Gry komputerowe

A

Antoni Wiech

Guest
Yoł

Szukam ludzi do stworzenia teamu oldboyów w CSa :D Patrząc po średniej forum mamy szansę na najstarszą drużynę w historii :D

Startujemy od zera, czyli ranga nie jest ważna (sam miałem Silver 3, więc jestem początkujący). Znajmość CSa nie jest też najważniejsza, ALE umiejętności średnio-zaawansowane w gry FPS bardzo mile widziane (w skrócie jeśli przeszedłeś np. Wolfenstein: The New Order na Uberze lub podobną grę to powinno być ok).

Dostępność minimalna to jakieś 2x w tygodniu w godzinach po 16 tak żeby rozegrać co najmniej 2 mecze turniejowe (ale to kwestia do negocjacji).

Toksyczność, darcie ryja i wkurwianie się na członków teamu - absolutnie niewskazana. Jesli puszczają Ci zawory jak dostajesz wpierdol to raczej sobie daruj.

Oczywiście wiek nie jest przeszkodą i jeśli spełniasz oczekiwania to możesz się zgłosić. Preferowałbym jednak osoby co najmniej powyżej 20 roku życia.

Daje to ogłoszenie bo granie z randomami jest na dłuższą metę wkurwiające.

I to chyba tyle. Zgłoszenia możecie wpisać tutaj, albo do mnie na priv.

Pozdro!
 

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 689
Yoł

Szukam ludzi do stworzenia teamu oldboyów w CSa :D Patrząc po średniej forum mamy szansę na najstarszą drużynę w historii :D

Startujemy od zera, czyli ranga nie jest ważna (sam miałem Silver 3, więc jestem początkujący). Znajmość CSa nie jest też najważniejsza, ALE umiejętności średnio-zaawansowane w gry FPS bardzo mile widziane (w skrócie jeśli przeszedłeś np. Wolfenstein: The New Order na Uberze lub podobną grę to powinno być ok).

Dostępność minimalna to jakieś 2x w tygodniu w godzinach po 16 tak żeby rozegrać co najmniej 2 mecze turniejowe (ale to kwestia do negocjacji).

Toksyczność, darcie ryja i wkurwianie się na członków teamu - absolutnie niewskazana. Jesli puszczają Ci zawory jak dostajesz wpierdol to raczej sobie daruj.

Oczywiście wiek nie jest przeszkodą i jeśli spełniasz oczekiwania to możesz się zgłosić. Preferowałbym jednak osoby co najmniej powyżej 20 roku życia.

Daje to ogłoszenie bo granie z randomami jest na dłuższą metę wkurwiające.

I to chyba tyle. Zgłoszenia możecie wpisać tutaj, albo do mnie na priv.

Pozdro!

Ja z chęcią się zgłaszam, tylko mam pytanie. Czy można byłoby ustalić godz tak na 17 ? bo o 16 to przeważnie kończę pracować.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
To jest jednak gra mocno taktyczna i typowo fps-owe umiejętności nie są takie ważne. Dobrym zgraniem drużyny można wygrać całą walkę
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
PUBG to dobra gierka, ale obecnie jest bita przez darmowy tryb Battle Royale w Fortnite.

Nie jest bita. Owszem Fortnite BR jest spoko, ale to jednak inny rodzaj rozgrywki, szybszy, bardziej arkadowy. W PUBG jedna gra się o wiele bardziej taktycznie, dłużej i stres jest nieporównywalnie większy.

Statystyki steamowe wyglądają tak:

5Vl02fJwQsakg0irCchYiA.png
 
Do góry Bottom