Grzegorz Braun kandydatem na prezydenta

OP
OP
K

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Mance - masz spokój - chcącemu nie dzieje się krzywda - mówi Braun - także będziesz mógł się prostytuować i ćpać legalnie do woli.:(
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Problem, czy Braun jest socjalistą (czy komuchem, jak chce GAZDA), jest równoważny problemowi, czy państwowiec jest socjalistą. Jeżeli uznamy, że państwowiec jest socjalistą, to musimy też uznać, że Korwin jest socjalistą, przykro mi bardzo.
 
OP
OP
K

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Pozostaje jeszcze kwestia wiary chrześcijańskiej - idę o zakład, że wszelkich bezbożników Braun by publicznie karał chłostą a jak to nie pomoże to i ukamienowaniem. Obecność na mszy świętej obowiązkowa.:)

A tak poważnie to najlepiej udać się na jakieś spotkanie z Braunem czy kimkolwiek innym i zapytać go osobiście o to co ważne dla pytającego.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Tak, tylko że JKM otwarcie mówi że państwo i podatki to zło konieczne, wolę już taką retorykę niż tasowanie się brauna pod swoje mokre sny o "katolickim państwie polskim"
Tak, dobrze znam te sztuczki kolibrów: "podatki to zło, dlatego je zachowajmy". Nie oszukujmy się: różnice między Korwinem a Braunem są kosmetyczne. Oczywiście mówimy o ich poglądach, a nie o cechach charakteru czy wyglądzie. Braun jest chyba nawet bardziej pro-gun - że tak się wyrażę.
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
To na ..uj ciągle gada że gender będzie zakazany?

Jeszcze nie słyszałem żeby tak gadał. Ani razu nie słyszałem słowa "gender" z jego ust. Idzie o propagandę finansowaną przez państwo, a opieram się na wypowiedziach sprzed okresu gdy zadeklarował start w wyborach.
 
OP
OP
K

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Jeszcze nie słyszałem żeby tak gadał. Ani razu nie słyszałem słowa "gender" z jego ust. Idzie o propagandę finansowaną przez państwo, a opieram się na wypowiedziach sprzed okresu gdy zadeklarował start w wyborach.
Mówi o gender dwie strony wcześniej w materiale z youtube, który wkleiłem.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Przecież największy zamordyzm w USA ma miejsce w stanach z ograniczeniem dostępności do broni. Identycznie z zakresem wolności gospodarczej.
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Tak, dobrze znam te sztuczki kolibrów: "podatki to zło, dlatego je zachowajmy". Nie oszukujmy się: różnice między Korwinem a Braunem są kosmetyczne. Oczywiście mówimy o ich poglądach, a nie o cechach charakteru czy wyglądzie. Braun jest chyba nawet bardziej pro-gun - że tak się wyrażę.

Korwin nie robi z "pro-gun" głównego tematu i tyle. Ale wystarczająco często, przy okazji róznych tam "masakr" na jakichś uczelniach w USA wystarczająco dobitnie podkreslał swoje stanowisko.

Enyłej, ja na przykład nie uważam, że "prawo do broni" powinno być wpisane w konstytucje, jak zresztą inne "prawa do" (na przykład niezapinania pasów, nieubezpieczania się, używania narkotyków i tak dalej).

W dyskusji o narkotykach czy broni albo tłustym żarciu w szkołach nie chodzi o to, ze to są jakieś szczególnie warte ochrony dobra/prawa. Chodzi o to, że państwo nie powinno się tym zajmować.
 

DEZ.informacja

#osobno
118
68
To se przeczytaj jego program który tu wkleiłem.

Nota bene: jeśli zabraknie własnego państwa – podporządkują nas sobie państwa cudze. I będzie to zawsze bardziej kosztowne i bardziej nieprzyjemne, niż przypuszcza ktokolwiek w kręgach utopistów anarchistycznych, czy libertariańskich.


To oczywiste, że Wojsko Polskie musi mieć możliwości dokonywania zamówień na wszelkich rynkach – i nie wszystko może się tu odbywać na zasadzie publicznych przetargów. Wojsko Polskie musi mieć np. możliwość prowadzenia objętych tajemnicą prac studyjnych i prawo pierwokupu patentów.
W czym problem?
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
W dyskusji o narkotykach czy broni albo tłustym żarciu w szkołach nie chodzi o to, ze to są jakieś szczególnie warte ochrony dobra/prawa. Chodzi o to, że państwo nie powinno się tym zajmować.
Nie widzę nic złego ani w tłustym żarciu ani w posiadaniu broni ani w narkotykach. A tłuste bachory uważam za dobro narodowe i polski produkt eksportowy na chwilę obecną. Więc jestem za pełną ochroną i zamieszczeniem niezbywalnego prawa do bycia tłustym dzieckiem w ten bezużyteczny papierek nazywany konstytucją.
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Nie widzę nic złego ani w tłustym żarciu ani w posiadaniu broni ani w narkotykach. A tłuste bachory uważam za dobro narodowe i polski produkt eksportowy na chwilę obecną. Więc jestem za pełną ochroną i zamieszczeniem niezbywalnego prawa do bycia tłustym dzieckiem w ten bezużyteczny papierek nazywany konstytucją.

"Wolność do" to jest coś przyznanego przez państwo. Myslałem że wszyscy tutaj jestesmy zwolennikami "wolności od" i widzimy róznicę. o_O
 
D

Deleted member 427

Guest
I uwazaj jak tam chcesz. Ja jestem single-issue voter i głosuję na/lajkuję danego człowieka, patrząc na jego poglądy w kwestii broni palnej. Tak się składa, że Braun ma te poglądy idealne.
 

kowaI

Well-Known Member
422
560
Grzegorza Braun w sprawie religii mówi krótko -wolność do i od.
Chce rozdziału kościoła od państwa przywołując czasy przedzaborcze ,kiedy RP wolnością stała ,a kościoły w RP były różne i jakoś nikt nikogo nie nawracał..
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
Zdaje się że Braun nie jest tylko za wolnym dostępem cywilów do small armsów ale i też do poważniejszych rzeczy.

Od 46 minuty pada pytanie o obronność kraju a tutaj najciekawsza część wypowiedzi:


W każdym domu nie wiadomo jaka liczba sprzętów śmiercionośnych(...) Co kwartał domów rusznica przeciwpancerna a co dzielnica stinger... i w związku z tym okupujcie nas, proszę bardzo. To na dole. (w sensie u cywilów)

A sama doktryna obronna oparta chyba o to samo, o co oparta miałaby być obona akapu, czyli o nieopłacalność inwazji i okupacji.
 
Do góry Bottom