Dwudziestolatek udowadnia, że można...

simek

Well-Known Member
1 367
2 119
Nie wiem, może i rzeczywiście sam, w końcu twierdzi, że pierdolił studia, zapieprzał i cwaniaczył.
Kwestia tego, czy z kilku lat oszczędzania, grania w reklamach i teledyskach i roboty za granicą da się uzbierać tyle kasy, żeby postawić klinikę, może tak, a może dostał od kogoś większość kasy i robi za słupa, w każdym razie ważne że nie ukradł, reszta mi wisi.
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Wierzę mu, stawki za reklamy są kosmiczne, 10 lat temu główna rola w reklamie Pepsi, dla "nonejma" to 50 tys zł. Teraz pewnie więcej + dodatek za fejm to może być bez problemu 100, 200 koła. Jeżeli zaliczył z pięć + oszczędzał + miał pomysł na biznes to czemu nie ? To że wypowiada się jak baran nie ma tu znaczenia. A media go promują, bo inni nastoletni milionerzy to dzieci rodziców lub "król dopalaczy", wiec nie za bardzo jest kogo pokazywać w tv.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
No może i faktycznie zarobił. W to, że jest podstawionym właścicielem, nie wierzyłem, bo to bezsensowna teoria, ale gość ma tyle skromności ile może mieć tylko ktoś kto miał całe życie z górki albo ma coś z głową. Jeszcze nie jest powiedziane, że ten biznes mu się uda. Oszczędzał, OK, ale teraz będzie musiał liczyć i pilnować kasy. Jeśli jego jedynym talentem jest pajacowanie przed kamerą, to może się przeliczyć.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Dopiero tu się dowiedziałem, że ktoś taki istnieje i mam na to kompletnie wyjebane co koleś ma, a co nie. Jedyne co mnie dziwi to jego sposób bycia, który wydaje mi się antyreklamą kliniki plastycznej no ale nie prowadzę takiej więc się nie znam, może taki 20 - letni ogier przyciąga nastolatki na powiększanie cycków.

Tak na marginesie, majątek wart milion to nie dużo, ot, trzy średnie mieszkania w średnim mieście. Z pewnością nie jest to stan, który pozwala mieć wyjebane na okazję do łatwego zarobku, choćby występując w reklamówce.
 

Polacco

Active Member
132
76
Wierzę mu, stawki za reklamy są kosmiczne, 10 lat temu główna rola w reklamie Pepsi, dla "nonejma" to 50 tys zł. Teraz pewnie więcej + dodatek za fejm to może być bez problemu 100, 200 koła. Jeżeli zaliczył z pięć + oszczędzał + miał pomysł na biznes to czemu nie ? To że wypowiada się jak baran nie ma tu znaczenia. A media go promują, bo inni nastoletni milionerzy to dzieci rodziców lub "król dopalaczy", wiec nie za bardzo jest kogo pokazywać w tv.

Króla dopalaczy jakiś czas temu pokazali jak serwuje fast food.
http://www.fakt.pl/Krol-dopalaczy-sprzedaje-watrobke-w-barze,artykuly,177856,1.html

Więc się można zapytać: kto stał za biznesem, którego twarzą był Dawid B.?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
KTO ZA TYM STOI

Od kilku miesięcy snute są różne teorie na ten temat, od działań agencji marketingowej po niezależnego inwestora… Posiadając kontakt z kilkoma osobami z jego otoczenia i sprawdzając kolejne tropy prawda okazała się dość banalna. To rodzinny biznes wart na starcie 250-300 tys zł.

Pomimo, że Kaszubski figuruje jako właściciel, za „kliniką” stoi jego matka, która ze względu na progi podatkowe, promocję firmy i chęć zrobienia w końcu coś z życiem Kaszubskiego postanowiła powierzyć mu część obowiązków. Kaszubski od dłuższego czasu nie miał pomysłu na siebie, ze swoimi doświadczeniami nie chciał iść na studia (3 krotnie wyrzucony z liceum), po maturze zaczął się imać różnych zajęć w tym pracy kelnera w Warszawskiej kawiarni (sam wspomina o tym w jednym z pierwszych wywiadów, późniejsze wywiady to już wyuczone teksty).

Matka Kaszubskiego, Wiesława Kaszubska jest od ponad 25 lat wysoko postawianym pracownikiem Miejskiego Przedsiebiorstwa Wodociągów i Kanalizacji m. st. Warszawa S.A.. Kaszubski na swym prywatnym profilu, zanim ktokolwiek znał go szerzej, gratulował jej rok temu 25 lat pracy w firmie. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego jak potężna jest to firma. Ostatnimi laty na koszty modernizacji samej sieci przeznaczyła 2 mld zł. Średnie płace w MPWiK to 4500 zł , są to informacje w pełni jawne.

http://www.sadistic.pl/jak-klamia-nas-media-cz-i-vt187887.htm
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Od początku wydawało mi się dziwne, że koleś w ogóle nie wspomniał o swoich rodzicach, ale tłumaczyłem to sobie tym, że albo jest z nimi aktualnie skłócony albo jest tak bardzo przekonany o swojej wspaniałości.
Hm,właściwie to żadna z tych hipotez nie wyklucza innych.
 
D

Deleted member 427

Guest
Kamil Cebulski o niepłaceniu mandatów:

Nie jest prawdą, że jestem wrogiem Państwa. Wręcz przeciwnie, chciałbym aby Państwo było silne, aby takie sytuacje nie miały miejsca. Chciałbym aby policjant przyszedł pieprznął Cebulskiego pałą i kazał płacić, nie cwaniakować.

 

Sniezny

Urodzony Buntownik
139
5
On mi przypomina tych z 1 direction na których widok nastolatki sikają w majtki z radoś. Nie lubię tego typu pajaców w TV jak 12 latek czy 15 latek który został milionerem, i podzielam zdanie że jest to pionek. Jego biznes mnie nie interesuje jest fake lub nie jest nie moja brocha, nie oglądam nawet takich głupich show i programów dla żądnych sensacji mass. Jedyna sytuacja która mnie obchodzi to ta kiedy to ja tworzę dookoła siebie show, zazdrość i kontrowersje - nie lubię łykać sensacji o innych. Bycie urodzonym w bogatej rodzinie to nie to samo co żyłka do biznesu
 
Do góry Bottom