązaną pod WSI i to nie jest problem, by to udowodnić. Jest na to wiele dowodów. Stonoga miał być kolejną postacią, w którą służby zainwestowały" - powiedział Sumliński.​

Jeśli to prawda, a wszystko wskazuje na to że tak, to do odjebki wraz z ....
 

tolep

five miles out
8 472
15 252
nnymi słowy Zbigniew Stonoga jest postacią w moim przekonaniu podłą. Podwiązaną pod WSI i to nie jest problem, by to udowodnić. Jest na to wiele dowodów.

Poproszę jeden, panie Sumliński. I o wyjaśnienie, co znaczy "podwiązaną". Po takiej wypowiedzi Sumlińskiego, w związku z jego legendarną wiarygodnością, Stonoga własciwie powinien mieć wszczęty proces kanonizacyjny jeszcze za życia.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Ja bym się nie zdziwił, gdyby Sumliński też się okazał agentem, tylko pracującym dla innych służb. Pewnie one się teraz podgryzają i szczują nawzajem na siebie kapusiów.
Oni nawet nie musza być z różnych służb. Oni po prostu mogą się z jakiś względów personalnie nie lubić (a być zasadniczo z jednej ekipy). Wątki personalne w ogóle przeważnie w różnych teoriach są często pomijane na rzecz racjonalnych, w sensie politycznych przyczyn. I pewnie tak w większości jest, ale tak być zawsze nie musi. W każdym razie wiarygodnośc Sumlińskiego jest tak czy inaczej zerowa (jeśli nie minusowa).
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 576
Po takiej wypowiedzi Sumlińskiego, w związku z jego legendarną wiarygodnością, Stonoga własciwie powinien mieć wszczęty proces kanonizacyjny
W każdym razie wiarygodnośc Sumlińskiego jest tak czy inaczej zerowa (jeśli nie minusowa).

By było jasne, u mnie Sumliński też ma małą wiarygodność.
Ja to wkleiłem z innego względu. Chodzi o kwestię złożenia donosu na Leppera, przy równoczesnym podawaniu się za jego przyjaciela. Te rzeczy jest łatwo sprawdzić. Pierwsza rzecz to dokument, a druga rzecz jest na YT. I w tej materii Sumliński raczej kłamać nie może, bo jemu groziłby proces.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 576
Znów chce by o nim było głośno. Właśnie popełnił nieudane samobójstwo. No cóż, jest za cienkim bolkiem dla seryjnego samobójcy - zawodowca.

źródło:
https://wrealu24.pl/7471-zbigniew-s...ojstwo-dramatyczny-apel-i-szczegoly-zdarzenia

Pretekstem do nieudanego samobójstwa miało być to:
4 czerwca 2017 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza pod niewiedzę moich prawników i mnie samego w tajny i stalinowski sposób wyznaczył rozprawę podczas, której skazano mnie na 10 miesięcy więzienia. Nie wezwano mnie ani moich adwokatów a nawet nie zawiadomiono o jej terminie. Wyrok przesłano już do więzienia i rozpoczęto jego wykonywanie – czytamy na profilu Stonogi.
Ja bym tam 100-nogowi nie wierzył, bo prawda jest pewnie inna. Ale jeśli nawet to prawda, to:
Nosił wilk razy kilka,
ponieśli i wilka.
 

pawlis

Samotny wilk
2 419
10 068
Zbigniew S. z zarzutami – chodzi o ogromne pieniądze
zbigniew-s..jpg


Prokuratura Okręgowa w Krakowie prowadzi postępowanie dotyczące działania na szkodę jednej ze spółek akcyjnych z siedzibą w Krakowie. Prokurentem spółki był Zbigniew S. – poinformowała Prokuratura Krajowa.

W toku śledztwa ustalono, że osoby zobowiązane, na podstawie kodeksu spółek handlowych, do należytego zajmowania się sprawami majątkowymi krakowskiej spółki, nadużywały udzielonych im uprawnień i nie dopełniały ciążących na nich obowiązków związanych z właściwym zabezpieczeniem interesów finansowych spółki.


Podejmowały one szereg działań zmierzających do wyprowadzenia składników majątku spółki, poprzez zbywanie należących do niej nieruchomości po rażąco zaniżonych cenach i w zamian za bezwartościowe udziały i składniki majątku w podmiotach trzecich. Sprawcy transferowali także środki pieniężne zgromadzone na rachunkach bankowych krakowskiej spółki pod pretekstem płatności za faktury, bez uzyskania towaru, za który dokonana była płatność. Sprzedawane były także wartościowe ruchomości należące do spółki bez uzyskania płatności z tego tytułu.

Bezprawne działania podejmowane przez osoby zobowiązane do zajmowania się sprawami majątkowymi krakowskiej spółki akcyjnej wyrządziły jej szkodę w łącznej wysokości prawie 30 milionów złotych.

W toku śledztwa ustalono, że wyprowadzanie majątku krakowskiej spółki akcyjnej dokonane zostało na podmioty powiązane osobowo i kapitałowo.

Jedną z osób biorących udział w przestępczym procederze był prokurent krakowskiej spółki – podejrzany Zbigniew S. Wczoraj (1 marca 2018 roku) prokurator Prokuratury Okręgowej w Krakowie ogłosił mu zarzuty.

Dotyczą one wyrządzenia szkody majątkowej spółce w wielkich rozmiarach i w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, poświadczenia nieprawdy w dokumentach w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, a także udaremnienia lub uszczuplenia zaspokojenia wielu wierzycieli.


Po wykonaniu czynności procesowych z udziałem podejrzanego Zbigniewa S. prokurator skierował do Sądu wniosek o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Wcześniej w śledztwie dotyczącym działania na szkodę jednej ze spółek akcyjnych z siedzibą w Krakowie prokuratorskie zarzuty usłyszały cztery osoby. Są one podejrzane o wyrządzenie szkody majątkowej spółce w wielkich rozmiarach i w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, poświadczenie nieprawdy w dokumentach, pranie brudnych pieniędzy, nierzetelne prowadzenie ksiąg, a także nierzetelne wystawianie faktur.

Wobec czterech podejrzanych Sąd, na wniosek prokuratora, zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania – poinformował Dział Prasowy Prokuratury Krajowej.

Przypominamy, że Zbigniew S. wielokrotnie uderzał w środowiska patriotyczne. Chamskimi wpisami na portalach społecznościowych atakował Redaktor Naczelną Telewizji Republiką Dorotę Kanię i publicystę Jerzego Targalskiego. „Śmieciu (…) zostawię cię w skarpetkach” – groził Targalskiemu na swoim facebookowym profilu Zbigniew Stonoga.

/Telewizja Republika/
 
Do góry Bottom